Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak,ale ceny to mozna spodziewać się zabójczzej,albo jak w tp kasa za pojedynczy film co jest wedlug mnie zle.

no w n pewnie nowy bond i rocky będą,pozatym jak tak patrze to ten iti i tvn sa partnerami wielu,wielu filmow mn.ostatnioo co ma byc w kinach holiday,i jakby byly takie filmy vod to ok,

 

ciekawe z jakimi wytwoniami umowe podpisalo tpsa

aha i pisze ze jest u nich ponad 300 filmow,a ja tak patrzylem to filmy sa poddzielone na 5 kategori i jest tam niecale 100 filmow chyba 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 nowych filmów VOD w n

2007-01-18 22:25:00 | Janusz Sulisz

Ostatnia aktualizacja: 2007-01-18 22:40:55

Źródło: inf. wł.

W nboxach HDTV recorderach telewizji nowej generacji włączono w menu VOD zapowiedź 7 nowych filmów w ofercie VOD. Poza trzema stałymi punktami menu VOD pojawiły się u góry zapowiedzi filmów z podglądem niektórych zwiastunów.

 

Wkrótce w ofercie VOD w nbox HDTV recorderach powinny pojawić się filmy:

 

- Ciśnienie,

- Cube,

- Dowód,

- Hellraiser: Droga do Piekieł,

- Smak życia 2,

- Wirujący seks 2,

- Wszystko gra.

 

Żródło: Satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam teze.Wdepnalem w szambo jakim jest N-ka,ale widzac co sie dzieje i jak wyglada chec rozwoju dalej nie brnalem.Nie wzialem ani tego nedznego Vodu,ani recordera.Oni weszli w celu namieszania na rynku(i dobrze),ale raczej nic poza tym...Oferta filmowo-sportowa jest dnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A @michałek218 lata jak wiatr zawieje. Człowiek chorągiewka :lol::lol::lol:
A może odwołamy się do opinii innych forowiczów którzy jako b.aonenci C+ przeszli do n-ki i czy z tego powodu po upływie czasu są z tego kroku zadowoleni lub jak Michal218 są rozczarowani i żałują tego kroku.Trudno wg.mnie nadzieję/może na wyrost/skonfrontowane z szarą rzeczywistością mogącą przynieść wielkie rozczarowanie nazywać chorągiewką a jedynie zmianą poglądów z uwagi na zaistniałe okoliczności i tyle.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiere też na początku była jedna ale jak stwozyła platformę to nie była jedna.Jak rozpoczynała Wizja i Cyfra dostępność kanałów w stosunku do chwili obecnej była bardzo ograniczona ale mimo tego i tak Wizja jak mnie pamięc nie myli na starcie miała conajmiej 14 programów bez żadnej polskiej telewizji /TVP 1,2 Polsatu i TVN-u,który dołączył póżniej jako pierwszy/.W chwili obecnej są inne warunki,możliwości i mnogość programów więc nie porównójmy że oni na początku to też mieli kiepsko.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze samego kroku nie zaluje,bo wiem juz czym jest N-ka i to nie z opisow,ale z doswiadczen.Zapowiadalo sie super,a jest beznadziejnie,bez szans na poprawe sportu.Filmy moze jeszcze podciagna,ale nawet sportclub juz sportowej ofercie nic nie pomoze.Ten kanal powinien byc od samego poczatku,zwlaszcza ze jak czas pokazal nie mieli zamiaru ubiegac sie o jakies ciekawe prawa.Moze dla niektorych wygladam jak nasz rzad,ale trudno...Psioczylem na Cyfre(nadal mozna,ale nie widac nic na zblizonym poziomie,wiec sens sie zatracil),ale zapowiadalem mozliwosc powrotu.Jesli wiekszosc N-kowiczow nie czuje sie oszukana oferta to gratuluje i zycze jak najlepiej...Cena jest niezla,tyle ze jak pisali tu niektorzy moi przeciwnicy,oferta niewiele przewyzsza obraz kontrolny,a i sama jakosc jest raczej daleka od oczekiwanej...Dla mnie sportu nie ma tam w ogole,filmow tez.Majac Vod pare by bylo,ale duzo slabsze i starsze niz w C+,a jeszcze tu jest HBO...Za taki pakiet place tyle samo-a nawet taniej 78 zl.W N-ce z Vodem byloby 58+30=88 !!!!Nawet drozej za mniej niz pol oferty....Tego nawet wrogowie N-ki sie chyba nie spodziewali....Reasumujac przypominam choragiewke,ale zostalem w pewnym stopniu oszukany bajkowymi zapowiedziami,no i moja naiwosc tez zawinila....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda,ale w przetargach na ligi zachodnie albo nie brali udzialu,albo dawali oferte na odczepnego.F1 oleli podobnie,wiec jesli idzie o sport to tylko ich wina.Z filmami tez nie lepiej,owszem nie maja dostepu do najwiekszych wytworni,ale dawac kanaly typu MGM ze starociami tylko dlatego ze w HD nie ma sensu.Vod to dno,kosztuje jak kanal premium,a filmy mocno przechodzone,malo ich i w jakosci SD,wiec nie wiadomo za co placic...Takie HD jak oni oferuja mnie nie interesuje.Na Disc.. 6-8 programow w kolko te same,na N sport gadajace glowy i ciagle retransmisje,z ktorych wieszosc jest w SD i wspomniany MGM ze swoimi starociami,na dodatek w kolko powtarzanymi.Tego nawet najwiekszy wrog nie mogl sie spodziewac.Oni dzialaja na wlasna zgube,choc chwala im za ruszenie skostnialego rynku.Przyszlosci jednak to nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co mówicie macie racje,

mecz/mecze w nsport są co jakies dwa tygodnie(albo lm,albo puchar ligi angielskeij lub polski),

mgm to starocie moze puszcza raz w miesiacu film z okolo 2000 roku moze troche powyzej co mozna ogladac,a reszta to kity lat 80,w tvn-ie leca znacznie lepsze filmy,

vod jeszcze moze byc,choc tytuly jakie maja byc w lutym to skandal,no i ta jakosc,

n powinno dolaczyc sportklub(bundesliga) to by bylo chociaz co ogladac ze sportu,a nsport bylby bardzo dobrym uzupelnieniem czy tez sportklub bylby doksonalym uzupelnieneim sportowej propozycji platformy n,

a co do filmow to niech vod ma lepsza jakosc,i jaknajwiecje dobrych filmow,wtedy kazdy bylby zadowolony no i musza pomyslec o kolejnych kanalach(cos z bajek,i chyba to wszystko bo z filmu nic nowego nei zaproponuja-wytwornei sa podzielone-no chyba ze niehc wprowadza wiecej kanalow hd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...