Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom oferty HD w N i C+ jest tak mizerny, że naprawdę bardzo niewiele trzeba by PC stała się liderem SAT HD.

Przy 1 900 000 abonentów niech tylko 10% wskoczy do HD i po ptakach.

PC HD może stać się nawet leaderem europejskim w tym standardzie.

I to juz na koniec 2007.

 

może najpierw niech ruszą z ofertą wtedy bedziemy mieć porównanie czy ewentualnie zotaną "liderem" w HD, choć bez dobrej oferty filmowej w HD /a zanosi sie na kiepską/ raczej ciężko o liderowanie.......więc z tym umiarkowanym optymizmem dał bym sobie troche na wstrzymanie kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia dlaczego nie ma żadnego kanału muzycznego HD. Przecież to byłoby najłatwiej wprowadzić. Przypuszczam że większość teledysków jest już kręcona pod HD, do tego dźwięk przestrzenny. No aż się prosi. W Europie jest jakiś kanał muzyczny HD?

 

zadko ktory :) naprzyklad w polsce w ogole nie powstaja w hd. a szkoda, bo nie ktore sa krecone na tasmie filmowej i efekt bylby piorunujacy. generalnie teledyski telewizja dostaje na betacamie (l. DV PAL) o HD w klipach zapomnij w kazdym razie na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pełno klipów w HD z MHD.

 

W necie jest dużo super materiałów muzycznych;

Głównie z PBS i japońskich stacji TV.

Np.:

Metallica - Seul 2006 DD.2.0

Robert Plant - 5.1 (PBS),

Alanis Moriset 5.1 (PBS)

Peter Frampton 5.1 (PBS), 13,5 GB

Clapton Tokio DD 2.0 (Japan TV), 17 GB

Sting Lizbona DD 2.0 (HD-1)

New Port Jazz Festival 2006 + 2007

Satriani Live

Bon Jovi 5.1 , 5,8 GB

Chrees Izak

Jazz Legends - pełna wersja 5.1

Heart

Cheyenne Kimball

i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia dlaczego nie ma żadnego kanału muzycznego HD. Przecież to byłoby najłatwiej wprowadzić. Przypuszczam że większość teledysków jest już kręcona pod HD, do tego dźwięk przestrzenny. No aż się prosi. W Europie jest jakiś kanał muzyczny HD?

Na polskim rynku od dłuższego czasu nie powstał nowy kanła muzyczny w SD a co dopiero w HD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro oferta rusza niedługo to raczej już w tych dwóch systemach. Chyba, że tym którzy chcą mieć HD dadzą już nowe katry i dekodery, ale to jest głupie, chciaż może nie, ale za to wszystkie inne kanały musieliby dodatkowo w Nagrze3. Dwa tyg, mało, ale podobno już są nowe dekodery w salonach, albo mi się pomyliło, nie wiem, jeśli pomyłka to przepraszam, choć nie wydaje mi się aby były, ale nie wiem, sam się pogubiłem :roll:

 

Najlepiej byłoby gdyby kodowali wszystkie kanały także w N3, bo nie musieliby zmieniać softów w dekoderach tylko odrazu juz w N3 i bez nie potrzebych problemów z kartami itd. oczywiście chodzi o nowego Samsunga (HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...