Jump to content

Recommended Posts

Wszystkie zwiastuny były z oznaczeniem +12, więc czego się spodziewałeś? Widocznie w EPG jest jakiś błąd.

Akurat Pirowski to jedna z twarzy TTV, od września prowadzi "Pierwszy raz za granicą", więc i wzięli go do relacji WOŚP. :P

Edited by bart18

Właśnie widziałem zwiastun Nauki jazdy. I mogę mieć pewność, że nie wiadomo jak by się starali, to to będzie dalekie do oryginału.

Mam rozumieć że była już inna wersja tego programu ?

Yyy... Tak? Były trzy sezony w latach 2001-2002 na TVN.

A wiadomo kiedy będzie? 

Wiadomo.

Właśnie widziałem zwiastun Nauki jazdy. I mogę mieć pewność, że nie wiadomo jak by się starali, to to będzie dalekie do oryginału.

Oryginału nie da się odwzorować - bo przez 15 lat zmieniły się realia, telewizja a przede wszystkim - mentalność widzów ;)

Moim zdaniem mogliby śmiało zaryzykować. Z innymi instruktorami oczywiście (i autkiem), ale resztę zachować taką jaka była.

Akurat nowa Usterka jest lepsza, od starszej.

Mogli by zrobić kolejny sezon programu Najgorszy Polski kierowca, akurat ten program był dobry.

Ja nie mogę się doczekać nowego sezonu Nauki jazdy, mam nadzieję,że będzie lepszy niż kiedyś. :) 

Coś nie tak jest z EPG, bo teraz się zaczął Kossakowski. Być jak..., a skończył Googlebox, a według programu jest zapisane odwrotnie.

Kurczę, szkoda, to był naprawdę interesujący program. Ale może jeszcze kiedyś się Betlejewski pojawi w TTV, jak nie z tym programem, to może z jakimś nowym pomysłem?

Znowu coś było nie tak z ramówką dla TTV. Według niego przed północą miał być Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (XzSBukb.png), a był jakiś program o Sir Richardzie Bransonie i jego Necker Island (prawdopodobnie Billionaire's Paradise: Inside Necker Island / Odlotowa wyspa XzSBukb.png). Później była normalnie Uwaga! po Uwadze (XzSBukb.png) czy Betlejewski. Prowokacje 3 (XzSBukb.png), ale po tym zamiast Tabu Polska (XCwiunO.png) był odcinek programu W ostatniej chwili (XzSBukb.png). Według ramówki teraz powinien być pierwszy z trzech odcinków z rzędu, a właśnie jest emitowany drugi :/

Tak o, aby było ciekawiej. A poza tym, niektórzy tutaj mają obsesję na ich punkcie, to przy okazji będą mogli sobie popatrzeć na nie czytając od razu już post :P

Dość często w TTV są niezgodności z ramówką, nie tylko w nocy, ale też w paśmie dziennym. Pamiętam że już kilka lat temu były podobne problemy, potem to zanikło, a ostatnio znowu się pojawiło.

Prowokacji Betlejewskiego nie będzie, za to od maja pojawi się nowy program, też z prowokacjami, ale inaczej realizowany i skupiający się na innych aspektach: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/alfabet-strachu-ttv-rafal-jarzabek-vloger

Wie ktoś dlaczego nie ma już reality show "Dzień w którym pojawiła się forsa" ?

A dasz od siebie 80k ludziom na roztwonienie? Powiedzieli ze szukaja sponsorów którzy chcieliby dac kase na kolejna rodzine.

Wie ktoś dlaczego nie ma już reality show "Dzień w którym pojawiła się forsa" ?

Miało być 8 czy 10 odcinków.

Ile w sumie ich wyemitowano?