Skocz do zawartości

Canal+ Na Życzenie


JayHaaBee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tu aktualna oferta, jakby ktoś na stronie nie znalazł ;)

 

OFERTA CANAL+ NA ŻYCZENIE:

 

GOSPEL HILL - dostępny od 18.03 do8.04

HEL - dostępny od 18.03 do 8.04

NINE - dostępny od 18.03 do 8.04

FOOTBALL HEROES 1 - dostępny od 18.03 do 31.03

FOOTBALL HEROES 2 - dostępny od 18.03 do 31.03

FOOTBALL HEROES 3 - dostępny od 18.03 do 31.03

1 NA 1 EXTRA 2011 GIANLUIGI BUFFON - dostępny od 18.03 do 8.04

1 NA 1 2011 ODC. 1 MARCIN URBAŚ - dostępny od 18.03 do 5.04

1 NA 1 2011 ODC. 2 - dostępny od 18.03 do 5.04

ŁAPU CAPU EXTRA ODC. 3 – dostępny od 18.03 do 10.04

ŁAPU CAPU EXTRA ODC. 2 – dostępny od 18.03 do 31.03

ŁAPU CAPU ODC. 61 - dostępny od 18.03 do 1.04

ŁAPU CAPU ODC. 62 - dostępny od 18.03 do 2.04

ŁAPU CAPU ODC. 63 - dostępny od 18.03 do 4.04

ŁAPU CAPU ODC. 64 - dostępny od 18.03 do 5.04

AKTUALNOŚCI FILMOWE ODC. 10 - dostępny od 18.03 do 1.04

AKTUALNOŚCI FILMOWE ODC. 11 - dostępny od 18.03 do3.04

KWIAT PUSTYNI - dostępny od 21.03

CARLOS - dostępny od 27.03

 

szału nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem.

Canal+ Gol - w którym prawie nic nie ma.

Canal+ na Życzenie - w którym nic nie ma.

Canal+ 3D - w którym zupełnie nic nie ma.

Ot! Trzy kanały nie dość, że pasmo zajęte, to "zamarynowane" - jak "korniszon" w "słojach"

Ale są sztuki dla sztuki?!

Tylko pytam! Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co sądzę?

 

Uważam, że to jednym będzie się podobało, bo obejrzą sobie przegapione pozycje programowe, a inni będą zdania, że to jedynie niepotrzebna aktywność odbiornika.

 

Ja jestem w tej drugiej grupie, bo jeśli chcę coś obejrzeć, to studiuje tygodniową ramówkę kanałów planuję nagrania na odbiorniku samodzielnie, więc mam tam tylko to, co sobie sam wybiorę i co mnie interesuje.

 

A tak na marginesie, to przez usługi VoD, odbiorniki nie spełniają norm energetycznych, bo w stanie "stand by" pobierają tyle samo prądu, jak podczas oglądania TV. a ta nowa usługa Canal+, tylko wyolbrzymi to niekorzystne zjawisko.

 

I dysk będzie mełł, niczym jakieś diabelskie żarna przez całe noce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem jest to,że w wolnej chwili możemy coś obejrzeć

No nie wiem. Normalnie tyle się dzieje w telewizji, że brakuje mi czasu, aby to wszystko łyknąć. Wiele nagranego materiału leży. Bezsensu. I jeszcze nietknięte płyty DVD, które w czasie zakupu wydawały mi się interesującą pozycją. Jak mało mam czasu. Tyle jeszcze mam do zrobienia. A doba taka krótka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z tej uslugi bede zadowolony. Poza tym po ostatnich aktualizacjach oprogramowania mam wrazenie, ze jesli nie ma aktywnej uslugi np. canal+ to dekoder nie zgrywa uslug VOD. zauwazylem to ostatnio po aktywacji HBO-programy HBO OD nie byly dostepne od reki tylko dopiero po nocy gdzie pierwsze pozycje sie wgraly. Czyli co do poboru pradu to chyba nie jest tak zle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem.

Canal+ Gol - w którym prawie nic nie ma.

Canal+ na Życzenie - w którym nic nie ma.

