Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale jak na razie zero własnych produkcji dla potrzeb ATM Rozrywka. Nie licząc Niesamowitych historii to nadal tylko produkcje dla Polsatu. Taka druga wersja Polsatu 2 czyli dla mnie Polsat 4. Inaczej mówiąc patologia, które nie powinna znaleźć się w Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

 

TVP Seriale Ci jakoś nie przeszkadza a na dodatek platny. Uwziołeś sie na ten kanał. Skoro zagranica maja kanały z kultowymi serialami to dlaczego nie w Polsce zebrac wszystkie Polskie do kupy. Mnie tylko wkurza jak Polsat powtarza Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Swiat według Kiepskich, Hotel 52. A ATM Rozrywka jako kanał z powtarzanymi serialami jestem za. Tylko Polsat 2 zrobić kanał z serialami zagranicznymi i wersje dla Polonii niedostepna w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak golbi_84 ,tylko,że ramówka tego kanału ma się nijak do zapowiedzi. Mówię mi zabrakło zwykłej uczciwości,powiedzieć otwarcie to jest kanał bezpłatny,rynek reklamowy się kurczy, teraz kładziony jest nacisk na kanały tematyczne,dodatkowo płatne i jeśli szukacie atrakcyjnej oferty i nowości to u nas ich nie znajdziecie. Kanał będzie nastawiony na znane i lubiane produkcje Polsatu, które zapewniają oglądalność na zadowalającym nas poziomie i to spowoduje,że kanał nie będzie przynosił strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie powedział że tak bedzie jak piszesz. Za jakis czas moga dac nowosci. Zreszta te seriale z wyjatkiem Kiepskich i Pierwszej miłości nie trwają w nieskonczonośc i kiedys sie kończa. Ile ten kanał nadaje 3 miesiace, Puls 2 tez nie rewelacja. Kto wie moze kiedys seriale wyprodukowane dla TVP tam trafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niektórych z Was nie rozumiem.

Owszem, TVP Seriale odnosi sukces i jest płatny, ale ATM jest ogólnodostępny, więc powinien reprezentować coś więcej niż powtórki starych seriali z Polsatu. Poza tym, nie ma co ukrywać, ale polskie seriale nigdy nie były mocną stroną Polsatu. Teraz jest troszkę lepiej. Nikt by się nie czepiał ATM-u gdyby nie fakt, że dostali naziemną koncesję na kanał ogólnopolski.

Rynek reklam pewnie też przeżywa kryzys i stacje zmuszone są do cięć, ale po pierwsze, nikt nie oczekuje od ATM nowości kinowych z 2010 czy 2011 roku, i programów rozrywkowych z wielomilionowym budżetem, ale różnorodnych programów, seriali i filmów dla każdego widza. Poza tym TTV jakoś może wprowadzać nowości mimo kryzysu.

Poza tym z tego co wiem, kanał nie nadaje 3 miesiące a od lutego. To jednak trochę czasu już minęło. Krajowej Radzie Radiofonii nie przeszkadza fakt, że emitują jeden film od kilku miesięcy i nazywają to wypełnieniem warunków koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo i ogolnopolskie to musi trzymac poziom a jak płatny to nie? Co za drune myslenie chyba właśnie na odwrót. kanał by nadawał musi miec z budzet wiec chyba lepiej jak daja powtórki i reklamy zarabiaja niż gdyby dali kilka pozycji a reszte sprzedali telezakupom lub Kosmice. ATM Rozrywka może i powtorki ale ramówka wygalda sto razy lepiej od Puls 2 czy TV6. Co do seriali to tak sie sklada że na ATM Rozrywka sa seriale które zbierały nagrody z czasów gdy Polsat bił TVN na głowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Seriale Ci jakoś nie przeszkadza a na dodatek platny.

A na jakiej podstawie wysnułeś taki wniosek?

 

Skoro zagranica maja kanały z kultowymi serialami to dlaczego nie w Polsce zebrac wszystkie Polskie do kupy.

