Skocz do zawartości

Przetarg na Ligę Mistrzów - lata 2012-2015


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do praw które wymieniłeś dodałbym jeszcze MŚ w LA, MotoGP oraz chyba najważniejsze: Igrzyska Olimpijskie 2014 i 2016

MŚ w LA ma TVP. A co IO to TVP z rąk tego nie wypuści.

 

 

Ciekawe jestem ja oni się tymi meczami podzielą LM i LE. Może będziemy LM oglądać tak: jeden mecz we wtorek na TVP, a drugi w środę na TVN. A z LE to raczej TVP będzie pokazywać mecze w ogólnopolskiej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając inne fakty,

+ TVP pokaże wszystkie mecze el LE i LM w otwartych kanałach, a w najgorszych wypadku w ogólnie dostępnym TVP Sport

+ będzie studio w przed, w trakcie i po LM /w którym powiedzą coś więcej niż tylko wynik

+ studio -II- LE czego na TV4 nie było

+skróty LM nie przerywane reklamami

+skróty wszystkich spotkań LE, bez reklam

 

PS. TVP ma prawa otwarte wiec pokarze wszytko co się da nie jak Polsat który pokazywał z LE na TV4 jak najmniej i jak najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel21 ile jeszcze razy można powtórzyć, że aktualnie nie wiadomo kto w Polsce pokaże MŚ w LA. Nie ma jeszcze informacji i nigdy takowej nie było, więc nie wiem skąd wy to bierzecie.

Co do nie przerywania skrótów reklamami:D Nie byłbym tego taki pewien, tak samo z tym że TVP pokaże więcej niż jedno spotkanie na kolejkę zarówno LM jak i LE.

Studio: posłuchasz mądrości Gmocha, na pewno plus:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20

 

Przecież wiadome jest, że będzie 1 mecz LM i max 2 LE (bo w Niemczech i Anglii są po 2, w innych krajach nie wiem), co do reklam to na TV4 puścili reklamy,a na Polsacie Football były skóry,

 

A Gmoch to pozytyw, studio na Polsacie trwało 3 minuty w porywach do 5 także w TVP liczę co najmniej na 8 min.

 

Zresztą ja jestem bardzo zadowolony, z wyniku bo ma n, a TVP będzie tylko alternatywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że mecze w tvn to tylko taki zapis w umowie z uefą na wypadek jakby iti nie dogadało się z publiczną. Pewnie będzie tak, że jeden mecz w kolejce ligi mistrzów pokaże jedynka albo dwójka, podobnie z ligą europejską. Ponadto magazyny ze skrótami i mecze polskich drużyn także trafią do publicznej. Oglądalność ligi mistrzów w polsacie była słaba, więc małoprawdopodobne jest, aby do ramówki tvn wrzucili piłkę. To by się im nie opłacało. Myślę, że tak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że telewizja n kupiła prawa do LM i LE, ponieważ mają pełnię Europejskich Pucharów od sezonu 2012/2013 do 2014/2015.Najlepiej moim zdaniem będzie, gdy mecze i skróty

w otwartej telewizji będą transmitowane w TVP, ponieważ tam będą miały prawdopodobnie najwyższą oglądalność.W TVN, TVN Turbo lub TVN 7 nie miałyby za pewne za dużej oglądalności.Chociaż jeśli chodzi o TVN 7 to mało prawdopodne, bo to kanał głównie

pokazujący filmy i seriale.To plan transmisji w fazie grupowej i pucharowej bez finału

prawdopodnie będzie wyglądał następująco:

Wtorek

-20:45 najciekawszy mecz Ligi Mistrzów w nSport

-po meczu skróty pozostałych spotkań na obu antenach

-pozostałe mecze na kanałach nSport dołączonych na czas transmisji

Środa

-20:45 najciekawszy mecz Ligi Mistrzów w nSport i TVP2

-po meczu skróty pozostałych spotkań na obu antenach

-pozostałe mecze na kanałach nSport dołączonych na czas transmisji

Czwartek

-21:05 najciekawszy mecz Ligi Europejskiej w nSport i TVP2

-po meczu skróty pozostałych spotkań na obu antenach

-pozostałe mecze na kanałach nSport dołączonych na czas transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od ITI czy sprzedadzą sublicencję TVP czy zdecydują się pokazywać mecze w TVN.

 

Jak sprzedadzą TVP to się jeszcze zniesie,nie będzie reklam na skrótach,pośmiejemy się z Gmocha i wpadek Szpakowskiego.Nie będzie Kowalczyka ale będzie Engel i jego manczesterowanie.Gdyby jednak wpadli na a pomysł transmisji w TVN to tragedia.Amatorzy ręce precz od poważnej piłki.Najlepiej jakby LM była w Canal+ ale cóż,wszystkiego mieć nie można. I tak Liga Mistrzów jest na drugim miejscu,najlepszym produktem piłkarskim do oglądania jest Barclays Premier League.Więcej spotkań,więcej hitów,najlepsi komentatorzy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak Liga Mistrzów jest na drugim miejscu,najlepszym produktem piłkarskim do oglądania jest Barclays Premier League.Więcej spotkań,więcej hitów,najlepsi komentatorzy w Polsce.

