Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i tak ta oferta jest słaba nie mają żadnej umowy z czołową wytwórnią

np. fox WB . Szanse żę podpiszą z jakimś dużym studiem umowe są małe.

Przecież w przyszłym roku C + i hbo mają wprowadzić vod do swojej oferty i tak np. całą grupa C + podpisała umowę z fox na vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ta oferta jest słaba nie mają żadnej umowy z czołową wytwórnią

np. fox WB . Szanse żę podpiszą z jakimś dużym studiem umowe są małe.

Przecież w przyszłym roku C + i hbo mają wprowadzić vod do swojej oferty i tak np. całą grupa C + podpisała umowę z fox na vod

A cóż za siły Cyfrę do tej pory powstrzymywały? Zresztą zobaczymy w lipcu, nie ma co teoretyzować. Cyfra wprowadzi swoją a N też od lipca przechodzi na inne zasady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ta oferta jest słaba nie mają żadnej umowy z czołową wytwórnią

np. fox WB . Szanse żę podpiszą z jakimś dużym studiem umowe są małe.

Przecież w przyszłym roku C + i hbo mają wprowadzić vod do swojej oferty i tak np. całą grupa C + podpisała umowę z fox na vod

 

tak na marginesie - WB ma np. umowę z TVN... Nie ma tu reguły... Myślę, że spokojnie się mogą dogadać z WB (Time Warner).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomwro- pamiętaj, że premiery WB są najpierw na hbo ,tvn posiada prawa do normalnej dystrybucji tv : x miesięcy, lat póżniej od hbo. poza tym time Warner jest udziałowcem hbo i wątpliwe jest aby chcieli wzmocnić konkurencje zwłaszcza iż łączy ich umowa z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy nowe to będa ale na Vodzie C+ lub HBO. I to pewnie jeszcze przed emisja w tych kanałach. Nie wydaje mi się, ze mogli oni odpuścić takie prawa. A tym bardziej obie stacja zapowiadają Vod wiec muszą cos pokazywać tam a na pewno nie będa to rzeczy aktualnie lecące w tych stacjach, więc tam należy spodziewać się nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam.

Ale również sądzę,że ceny vod-u w hbo(gdzie niby ten vod będzie skoro cyfra bedzie miala swoj vod?) i vod-uw cyfrze będą zabójcze.

Spodziewałem się od VOD-u w N znacznie więcej.Tam zapewne też będą nowośći(Rocky Balboa,nowy James Bond to od wytwórni MGM,a pewnie i jakieś polskie nowośći dzięki ITI znajdą się w VOD jak takowe będą) których w cyfrze nie będzie.Ale tak narazie to VOD N powórnać można do kanału HBO czy C+FILM.A chyba przed jego startem spodziewano się czegoś lepszego.Choć cena nie jakaś ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam.

Ale również sądzę,że ceny vod-u w hbo(gdzie niby ten vod będzie skoro cyfra bedzie miala swoj vod?) i vod-uw cyfrze będą zabójcze.

VOD od HBO może być w Cyfrze. Co z tego, że będą mieli własny. To nie musi być wyszczególnione (tak jak w N) od kogo jest VOD. Poprostu wspólna oferta filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia względna , to zalezy od tego czego oczekujesz

 

 

jak największej ilości filmów :):D to oczywiste .Problem w tym czy N to zagwarantuje sądze że przy planach HBO i C+ odnośnie vod szansę na to że oferta ta zostanie jakoś super powiększona uważam za mało prawdopodobne. Warto wejść na strony wytwórni i dystry. z którymi mają podpisane umowy by się przekonać iż przyszłosć niewygląda zbyt różowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem Dublerów w święta z Vodu TPSA był w promocji 0 zł. Wcześniej na mikołajki była promocja wszystkich filmów dla dzieci także za darmo. a co do N to myślę, że miej więcej takich filmów jak sa w Vodzie TPSA możemy się spodziewać. Mam na myśli oczywiście najnowsze filmy z Vodu TPSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...