Jeden taki kanał mógłby być, ale w Polsce mamy bardzo dużo kanałów powtórkowych i nie tylko od polskich nadawców. Mogę wymienić takie kanały, jak Polsat 2, TVN 7, Polsat Film, TVP Seriale, Comedy Central Family, AXN Crime, AXN Sci-Fi i inne.

A co do samej ATM Rozrywka to seriale emitowane na tym kanale są także emitowane na antenie Polsatu, Polsatu 2, Polsatu Film, Comedy Central i już wkrótce także Nickelodeonu. :)

 

Ale nikt nie powedział że tak bedzie jak piszesz. Za jakis czas moga dac nowosci. Zreszta te seriale z wyjatkiem Kiepskich i Pierwszej miłości nie trwają w nieskonczonośc i kiedys sie kończa. Ile ten kanał nadaje 3 miesiace

Było bardzo dużo zapowiedzi, ale jak na razie prawie nic nie zostało zrealizowane. Seriale, które kończą się na ATM Rozrywka są powtarzane od początku. Nie mówiąc o filmach dla dzieci, które były powtarzane już kilkadziesiąt razy. Kanał ten nadaje już jakieś siedem miesięcy. :)

 

Nikt by się nie czepiał ATM-u gdyby nie fakt, że dostali naziemną koncesję na kanał ogólnopolski.

Nic dodać, nic ująć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok . może i seriale komediowe Polsat miał całkiem dobre (o ile ktoś lubi takie seriale), ale np. kryminalne, sensacyjne czy obyczajowe nie zachwycały (przynajmniej na tle konkurencji).

Tak. płatny kanał powinien trzymać poziom i często tak jest, ale różnica polega na tym, że jeżeli nie spodoba mi się oferta płatnego nadawcy mogę wybrać inny kanał czy też ofertę np konkurencyjnej platformy sat. Jeżeli chodzi o ATM to widz skazany jest na stare polsatowskie seriale i nic więcej. Uważam , że odbiorca którego np nie stać na zakup pakietu tv, powinien dostać maksymalnie szeroką ofertę programową z NTC. a tak nie jest. Przy wyborze kanałów do NTC można było np postawić wymóg, by np. jeden kanał był skierowany dla dzieci, inny np powinien posiadać bogatą ofertę programów popularnonaukowych. kanały muzyczne mamy , sportowy akurat też, ale pozostała pewna luka, a na prawdę szkoda, że marnuje się ja na takie coś jak ATM. Poza tym zadajmy pytanie, czy uczciwe jest by naziemną tv kontrolowały tylko kilka podmiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku pojawienia się tego kanału liczyłem na to, że wyemitują powtórki zagranicznych seriali, które niegdyś często puszczał polsat. "Boston Public", ''Roswell: w kręgu tajemnic", czy choćby głupi MacGyver :) Przeliczyłem się jednak, jak widać wolą stawiać na głupkowate polskie seriale typu Pierwsza Miłość czy Pensjonat pod różą. Jeżeli już stawiają na stare seriale polsatowskie to i tak brakuje najlepszych produkcji tj. 13 posterunku i Miodowych Lat. Jakby postawili na różnorodność tj. kilka troszkę zagranicznych + te fajniejsze polsatu to nie miałbym do nich żadnych zastrzeżeń. Póki co straszna lipa, jedyny duży plus za Fale Zbrodni, bo ten serial bardzo lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ATM Rozrywka jest zdecydowanie ciekawszym kanałem od TV6, Puls2 czy TTV. Naprawdę nie ciekawią mnie programy emitowane na tych kanałach, jedynie Nie do wiary w TTV. A na ATM wiele hitów z Polsatu. Co z tego, że to już było i się powtarza. Prawdziwe hity się nie starzeją i można oglądać cały czas. Fala zbrodni, Ekipa, Skorumpowani czy Kiepscy. Pensjonat pod różą, Awantura o kasę, Gra w ciemno. Przecież to same szlagiery. Jeszcze jakby dali Pierwszą miłość od 1 odc., 13 posterunek i Miodowe lata to już wypas. Może i jestem mało wymagający, ale ja z reguły nie lubię oglądać czegoś nieznanego i szukam to co znam, a na ATM znam wszystko doskonale. Szczerze to polubiłem ATM Rozrywka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttv - eurownews, świat bez tajemnic, nie do wiary, życie w przepychu, bez recepty, a w ATM ? co śmietnisko dla polsatu ? jak to nazwać , wrzucają tam wszystko co stare. praktycznie dublują się z ramówką polsatu2. A właśnie, że seriale się starzeją, telewizje praktycznie co pół roku wprowadzają nowe formaty. Nie nazywajmy jakąś Ekipę hitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ATM Rozrywka jest zdecydowanie ciekawszym kanałem od TV6, Puls2 czy TTV. Naprawdę nie ciekawią mnie programy emitowane na tych kanałach, jedynie Nie do wiary w TTV. A na ATM wiele hitów z Polsatu. Co z tego, że to już było i się powtarza. Prawdziwe hity się nie starzeją i można oglądać cały czas. Fala zbrodni, Ekipa, Skorumpowani czy Kiepscy. Pensjonat pod różą, Awantura o kasę, Gra w ciemno. Przecież to same szlagiery. Jeszcze jakby dali Pierwszą miłość od 1 odc., 13 posterunek i Miodowe lata to już wypas. Może i jestem mało wymagający, ale ja z reguły nie lubię oglądać czegoś nieznanego i szukam to co znam, a na ATM znam wszystko doskonale. Szczerze to polubiłem ATM Rozrywka :)

