Skocz do zawartości

Canal+ Na Życzenie


JayHaaBee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Canal+ na życzenie to ściema, czy rzeczywistość?

Repertuar owszem ale co z tego, jak mam tylko jeden film "Miłość z przedszkola 2" i "Kronikę Gdynia" - reszta w tym programy własne mają być wkrótce. A ta krótkość trwa wiecznie. A daty ważności najspokojniej przemijają i repertuar z wielką starannością zmieniają.

Nagrywanie lub odbieranie filmów, co zaobserwowałem po migającej "dyskotece" trwa dosłownie chwilę. Kiedy zgaśnie, to albo coś zabrali lub nagrali. Tak też było dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba mnie kolego żle zrozumiałes albo ja coś żle napisałem. Przy każdym tytule mam trzy takie znaczki. Niestety okazało się że kazdy film mogę obejrzeć np. codziennie jeden raz dziennie i po trzech razach okazało się ze już nie mam możliwości obejrzenia filmu czwarty raz. Specjalnie to sprawdzałem i jestem tego pewny. Obejrzałem Piłe 3D i następnego dnia zostały mi tylko 2 znaczki. Jak Cyfra wprowadza takie ograniczenia to ja im dziękuję za takie usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to zauważyłem przy odc. serialu (interesowało mnie o co chodzi z tymi znaczkami), jak dla mnie trochę bezsensu takie ograniczenia. Odcinek i tak zajmuje miejsce na dysku a nie można go obejrzeć. Chociaż mało prawdopodobne jest że ktoś ogląda daną pozycję więcej niż 3 razy - ewentualnie inni domownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak porażka? Po prostu dekoder jeszcze nie ściągnął filmów. Jeśli masz pojedynczy konwerter, trwa to dłużej, jeśli podwójny, krócej. Dekoder sam ściąga filmy, nie trzeba go zostawiać za żadnym kanale czy też włączonego. Poza tym pamiętaj, że dekoder nie ściąga tylko Canal+ Na Życzenie, ale też VOD oraz HBO Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...