Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja nowej generacji "n" wzbogaci swoją ofertę VOD, czyli usługę wideo na życzenie, o filmy oferowane w wysokiej rozdzielczości (HD), informuje Gazeta Wyborcza.

Jak czytamy w Gazecie, na początku platforma "n" wprowadzi, do swojej wypożyczalni filmów, filmy w jakości HD takie jak "Świadek koronny" i serial "Odwróceni", wyprodukowane przez TVN, który podobnie jak "n" należy do Grupy ITI.

 

Wprowadzenie pierwszych zagranicznych produkcji w HD prezes N zapowiada "w ciągu kilku najbliższych tygodni" - czytamy w Wyborczej. Przypomnijmy, że dostęp do VOD w "n" kosztuje miesięcznie około 30 zł.

 

Według danych firmy Screen Digest dziś w Europie są 82 oferty telewizji na życzenie, czyli dwukrotnie więcej niż w 2003 r. Niestety tylko 5 proc. domów w Europie jest przygotowanych do odbioru programów w jakości HD.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez bedzie on tani,bedą niektore pozycje w hd,niektore szybcij niz w hbo,bedzie ok,tlyko ze aby go miec trzeba bedzie miec hbo ktory stoi 30 zloty plus hbo vod wychodzi ladna sumka nawet jakby ten hbo vod bylby nie drogi a taki ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja i tak go nie wezme, nie potrzebuje kolejnego wykalazku za ktory trzeba bedzie placic a dostanie sie - prawie nic lub wielkie nic:? skoro mam juz caly pakiet HBO i Canal+ to po co mi jeszcze ich VoD. A przeciez nie siedze cale dnie i noce przed TV :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja nowej generacji "n" zdradziła kilka pozycji kwietniowej oferty VOD, czyli usługi filmów na życzenie. Oprócz pozycji filmowych widzowie mogą liczyć na premierowe odcinki seriali, m.in. "Magdy M"

W kwietniu w serialowej ofercie VOD telewizji "n" znajdą się następujące pozycje: "Odwróceni" (dcinki: 4, 5, 6, 7), "Kryminalni" (seria VI - odcinki: 5, 6, 7, 8), "Magda M." (seria IV - odcinki 1, 2, 3, 4).

 

Wśród pozycji filmowych abonenci oferty VOD mogą liczyć na takie tytuły jak: "Wersja ostateczna" (2004), "Córka mojego szefa" (2003), "Frankie" (2004), Helleaiser: Sekta (2005), "Królową być" (2005), "Straszny film 2" (2001), "VI Batalion (2005), "W stornę morza" (2004), "Zatańcz ze mną" (2004), "Wyścig z czasem" (2003).

 

Przypomnijmy, że usługa VOD w ofercie "n" oferowana za pośrednictwem satelity, jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Telewizja "n" umożliwia oglądanie miesięcznie kilkudziesięciu hitów filmowych i serialowych wszystkim tym, którzy wykupią abonament miesięczny wynoszący 30 zł.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Telewizyjna platforma nowej generacji "n" zaprezentowała swoją majową ofertę usługi wideo na życzenie (VOD). W ofercie premierowe odcinki seriali oraz zupełnie premierowe pozycje filmowe.

Na abonentów usługi VOD telewizji "n" czekają trzy pozycje telewizyjnych premier filmowych, które klienci "n" zobaczą jako pierwsi. Będą to: "Śniadanie na plutonie" (2005 rok), "Boże narodzenie" (2005) oraz "Jan Paweł II: Nie lękajcie się" (2005).

 

Dodatkowo w filmowe nowości w ofercie VOD w maju to także: "Good bye Lenin" (2003), "Podwójna gra" (2004), "Skazany na bluesa" (2005), "Armia Boga: Zapomnienie" (2005), "Córka kapitana" (2000), "Utracona Miłość" (2004), "Mali bohaterowie" (2000).

 

Majowe serialowe nowości VOD: "Odwróceni" (w HD, I seria, odc. 8, 9, 10, 11), "Kryminalni" (seria VI, odc. 8, 9, 10), "Magda M." (seria IV, odc. 5, 6, 7, 8).

 

Przypomnijmy, że usługa VOD w ofercie "n" oferowana za pośrednictwem satelity, jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Telewizja "n" umożliwia oglądanie miesięcznie kilkudziesięciu hitów filmowych i serialowych wszystkim tym, którzy wykupią abonament wynoszący 30 zł.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO miałem w kablówce przez pare ładnych lat i może z 2 filmy obejrzałem

 

Widzę że śpisz na kasie :) może w ramach solidarnego państwa coś mi odpalisz bo ja ciągle mam HBO a oglądam statystycznie więcej od ciebie :D

 

Oferta VOD póki co nie imponująca ale się rozwija

 

Nic się nie rozwija.Mają te wytwórnie co mieli,żadnych nowych umów nie podpisali.status quo zachowane czyli dalej słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...