No właśnie czy można?? Ja oglądanąłem sobie "Awanturę o kasę" raz i wystarczy,już mnie nie bawi gdy znam odpowiedzi,przebieg odcinków itp. Generalnie nie lubię powtórek, tak jest ze sportem,jak oglądam go to tylko "na żywo" ,nie interesuje mnie retransmisja(jedyny wyjątek to był półfinał wimbledonu Kerber-Radwańska, który obejrzałem pomimo tego,że znałem wynik) . Choć jest jeden serial,który mogę oglądać bez przerwy-"Rodzina zastępcza",ale to wyjątek potwierdzający regułę.

Ale nikt nie powedział że tak bedzie jak piszesz. Za jakis czas moga dac nowosci. Zreszta te seriale z wyjatkiem Kiepskich i Pierwszej miłości nie trwają w nieskonczonośc i kiedys sie kończa. Ile ten kanał nadaje 3 miesiace, Puls 2 tez nie rewelacja. Kto wie moze kiedys seriale wyprodukowane dla TVP tam trafią

No to dają nowości "Linię życia" i "panienki" . A tak poważnie ,oczywiście może kiedyś coś dadzą,tego wykluczyć nie można,ale wątpię by był to kanał z jakimiś rzeczami kosztownymi, jak widać powtórki świetnie się sprzedają .. Inna sprawa czy jakiś serial emitowany już w polskiej tv może być nazwany nowością??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o nowościach w ATM Rozrywka TV. Dyskusja o tych pozycjach już trochę trwa na Forum, ale jako ciekawostkę podaję krótką charakterystykę tych premier:

 

ATM Rozrywka TV wprowadza do swojej ramówki kolejne nowe pozycje z archiwum telewizji Polsat. Będą to seriale: obyczajowy „Linia życia” oraz komediowe „Panienki” i ich kontynuacja - „Zakręcone”. „Linia życia” pojawi się na antenie 9 października br. i zastąpi serial „Tylko miłość”. „Panienki”/„Zakręcone” zadebiutują na antenie 29 września br. i początkowo będą emitowane w soboty i niedziele o 16:30, a od 20 października br. codziennie o 10:30.

