Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tańczę na rurce w klubie GoGo.

 

Żartowałem, powiem prawdę i tylko prawdę.

Zamówiłem usługę Vod i jest mi teraz bardzo łyso. Skusiłem się na zgniłe jabłko, jak ten biblijny Adam i normalnie mi głupio jak [beep]a. Znajomym nie mówię, że mam Vod, bo po co mieliby mnie palcami na mieście wytykać.

 

Najgorzej kiedy przychodzą rachunki, jak je ukryć przed rodziną?

Zawsze zostaje wytłumaczenie:

"Kiedy zamawiałem Vod, miałem pomroczność jasną"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, C+ miała czas zawalczyć o mnie wcześniej, odkąd przejęła mnie po ŚP Wizji. Ładny szmat czasu. Teraz do nich nie wrócę, przynajmniej przez kilkanaście miesięcy mojej kasy nie powąchają, i tak się już dość nachapali. N zawalczyła o mnie tanim recorderem. Oferta może nie tak rewelacyjna, ale recorder akurat przypasował w moje zapotrzebowania tymi 20% funkcji, których nie wycięto. Na tej "kiepskiej" ofercie zawsze wyłowię te kilka pozycji które mam czas obejrzeć tylko w wekend. Każdy wybiera produkt który trafia w jego zapotrzebowania, dlatego trochę dziwią mnie te dyskusje o wyższości Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem. Ja w każdym razie zagłosowałem portfelem tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No mamy już luty i jakoś nie widać hymnów pochwalnych tego sztandarowej usługi VOD?która miała powalić konkurencję/ i czy nadał abonenci n-ki są przekonani o wyższości tej usługi /cena podobna/nad kanałem premium w C+ /Canal+,HBO/. Jako przykład b.zadowolonego abonenta n-ki z http://www.media2.pl :Wykupiłem VOD jeszcze zanim ruszył licząc na to,że będą filmy w HD,a filmy SD będą z dźwiękiem 5.1 i pełnej anamorficznej panoramie. To, co dzisiaj dostaliśmy na dyski to jakaś kpina, znowu stereo i 16/9 letterbox przecież tego się nie da oglądać. Obiecanego filmu w HD również brak-

 

-No i mamy już lutowe filmy.

Dlaczego wszystko znowu jest w zwykłym stereo i w nieanamorficznym 16/9. Gdzie ten obiecywany film w HD?-

 

-Film "Ciśnienie" możemy obejrzeć bez usługi VOD 9lutego o godz. 22.50 w TVN.

Jaja se robią z abonentów na całego...-

 

-No to to już jest granda, bo nawet, jeśli będą reklamy, to możemy go nagrać na dysk i oglądać ile nam się chce:) a reklamy przewinąć. To już jest granda!

Ja powiem tak:, jeśli rzeczywiście to poleci, to ja złożę reklamację. A co mi szkodzi. Miało być 10 premier, a de facto będzie jedna mniej.-

 

Wybrane zostały bardzo delikatne w treści wpisy.

Niektórzy abonenci nadmieniają, że kupując samochód oczekują, że wszystko w nim działa a jeśli silnik w nim jest nadal testowany to powinien być jakiś rabat.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie,ja w te szambo nie wdepnalem :) .Filmy w tej usludze i ich jakosc to jakas kpina.Chrzanie cale HD,jesli ma tak ono wygladac w Polsce.

I kto to napisał. Ale to jest prawda, technologie są dobre ale trzeba mieć w nich co oglądać bo bez tego nie mają one sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek czy ten film na C+ byl w HD?
A co to ma do rzeczy jak dla mnie bo nie mam HD i nic się na to nie zanosi.A po drugie czy jak w HD to już jest w innych kolorach i jest to inny film treściowo bo jak chcę super jakość i na dużym ekranie to idę do kina.Więc koledzy nie przesadzajcie z tym HD jak by bez tego niliczy się żaden film.Idąc tym tropem to każdy film czano biały to nadaje się do kosza absurd.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ilość posiadaczy HD do pozostałych użytkowników TV sat stanowią mały procent a dla mnie jest ważniejsza w chwili obecnej repertuar i programy jakie oferuje C+ a jakość dla mnie jest dobra a jak chcę zobaczyć extra jakiś konkretny film to idę do kina a to przebiję twoje HD. A jak Cię tak ciekawi repertuar HD w Cyfrze to jest chyba do sprawdzenia .Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Marek,ale odpowiem...Tak byl

 

No nie wiem Michałku czy był :wink: . O ile się nie mylę to leci ona na HBO, a w HD pokazywane są filmy z C+ (chyba, że coś Mi się pokrochmaliło, ale dziś oglądałem urywek i wydaje Mi się, że właśnie na HBO). Jedyną zaletą VOD jaką widzę w chwili obecnej w porównaniu z kanałami PREMIUM, jakie miała ta usługa zastąpić to możliwość własnego wyboru czasu emisji danego filmu i niestety nic więcej. Przynajmniej na razie... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do strony technicznej VOD nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń, funkcjonuje prawidłowo.

Oferta na dzień dzisiejszy jest taka jaka jest, ale to można zmienić jednym ruchem - po prostu zaoferować nowsze pozycje z dźwiękiem 5.1 plus kilka w hd.

Jeden ruch i oblicze vod zmieni się diametralnie. Czy tak się stanie? - ja liczę że tak, ponieważ n-ka nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...