Skocz do zawartości

RMF MAXX


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A, ok. Podczas drogi zanotowałem aż 2 miejsca, gdzie była zaszumiona modulacja RMF Maxxxa - na skrzyżowaniu w Pabianicach ul. Wiejskiej z Jana Pawła II, a drugie miejsce to podjazd wjazdowy na naszą posesję. W trakcie jazdy nic nie było

Jechałem jako pasażer i mogłem spokojnie monitorować co tam w radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popieram! Przez te wakacje RMF Maxxx stał się czymś, czego nie da się słuchać. Ciągle tylko Kizo, Sanah lub Męskie Granie, które w tym roku piosenkę spaprało. Już całkowicie radio odchodzi u mnie w niepamięć...

Dzisiaj aktualizowałem mojego kompa do Windowsa 11 i jak aktualka się skończyła to zaraz odpaliłem Spotify i puściłem... Guns N' Roses

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Znamy sylwestrową ramówkę RMF MAXXX:

Sylwester(31.12):

06:30-09:15 - Wstawaj nie udawaj (Maciek Rock, Irek Jakubek)

09:15-14:00 - Sylwester na MAXXXa (Ania Wojtkowiak)

14:00-17:00 - Sylwester na MAXXXa (Dawid Miązek)

17:00-20:00 - Sylwester na MAXXXa (Konrad Bogusz)

20:00-??:?? - Sylwester na MAXXXa (Przemek Grabowski)

Nowy Rok(01.01):

09:00-13:00 - Hity na MAXXXa (Robert Bojanowski)

13:00-17:00 - ShowMAXXX (Karolina Kowalska)

17:00-20:00 - HOP BĘC (Przemek Grabowski)

20:00-??:?? - MAXXX Party (neeVald)

 

Jeżeli chodzi o sylwestrową ramówkę RMF MAXXX to według mnie wygląda dość biednie. Sylwester zapewne będzie z puszki, tak samo jak pozostałe programy. Jedynie poranki są na żywo. "??:??" dlatego, że sylwester może się skończyć ok. 05:00, a ramówka najczęściej się zaczyna się o 06:00. A noworoczna ramówka może się skończyć o 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BiL napisał:

Znamy sylwestrową ramówkę RMF MAXXX:

Sylwester(31.12):

06:30-09:15 - Wstawaj nie udawaj (Maciek Rock, Irek Jakubek)

09:15-14:00 - Sylwester na MAXXXa (Ania Wojtkowiak)

14:00-17:00 - Sylwester na MAXXXa (Dawid Miązek)

17:00-20:00 - Sylwester na MAXXXa (Konrad Bogusz)

20:00-??:?? - Sylwester na MAXXXa (Przemek Grabowski)

Nowy Rok(01.01):

09:00-13:00 - Hity na MAXXXa (Robert Bojanowski)

13:00-17:00 - ShowMAXXX (Karolina Kowalska)

17:00-20:00 - HOP BĘC (Przemek Grabowski)

20:00-??:?? - MAXXX Party (neeVald)

 

Jeżeli chodzi o sylwestrową ramówkę RMF MAXXX to według mnie wygląda dość biednie. Sylwester zapewne będzie z puszki, tak samo jak pozostałe programy. Jedynie poranki są na żywo. "??:??" dlatego, że sylwester może się skończyć ok. 05:00, a ramówka najczęściej się zaczyna się o 06:00. A noworoczna ramówka może się skończyć o 23:00.

Eska bez prezentera z kolei i reklam od 20:00 (tj pewnie upchną więcej reklam o 15,16)

Edytowane przez RadioFan2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.10.2021 o 21:43, WinExpert napisał:

Popieram! Przez te wakacje RMF Maxxx stał się czymś, czego nie da się słuchać. Ciągle tylko Kizo, Sanah lub Męskie Granie, które w tym roku piosenkę spaprało. Już całkowicie radio odchodzi u mnie w niepamięć...

Dzisiaj aktualizowałem mojego kompa do Windowsa 11 i jak aktualka się skończyła to zaraz odpaliłem Spotify i puściłem... Guns N' Roses

Te radio było najbardziej dobre podczas swoich początków i jako Radio Region a teraz niestety już z każdym rokiem jest coraz gorzej :(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
19 godzin temu, Mr. Music napisał:

W serwisie RMF ON pojawiły się streamy lokalnych wersji RMF MAXXX.

Nareszcie !!! A swoją drogą wielki mi rarytas w XXI wieku. Tak powinno być już od kilku lat. 😉

 

Nie mniej jednak - jak mawiał klasyk - lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, A&G napisał:

Nareszcie !!! A swoją drogą wielki mi rarytas w XXI wieku. Tak powinno być już od kilku lat. 😉

 

Na dzień dzisiejszy - jedynymi rozgłośniami radiowymi (FM) w Polsce, które nie posiadają strumienia internetowego są:

1) RMF Classic Warszawa (wbrew pozorom to odrębna koncesja od ponadregionalnego Classica!)

2) Radio Plus Lipiany

3) Radio Bartoszyce (podobno mieli wejść do sieci Eski; może dlatego nie inwestują w internet; wg radiafm.prv.pl nie mają nawet strony internetowej; jak wejdą do Eski to pewnie dostaną stream)

4) Katolickie Radio Zbrosza Duża (podobno to tylko dwie msze dziennie, a reszta to retransmisja Radia Maryja).

 

8 godzin temu, Poland napisał:

choć tu ich raczej Radio Gra i RMF24 wygryzły

 

Od kilku lat dziwi mnie, dlaczego RMF pozostawił te Radio Gra w Toruniu i jeszcze zamienił w to Maxxaa we Wrocławiu a nie wcielił wszystkiego do sieci RMF Maxxx.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NippyToadster napisał:

Moim zdaniem RMF MAXXX stał się przez lata drugim RMF i kopią Eski, ale z lokalnymi informacjami i niektórymi utworami puszczanymi tylko na MAXXXie. Ciągle to samo jak na zwykłym RMF-ie lub na Esce. Ale trzeba się z tym pogodzić...

Najlepsze jest to że nawet hasła mają bardzo podobne :D


RMF MAXXX - Hity #naMAXXXa

Radio Eska - Hity na czasie

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2022 o 16:32, Kostka napisał:

Najlepsze jest to że nawet hasła mają bardzo podobne :D


RMF MAXXX - Hity #naMAXXXa

Radio Eska - Hity na czasie

Niekiedy nawet puszczają z kilkosekundowym opóźnieniem ten sam utwór i na MAXXXie, i na głównym RMF-ie. Pamiętam, jak np. raz Natural od Imagine Dragons zostało puszczone i na RMFie, i na MAXXXie. Teraz pusćili Wake Me Up Aviciiego na RMF FM i RMF MAXXX na tym samym czasie (RMF FM trochę później). Oba utwory są oklepane i popularne, szczególnie ten drugi.

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
26 minut temu, WinExpert napisał:

Oczywiście wyłączyłem bo mnie już ta stacja nie interesuje

Smutno patrzeć jak wygląda obecny MAXXX. :( Bez przerwy albo "Shot a friend" albo jakaś łupanka gorszego sortu albo "abcdefu" co chwilę. Dramat. Zdelegalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...