 

„Linia życia” to serial obyczajowy, który w ubiegłym roku emitowany był na antenie telewizji Polsat. Produkcja zastąpiła serial „Samo życie”, ale nie odniosła takiego samego sukcesu, więc zrezygnowano z niej. W obsadzie „Linii życia” znaleźli się m.in. Anna Samusionek, Beata Ścibakówna, Małgorzata Potocka, Radosław Pazura, Jan Monczka, Zbigniew Suszyński, Krzysztof Ibisz, Stefano Terrazzino, Tomasz Ciachorowski, Anna Prus, Aleksandra Woźniak, Julia Pogrebińska, Paulina Chruściel, Dariusz Kordek, Natalia Lesz, Violetta Arlak, Kasia Maciąg i Weronika Książkiewicz. W sumie nakręcono 103 odcinki. „Linia życia” pojawi się na antenie ATM Rozrywka TV 9 października br. i zastąpi serial obyczajowy „Tylko miłość”. Serial „Linia życia” można także oglądać na kanale Polsat Film.

 

W 2004 roku Polsat dał widzom możliwość wyboru nowego serialu komediowego. Na antenie stacji wyemitowane zostały po trzy pilotowe odcinki trzech produkcji. O względy widzów zabiegały trzy seriale:

- „Panienki” - w obsadzie m.in.: Kasia Glinka, Magdalena Margulewicz, Weronika Książkiewicz, Małgorzata Socha, Arkadiusz Jakubik;

- „Kosmici” - jego reżyserem był Olaf Lubaszenko, w obsadzie znaleźli się m.in.: Edyta Olszówka, Agnieszka Krukówna, Henryk Gołębiewski, Sławomir Pacek, Tomasz Bajer;

- „Sublokatorzy” - w obsadzie m.in. Monika Dryl, Ewa Konstancja Bułhak, Sławomir Orzechowski, Tomasz Karolak, Marcin Sztabiński, Cezary Żak, Agnieszka Pilaszewska, Amelia Radecka, Izabela Dąbrowska. Serial doczekał się kontynuacji - pod tytułem „Okazja” pojawił się w TVP1.

 

Rywalizację wygrał serial „Panienki”. Nowe odcinki pojawiły się razem z nowym tytułem - „Zakręcone”. W sumie powstało 19 odcinków.

 

„Panienki” zadebiutują na antenie ATM Rozrywka TV 29 września br. i początkowo będą emitowane w weekendy o 16:30 (od 7 października jako „Zakręcone”), zastępując serial obyczajowy „Tango z aniołem”. Od 20 października br. będą z kolei nadawane również codziennie, zamiast jednej z emisji serialu komediowego „Duża przerwa”.

 

Październikowe nowości ATM Rozrywka TV:

„Linia życia” - serial obyczajowy - od poniedziałku do piątku o 13:00, po dwa odcinki, począwszy od 9 października br.;

„Panienki”/„Zakręcone” - serial komediowy - w soboty i niedziele o 16:30, a także, od 20 października br., codziennie o 10:30.

 

źródło: satkurier.pl

więcej tutaj:

https://satkurier.pl/news/78677/8222pani ... ka-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj leciał odcinek specjalny teleturnieju "Gra w ciemno", w którym zaproszeni byli: Aneta Zając wraz z Mikołajem Krawczykiem. Pamiętam, że było więcej specjalnych odcinków (m. in. Łukasz Płoszajski & Rafał Kwietniewski), a wygrana została przeznaczana na cele charytatywne. Chciałem jeszcze raz od początku zobaczyć omawiany odcinek, ale nie ma w ramówce powtórki, choćby w nocy. Jak kiedyś "Gra w ciemno" leciała 3\4 razy dziennie, tak teraz bez powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM - najgorsze dno w DVB-T

PULS 2- troche mniejsze dno

 

TV6- coraz więcej ciekawych dokumentów

POLO TV - nie zapominaj że są tez np .WEEKENDY z. ... muzyka lat 80. : OMD, SAVAGE, SHAKIN STEVENS, PETSHOP BOYS czy VIdeo MIX

a więc nie tylko disco polo. Wskaż jaki inny kanał poza VH1 pokazuje teledyski z lat 80.?

 

ESKA TV - tu za mala playlistę mają za dużo badziewia

PSN - a golf? to tez sport zespołowy? A diamentowa liga? a tenis? Zastanów się co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...