Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po rezygnacji z Cyfry przez miesiac mialem tylko fta i czasami cos innego.Tak sie nie da spedzac czasu przed TV.Mam ferdka do roznych dziwactw i z dekoderem N bardzo dobrze sie uzupelniaja.Nie zamierzam placic co miesiac jakichs idiotycznych kwot,ani jednorazowo wybulic 2 tys na dekoder.Musialbym miec czas i checi taki sprzet przeznaczyc do zabaw udoskonalajacych.Inaczej to sie mija z logika.Za 3 lata zreszta moge odkupic od N ten dekoder.Byc moze za kolejne 500 zl,albo i wiecej.Tylko co mi po nim?Tu nie chodzi o same pieniadze,tylko o wiekszy sens inwestowania w takie urzadzenia.Samych kanalow ani w HD,ani w MPEG-4 nie bedzie jeszcze przez dlugie lata.Wiekszosc nadal beda stanowic kanaly SD.Dla mnie status wlasnosci takiego sprzetu jest idiotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Dziwi mnie fakt reklamowania "premierowe odcinki Magdy w VOD".

Z tego co wiem 12 grudnia będzie ostatni odcinek "Magdy M.".

Ja jako już abonent n-ki mogę wymienić nboxa na recorder najwcześniej dopiero 10 grudnia. Zakładajmy, że VOD właczą wześniej. Czyli przynosze dekoder 10 grudnia (jeżeli się załapię ) i od razu podłączę. Pierwszy raz VOD gotowy jest do użytku po 24 godzinach (w tym czasie ściaga ofertę). Łatwo więc obliczyć, że przy najlepszych warunkach mój nbox będzie gotów 12 grudnia rano. Czyli faktycznie zobaczą ostatni odcinek wcześniej niż "zwykli" telewidzowie, choć tylko ci co nie mają internetu, bowiem w necie ostatni odcinek będzie już 5 grudnia ok 22.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wracjac do VOD w Nce to ciekawi mnie czy oni sa tak naiwni ze wierza iz ludzie zaplaca 499zl za Nboxa recordera zeby miec w VOD za 30 Kryminalnych Magde M i Rozmowy w toku. Filmy tez juz byly jak nie w Cyrze+ to na DVD mozna bylo je ogladac. Co to ma byc za nowa generacja :?:

 

Za takie cudo to ja bym 5 zl nie zaplacil. Jednak dobrze czulem ze CP i C+ moga pomachac Nce, bo jest daleko za nimi, mimo iz szczysci sie technologia HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ja nie oglądam filmów dla wytwórni, tylko dla samej wartości filmu. Co do hitów filmowych z gazetek, to też trzeba wiedzieć, jaką gazetkę się kupuje. Wiele było w nich filmów, gdzie potrzeba było czasu, aby Cyfra+ zechciała pokazać ten film.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 10, a przynajmniej 10, bez seriali itp. - no teraz poprawnie. Może być i więcej ;)

 

Myślę że "minimum" to to samo co "przynajmniej" a o wliczaniu seriali to już w ogóle nic nie pisałem. To tak gwoli obalenia powstałego wrażenia że coś kombinuję bo kocham Cyfrę+ :wink: Inna sprawa że raczej rzadko spotykamy się z sytuacją, że ktoś nam daje więcej niż musi... No ale zobaczymy. Ja bym mając takie niskie minimum umowy nie podpisał, zwłaszcza gdy

wezmę pod uwagę obecną ofertę "wytwórniową".

Poza tym dopóki, że tak się wyrażę, pieniądze nie spadają z nieba to ja na pewno nie dam 449zł za pożyczenie tunera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja nowej generacji "n" od czwartku 7 grudnia, jako pierwsza platforma telewizji cyfrowej w Polsce, zaoferowała swoim abonentom usługę VOD, czyli filmy, seriale i programy na życzenie, za stałą miesięczną opłatę.

 

Od teraz widzowie "n" posiadający nbox HDTV recorder mogą oglądać najnowsze produkcje hollywoodzkie i europejskie. Dzięki usłudze VOD widz nie musi czekać na propozycję programową kanałów - sam może zadecydować co i kiedy będzie oglądał.

 

Usługa VOD platformy cyfrowej "n" w pewnym sensie rewolucjonizuje sposób oglądania telewizji. Dzięki niej biblioteka filmów jest dostępna w każdym momencie. Kolejną zaletą VOD w "n" jest to, że cały miesiąc hitów filmowych można mieć za stałą miesięczną opłatą - 30 zł.

 

Dystrybutorami oferty VOD w "N" są m.in.: ITI Film Studio, TVN, Europa Corp, Lions Gate Films, M6, MiraMax, Celesius, SPI

 

Wybrane tytuły grudnia z oferty VOD telewizji "n": "Statyści", "Dublerzy", "Pułapka", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Zakochany Paryż", "Asterix i Wikingowie", "Sin City - Miasto Grzechu", "Marzyciel", "Jak we śnie", "Vinci", "[beep]a", "Agent z przypadku", "Chicago", "Frida", "Godziny", "Niebezpieczny umysł", "Starsza pani musi zniknąć", "Śmiertelna gorączka", "Taxi 2", "Zły Mikołaj" oraz docinki serialów "Magda M.", "Kryminalni" i programu "Rozmowy w toku".

 

żródło:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 20 filmów(a to wybrane filmy) plus seriale,

sporo tego,

ale starsza pani musi zniknac czy zly mikolaj byly juz w hbo z jakis rok temu,

a duzo filmow nie jest mocno nowa,

ale cena tez nie jest za wysoka,vod moze byc ale b.super az taki nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zapominacie ze w c+ za 29 zł są 3 canal + i duóż wiecej filmów najlepszych wytwórni na świecie najnowsze hity plus sport ta sama cena a różnica jaka plus 2 pakiety do wybrania wychodzi 60 zł tak samo jak w cyfrze wiec niewiem czy ta n jest tania hahh :lol: [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz absolutną rację.Za 30 złoty filmy(lepsze pewnie od vod-u) plus super wydarzenia sportowe.

A za takie coś jak vod trzeba sporo zapłacić.Bo to nie tylko 30 złoty i pewnie ta kwota ma być większa,ale i dekoder bardzo drogi.

N przyciągać mogłoby vod gdyby znacznie go ulepszyła:

np.filmy,które są w vod będą w jakość HD,a pozatym nie ukrywajmy filmy muszą być znacznie lepsze(co prawda liczba 20 filmów jest z jedenj strony duża a z drugiej mała,bo jak masz 20 filmów na miesiąć to jest liczba duża,ale jak oglądałeś kilka czykilkanaśćie filmówz oferty to już oferta jest znacznie uboga-mimo wszystko jestem zwolennikiem tego aby oplata byla stala).

Lepszy vod,lepszy sport,więcej lepszych kanałów,więcej hd czyli róznica miedzy n/a cyfrą jest duża,

a popatrzmy na ceny-pełny pakiet normalnie bez znizek w n kosztuje zdaje sie 78 złoty(cinemax gratis jest do konca roku chyba) plus vod to wyjdzie 108 złoty-pełny pakiet,

w cyfrze za hbo,c+ czyli kanaly premium plus kanaly z jakiegos pakietu to gdzies tyle samo wyjdzie,

N proponuje włączenie SportKlubu,Disney Channel, i poprawa znaczna kanału MGM,takze wiecej transmisji vod a nie bedzie az tak zle,

w vodzie filmy powinne pokazywac sie wtedy kiedy są na dvd,

bo teraz to tam są filmy które są na kasetach video a moze z jeden filmy na dvd, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...