Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań dotyczących usługi Premiery VOD:

1.Czy wrsje HD filmów będą działały działały na zwykłym tekewizorze CRT.

2.Czy oferta filmów jest stale powiększana(dostępne są wszystkie starsze i nowe pozycje, czy raczej filmy są co jakiś czas wymieniane na nowsze i nie można obejrzeć starszych filmów np.teraz w VOD nie ma Infiltracji- czy za jakiś czas będzie dostępna?)

3.Czy filmy są w formacie 4:3 czy 16:9?

4.Czy oprócz wersji HD danego filmu jest również dostępna tańsza wersja SD tego samego filmu?

5.Ile trzeba czekać na zamówiony film, w jakie są sposoby płatności.

6.Z jakich wytwórni filmowych pochodzą filmy w usłudze Premiery VOD i czy wszystkie filmy z tych wytwórni będzie dostępna, czy tylko niektóre- np.hity)

7.Czy jakość filmów jest porównywalna z filmami DVD???

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy wrsje HD filmów będą działały działały na zwykłym tekewizorze CRT.

Tak.

2.Czy oferta filmów jest stale powiększana(dostępne są wszystkie starsze i nowe pozycje, czy raczej filmy są co jakiś czas wymieniane na nowsze i nie można obejrzeć starszych filmów np.teraz w VOD nie ma Infiltracji która była w grudniu- czy za jakiś czas będzie dostępna?)

Oferta jest stale modyfikowana - filmy w premierach siedzą 2-3 miesiące, potem są zastępowane przez inne.

3.Czy filmy są w formacie 4:3 czy 16:9?

Naturalnie 16/9.

4.Czy oprócz wersji HD danego filmu jest również dostępna tańsza wersja SD tego samego filmu?

Nie.

5.Ile trzeba czekać na zamówiony film, w jakie są sposoby płatności.

Na film się czeka zazwyczaj do godziny, chociaż formalnie mają na aktywację 24h. Płatność jest możliwa tylko razem z rachunkiem za n.

6.Z jakich wytwórni filmowych pochodzą filmy w usłudze Premiery VOD i czy wszystkie filmy z tych wytwórni będzie dostępna, czy tylko niektóre- np.hity)

Filmy z premier są z praktycznie wszystkich wytwórni. Oczywiście są to najbardziej znane filmy.

7.Czy jakość filmów jest porównywalna z filmami DVD???

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wszystko jest ok. Jesli masz jakis zwiastun w okienku po prawej stronie na glownym ekranie VOD,to znaczy ze cos juz zaczal zgrywac, w miare jak filmy beda przybywaly na dysku,beda pojawiac sie nowe zakladki (nscreen,picturebox,premiery vod,wakacyjna) a w nich te pozycje, ktore sie juz sciagnely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajna sprawa, ale chyba nie warta 40zł miesięcznie...

 

yhym... Zwłaszcza nScreen nie jest warte nawet 10zł to samo Picturebox

Wziąłem te klekcje tylko dla tego że nie chciałem płacić 449zł za dekoder a za mniejszą kase i dodatkowo 40zł za miesiąc, wykalkulowałem ze wyjdzie tyle samo a dodatkowo przez 6 mc VOD, więc wziąłem ten wariant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nscreen nie jest wart swojej ceny?! Chyba żartujesz

Lost - tydzien po premierze w USA

Dexter, Californication, Dr House, Medium

No ale dla fanów rapidshare i p2p to może i nie jest wart swojej ceny

nScreen jest niezły, ale napewno nie wart 30 PLN (tyle co C+) Mysle, że 10-12 PLN to byłaby odpowiednia cena w stosunku do zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od kilku godzin jestem posiadaczem n-recordera. Czy jeżeli przełączę go w stan czuwania to będzie ściągał VOD i będzie nagrywał zaplanowane programy do nagrania?

 

Jeśli masz instalację 2 kablową to tak...

dajmy na to że zaplanowałeś sobie nagrać film o 20:00 to on sie będzie nagrywał a VOD swoją drogą za pomoca 2 wejścia antenowego będzie się ściągać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nscreen to moja ulubiona oferta i z pewnością nie zamierzam z niej rezygnować, seriale na topie i najlepsze mam w szybszym czasie niż miałbym czekać aż się pojawią w jakiejś innej telewizji, a picture box będzie pewno zmieniany, a VOD i tak jest lepszy niż w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...