Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mój wujek ma problem z uprawnieniami na dekoderze Opticum ITI X8 HD, konkretnie mój wujek 2 tygodnie temu opłacił pakiet Ekstra HD na 3 miesiące i od tego momentu co parę dni ma problemy z uprawnieniami, poradzicie co w takiej sytuacji robić? Dalszych informacji udzielę w dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Mój wujek ma problem z uprawnieniami na dekoderze Opticum ITI X8 HD, konkretnie mój wujek 2 tygodnie temu opłacił pakiet Ekstra HD na 3 miesiące i od tego momentu co parę dni ma problemy z uprawnieniami

To mało prawdopodobne żeby co kilka dni. Uprawnienia są wysyłane na miesiąc do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kilka lat temu zakupiłem moduł nCam HD telewizja N HD na kartę . Jest to oczywiście komplet karta + moduł . Karta jest opłacona jeszcze na 6 miesięcy . Cały czas używana . Byłem zmuszony wymienić telewizor i jak się okazało moduł nie współpracuje z nowym telewizorem . Telewizor posiada gniazdo w wersji CI+ . Jak mogę dalej korzystać z tej oferty ? Nowy moduł CI+ i przełożenie karty ? Jeśli tak to jaki moduł zakupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły do NC+ na kartę: CI+ (z niebieską naklejką na module) lub CI+ z ECP (z czarną naklejką) powinny działać. To są jedyne w tej chwili dostępne, więc raczej nie możesz wybrać źle.

 

Mój TV LG też nie czyta (niestety) modułów NNK/TNK HD. Nie pamiętam, czy sprawdzałem te nowsze, więc nie będę czarował, że na pewno wiem. Wszystko za to działa (dopóki nie włączą ECP) na Vu+ Duo 4K SE, ale w moim przypadku (preferencje odnośnie softu) wymagało to lekkiej gimnastyki.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja mam pytanie. Dlaczego w pakiecie np. start+ i nnk na stronie c+ widnieje podwójnie TVP dokument?!  Rozumiem że jeden to SD a drugi to HD :-D ? No chyba że ten drugi to jakiś nowy kanał dodany po podwyżkach:-) BAŁAGAN!!! A c+ family i museum 4k w pakiecie start+  nadal nie ma na stronie. A w pakiecie jest! Jeszcze Raz BAŁAGAN !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, znalazłem taką oto ofertę - wygląda na jakiś leżak lub "odnowione" wcielenie starej N na kartę
https://cardsplitter.pl/opticum-iti-hd-x8-combo-p-2340.html

Czy mając tą ofertę (N na kartę) mógłbym liczyć na to, że podstawowy darmowy pakiet byłby na stałe za darmo? Tak jak to było w starym TNK HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...