Skocz do zawartości

Teleexpress


Ipo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, G2000 napisał(a):

Wieki temu oglądałem Teleexpress. Teraz latając po kanałach włączyłem. Ten lektor jest fatalny. Brzmi jak wygenerowany. A TE zawsze miał charakterystycznych lektorów.

Masz na myśli tego nowego? Bo jak tak, to owszem, on niezbyt ma wyrobiony głos do tego programu, ale obecnie w ekipie jest także Marek Wilk, jeden z wieloletnich lektorów serwisu, przez jakiś czas nieobecny, i on moim zdaniem się najlepiej sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lektorów w "Teleexpressie", to ciężko mi się słucha Pauli Michalik z Radia ZET, już lepsza byłaby inna lektorka (Czubówna odpada, bo nie pasuje do czytania tego typu programu informacyjnego).

 

Jeśli chodzi o Jakuba Ulricha, to jeszcze da się go znieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka dobrych lektorek które byłyby lepsze od Michalik, gdyż moim zdaniem ma bezdenny i nieco usypiający głos (no ale wczesne wstawanie do radia coś znaczy, gdyż Michalik prowadzi poranne wiadomości w ZET-ce).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kirk napisał(a):

Masz na myśli tego nowego? Bo jak tak, to owszem, on niezbyt ma wyrobiony głos do tego programu, ale obecnie w ekipie jest także Marek Wilk, jeden z wieloletnich lektorów serwisu, przez jakiś czas nieobecny, i on moim zdaniem się najlepiej sprawdza.

Tak to prawda, to jeden z tych niesamowitych, unikatowych głosów, które od razu wpadają w ucho. Dobrze, że wrócił, brakowało go w Teleexpressie.

 

Poza tym zgadzam się z przedmówcami większość jeśli nie wszyscy nowi to jak na razie takie trochę ciała obce. Trudno się przyzwyczaić do ich głosów. Powoli się przyzwyczajam do tego chłopaka co prowadzi kącik muzyczny, ale naprawdę bardzo powoli. Człowiek przywiązał się do tych dwóch nazwisk na przestrzeni ostatnich 20-30 lat. Zawsze kojarzyłem ten dział muzyczny Teleexpressu z dwoma nazwiskami: Sierocki & Wrona. Obu bardzo lubiłem. Przyznam się, że jak się dowiedziałem, że podziękowali Sierockiemu to liczyłem, że jego miejsce zajmie Hirek. Tak się jednak nie stało. Dziennikarz muzyczny to specyficzny zawód, jakoś mam większe zaufanie do tych dinozaurów, którzy swoje przeżyli, nie jedno w życiu widzieli, z nie jedną gwiazdą rozmawiali, znają kuluary, kulisy tej branży i doskonale orientują się nie tylko we współczesnej muzyce.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...