Canal+ 3D - w którym zupełnie nic nie ma.

Ot! Trzy kanały nie dość, że pasmo zajęte, to "zamarynowane" - jak "korniszon" w "słojach"

Ale są sztuki dla sztuki?!

Tylko pytam! Po co?

Tak to typowe zmarnowanie "czasu i przestrzeni". Patrząc na to co będzie w C+na życzenie to totalna porażka.... W statystyka Cyfra będzie wysoko bo ma "serwisy" VOD. Za chwilę wymyślą PPV Ekstraklasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie działać jak HBO OD to ja dziękuję. Miałem przez miecha za free i zanim dekoder zdążył zaciągnąć wszystkie odcinki zakazanego imperium to już nie było dostępne. Nie wspomnę że potrafił ściągnąć odcinek 6 potem 8 a 7 czekałem tydzień i nic. Niby fajna sprawa np z serialami ale nie warta dodatkowej kasy. To moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A ja z tej uslugi bede zadowolony. Poza tym po ostatnich aktualizacjach oprogramowania mam wrazenie, ze jesli nie ma aktywnej uslugi np. canal+ to dekoder nie zgrywa uslug VOD. zauwazylem to ostatnio po aktywacji HBO-programy HBO OD nie byly dostepne od reki tylko dopiero po nocy gdzie pierwsze pozycje sie wgraly. Czyli co do poboru pradu to chyba nie jest tak zle :).

 

Usługa "Cyfra+ VOD" jak wiemy nie jest za darmo, więc cała oferta jest ściągana na wszystkie odbiorniki PVR tego operatora, natomiast co do usługi "HBO OD", to jest ona za darmo dla użytkowników, którzy mają w pakiecie kanały tego nadawcy i analogicznie jest z usługą "Canal+ VOD", więc sprawa nadmiaru materiału do pobrania na dyski twarde nie powinna być moim zdaniem bagatelizowana.

 

Sprawa dotyczy nie tylko poboru EE, które zmierzone podczas ściągania oferty VOD wcale nie jest bagatelne, ale i osobniczej wrażliwości na nocne hałasy, jako że o ile nawet dyski w części odbiorników PACE PVR nie zachowują się nadmiernie hałaśliwie, to już w philipsach sprawa ma się zgoła inaczej.

 

Zresztą to mnie i tak nie dotyczy, bo ja wyłączam wszystko jednym przyciskiem w UPS-ie i mam w nocy święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu tutaj potrafi tylko narzekać, no ale cóż, z reguły jest tak że ten komu wszystko pasuje się nie odzywa bo po prostu nie ma o czym, natomiast zawsze znajdzie się kilku niezadowolonych ujadaczy którzy muszą się wyżalić.

 

Dla mnie Canal+ Na Życzenie to ciekawa usługa, teraz przynajmniej człowiek będzie mógł włączyć dekoder i kilkoma kliknięciami wybrać interesującą audycje w dowolnej chwili nie martwiąc się że ją przegapi czy to nagrać czy oglądnąć. Czasem nie mam zwyczajnie czasu wybrać ciekawej audycji i ustawić nagrywania jej, a tak w wolnej chwili mam to pod przyciskiem B. Przy takich programach jak Łapu Capu tym bardziej się to sprawdza bo nigdy nie wiem kiedy będą nadawać nowy odcinek, a tak wchodzę i wybieram kolejny z listy.

Osobiście nie zapłaciłbym za taką usługę (po co dwa razy płacić za coś co i tak zaraz będzie na HBO/C+), ale w momencie gdy jest ona darmowa to uznaję ją za miły dodatek.

 

Aż tak wam przeszkadza pobór prądu? Jeśli tak to róbcie tak jak już ktoś tutaj wcześniej wspomniał, odłączcie dekoder z sieci, wtedy nie będzie zabierał nawet ułamku wata który jest pobierany w standby z niepracującym dyskiem. A jeszcze pamiętam ten płacz jak przy Pace okazało się że nie pokazuje się zegarek w trybie czuwania.

Choć nie powiem, opcja wyłączenia ściągania serwisów VOD w menu dekodera powinno się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...