Przeholowałeś trochę, oczywiście oferta sportowa w C+ jest lepsza od n, ale LM to najlepsze rozgrywki, MU- Chelsea był w LM, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby MU-MC też był, nawet GD było w półfinale, a finał LM to najważniejszy mecz sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się wam od kilku lat pisze, że N-ka ma najlepszą ofertę programową (sumując wszystko), bezkonkurencyjne na rynku dekodery, najlepsze ceny, najlepszą jakość obrazu itp. to wy ciągle swoje bla bla bla.. Wyprzedzę pytania wszystkich niezdecydowanych: gdybym miał wybrać jedną platformę bez zastanowienia zdecydowałbym się na N-kę, potem, tak naprawdę niestety, długo długo nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla was komentatorzy nki to amatorzy a ja uważam że są jedni z lepszych ;] jeśli LM jest ciekawa dopiero od fazy pucharowej to Ekstraklasa nie jest wcale ciekawa. W fazie grupowej zdarzają się takie mecze jak Real- Milan czy Bayern-Inter ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla was komentatorzy nki to amatorzy a ja uważam że są jedni z lepszych ;]

Dla mnie są jednymi z najgorszych. A już zwłaszcza ci, których tak nachalnie stacja nSport promuje czyli Ryczel i Grzegorz "Barcelona" Kalinowski. Szkoda że tak rzadko najciekawsze mecze komentują panowie Marchliński, Zabijak czy Gleń (zazwyczaj dostają ochłapy). Akurat tę trójkę uważam za naprawdę dobrych komentatorów.

 

Na szczęście, jak pisałem wcześniej, na kanałach dodatkowych można wyłączyc komentarz za pomocą klawiszu OPT na pilocie (tak jak zmieniamy ścieżki dźwiękowe np. na HBO czy nFilmach). Natomiast na głównym nSport trzeba niestety liczyć że transmisja będzie w DD 5.1 i wtedy można odłączyć centralny głośnik, jeśli oczywiście mamy podłączone kino domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa ITI kupiła prawa do transmisji z Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej na lata 2012 – 2015 i podzieli się nimi z TVP

 

Zakodowana Liga Mistrzów pozostanie tam, gdzie jest od 2006 roku – w kanałach telewizji „n". Zmieni się stacja pokazująca jeden mecz każdej kolejki w paśmie otwartym: obecnie robi to Polsat, jego prawa przejmie TVP. Polsat straci też Ligę Europejską, do której jeszcze przez rok będzie miał wyłączne prawa, ale potem będzie ją pokazywał nSport.

 

Jak dowiedziała się „Rz", ITI szukała partnera do pokazywania Ligi Mistrzów w kanale otwartym i jej wybór padł na Telewizję Polską. Szef nSportu Dariusz Tuzimek powiedział, że o szczegółach umowy i współpracy z TVP stacja poinformuje na przełomie lipca i sierpnia.

 

Włodzimierz Szaranowicz kierujący redakcją sportową w TVP mówi „Rz": – Dla nas to jest ciągle ważny produkt. Każda stacja mająca Ligę Mistrzów jest postrzegana jako poważny nadawca.

 

Polsat tym razem nie złożył oferty. – To była świadoma decyzja – mówi szef sportu w tej stacji Marian Kmita. – Środki przeznaczyliśmy na prawa do meczów ekstraklasy. Wspieramy w ten sposób polski sport. Uważamy, że ekstraklasa jest codziennym źródłem zainteresowania, a Liga Mistrzów okazjonalnym.

 

Jeszcze przez rok telewizja „n" będzie pokazywała cztery mecze na żywo we wtorki i cztery w środy, a Polsat mecz na żywo tylko w środy. Gdyby jednak Wisła awansowała do Ligi Mistrzów i rozgrywała swoje mecze we wtorki, Polsat będzie mógł je transmitować.

 

Prawdopodobnie umowa między ITI a TVP będzie podobna jak ITI z Polsatem. TVP będzie mogła wybrać najciekawszy środowy mecz kolejki. Być może Liga Mistrzów będzie też pokazywana w TVN Turbo. Decyzje powinny zapaść w najbliższych tygodniach.

 

Zrodlo: rp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są jednymi z najgorszych. A już zwłaszcza ci, których tak nachalnie stacja nSport promuje czyli Ryczel i Grzegorz "Barcelona" Kalinowski. Szkoda że tak rzadko najciekawsze mecze komentują panowie Marchliński, Zabijak czy Gleń (zazwyczaj dostają ochłapy). Akurat tę trójkę uważam za naprawdę dobrych komentatorów.

 

tu się z tobą zgadzam ;] pan Marchliński i Zabijak odwalają dobrą robotę ;] właśnie o nich pisałem mając na myśli że są jedni z lepszych, natomiast p. Jagoda oraz p. Kalinowski powinni zająć się innym zajęciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...