Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie musze dawać za film więcej, u siebie w Jaworznie mam wypożyczalnie z nowościami za 1,99 od filmu, a przy wzięciu 3 filmów ten trzeci jest za 10gr. Jeden minus wypożyczalni... że filmy są tylko na 1 dzień i ciężko brać po 3 naraz :wink: no i pewnie dlatego tak tanio, bo kasa z filmów to dla nich drugorzędny zarobek, najważniejsze ich źródło dochodu to usługi internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szczerze mowiac, nawet ja mimo, ze nie jestem abonentem Nki sadzilem, ze jej VOD bedzie warty uwagi i ze bedzie tam co ogladac. Jednak musze przyznac, ze osoby takie jak chocby @Pawop mialy racje i Nka niestety nie popisala sie zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kto wie moze jak podniosa cene to bedzie wiecej dobrego filmu. Jak narazie cena 30zl moze nie pozwala im na pokazywanie lepszych produkcji, bo koszty bylyby wyzsze niz zyski. Sam nie wiem czemu tak jest, ze robia z uslugi VOD mizernej jakosci kanal z powtorkami, albo filmami, ktore zaraz po emisji w VOD pokazywane sa na innych kanalach i to wcale nie PREMIUM. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tylko, ze VOD to nie premium i w VOD lepsze filmy powinny byc pokazywane wczesniej niz na kanalach premium. Chociaz teraz VOD Nki faktycznie gorzej wypada niz C+ czy HBO :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodzi z tymi dystrybutorami dvd?

iti towielka firma-i sowj produkt z iti cinema moze pokazywac gdzie chce np. na vod,

tak samo skoro podpisali umowy z wytworniami takimi jak np. mgm to moga pokazywac na vod hity wytworni(w kanale filmowy mgmnie moze bo hbo pokazuje najwieksze nowosci tej wytworni),

jednak chyba oto chodzi ze n za filmy placic lepsze musi wiecje a teog nie chce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co ci chodzi z tymi dystrybutorami dvd?

iti towielka firma-i sowj produkt z iti cinema moze pokazywac gdzie chce np. na vod,

tak samo skoro podpisali umowy z wytworniami takimi jak np. mgm to moga pokazywac na vod hity wytworni(w kanale filmowy mgmnie moze bo hbo pokazuje najwieksze nowosci tej wytworni),

jednak chyba oto chodzi ze n za filmy placic lepsze musi wiecje a teog nie chce,

I właśnie, że nie. Umowę Z MGM ma na przykład tez HBO. To, że odpowiada za dystrybucje filmów np. MGM na polskich rynku w kinach i na DVD. MGM nie ma filialnej spółki w Polsce dlatego zleciło to ITI a to wcale nie oznacza to , że może pokazywać gdzie chce. To nie jest tak jak z prawami sportowymi, że ma to na wyłączność. ITI odpowiada, za sprzedaż tych praw w Polsce i zajmuje się wszystkimi czynnościami związanymi z tym w naszym kraju jeśli chodzi o kino i DVD. A nie posiada praw do wyłącznej emisji tych filmów jeśli chodzi o to, to już jest kwestia innej umowy. I nie radze się spodziewać za dużo kokosów w Vodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś w nocy (19/20.02) rozpocznie się wysyłanie zwiastunów 8 filmów, które będą dostępne w ofercie VOD na marzec 2007.

Tytuły pozostałych dwóch propozycji podamy wkrótce.

 

Dwa filmy, które są absolutnymi premierami na "małym ekranie" w Polsce:

 

Statyści / premiera kinowa 27.10.2006 / komedia

Pułapka (Hard Candy) / premiera kinowa 03.11.2006 / thriller

 

oraz

 

Armia Boga: Bunt, thriller

Eros, obyczajowy

Cube 2, thriller SF

Szkoła stewardes, komedia

Pinokio, komedia

Straszny film, komedia

 

Parametry filmów pozostają bez zmian w porównaniu z ofertą lutową (16/9 letterbox, SD, Stereo, lektor).

 

W miarę uzyskania kolejnych informacji będę Państwa informował na łamach forum.

Pozdrawiam

 

Nie dałbym nawet 15 zł za ten zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zadzwoniłem do BOKu z pytaniem o te 10 premier miesięcznie w VOD. Na moje pytanie dlaczego w marcu są takie pozycje jak "Kroniki portowe", które ostatnio były w TVP1, czy "Straszny film". Bardzo miły pan uświadomił mi przerażające znaczenie słowa "premiera w VOD". Otóż, cytuję: "premiera w VOD to film, który nie był nigdy wyświetlany w usłudze VOD" (!!!). Wg powyżższej definicji, możemy liczyć np. na:

 

"Przeminęło z wiatrem"

"Sami swoi"

"Terminator"

"Rambo"

"Shrek"

"Zaginiony w akcji"

 

i wiele innych, bowiem, żaden z powyższych NIE BYŁ wyświetlany jeszcze w usłudze VOD !!!!

 

A, że nadchodzą święta to przypuszczam, że dadzą "Kevina sam w domu" bowiem też spełnia ten wymóg !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wiadomo co N-ce przyjdzie do głowy :lol: Np: kilka dni temu na którymś z Canal+ leciał Kevin sam w domu. Ale to juz tak w ramach ciekawostki, są przecież rzeczy na świecie które nawet fizjologom się nie sniły. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...