Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sfrustrowany nową ramówką. Wsadzili w godzinach wieczornych beznadziejny serial "Graczykowie",a "Daleko od noszy" leci teraz rano gdy nie mam czasu na oglądanie.

Przecież wieczór to powinien być czas gdy lecą najlepsze seriale a nie na odwrót! No i nie ma "Halo Hans" a tyle śmiechu z tego miałem. Ech... No naprawdę nie ma już nic w tej telewizji.

Na [beep]ę emitują "pierwszą miłość" przecież to jest beznadzieja ,serial pokroju "barwy szczęścia" czy "samo życie".Ale z Graczykami to już przegięli,muszę obowiązkowo przełączać program zaraz po grze w Ciemno,mam nadzieję że zniknie z anteny niebawem.

W ogóle to najlepiej jakby pozostawili wyłącznie teleturnieje i reality show.Seriali pod dostatkiem na innych kanałach,więc po co marnować antenę.A to jest bardzo wciągające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale przecież jest Polo TV i tam w większości lecą właśnie teledyski z lat 90-tych.

Pomysł oczywiście popieram

No lecą, ale to nie chodzi o same teledyski a o program, który super się oglądało. Ten nowy Disco Relax na Polo to jak dla mnie porażka, a tu jakby puścili stary DR to oglądalność gwarantowana. Większość to rejestrowała na VHS, a teraz pięknie by się wszystko nagrało i pamiątka na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi nam się Polsat 3 mam pytanie czy ATM może korzystać także ze swoich produkcji ale na innych kanałach czy materiały musi brać tylko z Polsatu?Co do ramówki dorzucił bym jeszcze Malanowskiego ,Stary serial pod Tytułem Dziki i jego sequel Dziki 2 pojedynek Miodowe lata czy amerykańskie kultowe seriale z z lat 80 np.Świat Wg Bundych,Airwolf,Drużyna A,Mac G... Knight Rider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Plany ATMu były takie, że od czerwca będzie nadawał własne produkcje dla polskich nadawców (Polsat, TVP i inni), a także własne produkcje niewykorzystane przez polskich nadawców. Na wszystkie te produkcje musi zakupić licencje, a jak widać, na razie kupuje tylko od Polsatu, ale nie tylko własne produkcje. Obecnie trudno jest określić jak sytuacja będzie wyglądała od lipca, na kiedy to planowany jest start docelowej ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim kolejnym marzeniem jest to żeby oprócz DR i DPL stacja ta pokazywała moje ulubione programy tj. Dwa Światy, Bar, 4x4, Idź na Całość czy Życiowa Szansa

a jeśli chodzi o seriale stacja ta powinna pokazać zagraniczne telenowele z Polsatu tj. Po Prostu Miłość, Alvaro, Dziedziczna Nienawiść, Luz Maria, Z Głową w Chmurach, Cud Miłośći, Serca na rozdrożu, Fiorella, Kachorra to ja, Słodka Truczina czy moim zdaniem kultowy serial Zbuntowany Anioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim kolejnym marzeniem jest to żeby oprócz DR i DPL stacja ta pokazywała moje ulubione programy tj. Dwa Światy, Bar, 4x4, Idź na Całość czy Życiowa Szansa

a jeśli chodzi o seriale stacja ta powinna pokazać zagraniczne telenowele z Polsatu tj. Po Prostu Miłość, Alvaro, Dziedziczna Nienawiść, Luz Maria, Z Głową w Chmurach, Cud Miłośći, Serca na rozdrożu, Fiorella, Kachorra to ja, Słodka Truczina czy moim zdaniem kultowy serial Zbuntowany Anioł.

Co do pierwszych programów zgodzam się ale telenowale były by żałośne i mijały by się z celem to ma być ATM rozrywka a nie ATM romantica :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie na tej stacji obejrzał piłkę nożną kobiet (tak dla odmiany). Myślę, że prawa nie powinny być drogie, a za emisje mogłaby odpowiadać jakaś zewnętrzna firma, myślę, że jakby dobrze poszukali, to też by nie musieli na to wydawać majątku. A wiem, że sport też przewidują w ramówce, choć akurat raczej nie to, co ja proponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A wiem, że sport też przewidują w ramówce, choć akurat raczej nie to, co ja proponuję.

Zapowiedzi były - miała to być koszykówka (nie wiadomo na jakim szczeblu i czy męska), ale kto ich teraz wie czy te plany są aktualne. Oczywiście za realizację odpowiadałby ATM, który ma niemałe doświadczenie jeśli chodzi o realizację meczów koszykówki, a za przykład może posłużyć EuroBasket, który w 2009 roku organizowała Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano można dać także Anime np.Pokemony lub Beyblade dzięki którym Polsat gromadził kiedyś dużą widownie może dali by też zostać miss bo bym sobie jeszcze raz obejrzał jeśli chodzi o prawa do 13 Posterunku to posiada je Polsat i C+ nie ma tu nic do gadania

 

Padła taka propozycja na forum media2, ale przedstawiciel stacji kręcił coś na ratingi... szkoda, bo tego faktycznie brakuje w stacjach ogólnych (właściwie w ogóle brakuje).

 

Ja bym chętnie na tej stacji obejrzał piłkę nożną kobiet (tak dla odmiany). Myślę, że prawa nie powinny być drogie, a za emisje mogłaby odpowiadać jakaś zewnętrzna firma, myślę, że jakby dobrze poszukali, to też by nie musieli na to wydawać majątku. A wiem, że sport też przewidują w ramówce, choć akurat raczej nie to, co ja proponuję.

 

Chyba planują koszykówkę... ale zobaczymy, jak się rozwiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...