Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja mam Polsat w kablu i rzadko ogladam, jakos ten kanal nie jest mi tak bardzo do szczecia potrzebny, chociaz moze jakby dolaczyl do C+ to odwiedzialbym go nieco czesciej, bo tunerek mam czesciej wlaczony niz sama kablowke :roll:

 

A jesli chodzi o kanaly jakich brak to mozna by dodac paczke MCM, Seasons, Anime, MTV Hits, MTV Base, VH1 Classic, NASN, TVP Sport, History Channel, Nat Geo Wild, Discovery Real Time, Motors TV, Bomerang, Jetix Play, Toon Disney.

 

Kilku kanalow nawet nie ma na naszym rynku, ale co za problem je uruchomic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje czeskie nie mogą występować w zagranicznych (np. polskich) platformach. W kablówkach też nie wiem czy sa 'oficjalnie' choć z 2giej strony skoro na południu można odbierać naziemnie to żadna różnica. Nawet gdyby dali np. novą w C+ to musieliby wyłączać na czas emisji filmów albo mieć licencję na dystrybucję na terytorium Polski.

 

Nie rozumiem dlaczego?Skoro operator włączyłby TV NOVA do pakietu to normalnym jest,że płaciłby nadawcy tego kanału za dystrubucje jego sygnału do abonentów w Polsce.A sygnał "leciałby" w paczce Cyfry na Hot Birdzie kodowany jak wszystkie inne programy.Oczywiście jest to "gdybanie",ale skoro włącza się do "pakietu" takie egzotyczne stacje jak KBS,to moze warto by było pomyśleć o stacjach czeskich i słowackich,które sa bliższe naszemu kręgowi kultury i raczej nie wymagają udziału "tłumacza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie wolalbym czeskie kanaly niz ten KBS. W ogole go nie ogladam i w sumie nie wiem kto ten kanal oglada u nas w Polsce. moze tylko obcokrajowcy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kanaly HD jak wiadomo beda od lipca. Malo bo malo ale zawsze cos:)

Natomiast tylko Zone Horror i Boomerang ma szanse wejsc do C+, bo reszta kanalow ktore wymieniles sa na wylacznosc w CP oraz Nce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może z uporem maniaka opcuje za 13 th Street ,orginalnym Sci-Fi Ch, przy braku jasnych decyzji co do Explorer-a i History Spectrum,jak nie rozszeżenie kanałów MTV jak VH 1 classic ,Base czy MTV Hits to paczkę M-6 Music i nie wiem czy jeszcze nadaje TV Land /muzyka podkładem pod piękne krajobrazy kiedyś była w analogu na Astrze/Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A tak patrzac na paczke M6 Music to czy te kanaly beda istniec po fuzji TPS i CanalSat na Hot Birdzie :?: Wydaje mi sie, ze raczej nie i zostana przeniesione na Astre 1.

 

Edycja Mr. Orbita: Żeby nie robić zbędnego OT - znikną z Hot Bird-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem co to za pies ten KBS :)

To 'włączanie' różnych zagranicznych stacji do platformy jest śmiechu warte, są to po prostu kanały niekodowane cała filozofia to dopisać je do listy mediasata. Jak by Nova była fta to nie byłoby problemu odbierać bez łaski c+. Ale nie jest (i w dodatku jest na innym satelicie ale to już inna bajka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W Cyferce najszybciej z kanałów sportowych pojawi się TVP Sport.

Uważam, że byle jakich kanałów nie warto dołączać i nie potrzebnie zapychać miejsce na transponderach. Lepiej mieć w zapasie wolne miejsce i dołączyć coś bardziej wartościowego i użytecznego. Nie mam za dużych zachcianek, bo oferta Cyferki jest najlepsza i w porządku. Jedynie na jakie kanały czekam to:

Nat Geo Wild

Zone Horror

Viasaty

Boomerang

I by wystarczyło! Oferta C+ i tak jest super, i mi wystarcza to co jest, a jest tego ful!

Pozdrawiam serdecznie :!:

:wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dkoładnie Zgadzam sie z wypowiedzą że panowie z C+ zamówili nowych kanałów i chyba nie zamirzają tak być nie może !! :(:!:

jeżeli nie będzie nowych kanałów to ludzie bęą rezygnować :!::!::!::!: mogi by dożucić Państwo medzy innymi stponiowo poniższe kanły poniżej wymienione i dostpne dla wszyskich pakietów bo nie wiem po co komu tvn gra albo tvn mango za miast nich mogły by być inne kanały jak zon europa zone romantica i wiele innych proszę potrakt jako apel Pozdrawiam :D

viasat History

Viasat Explorer

Zone Europa

Zone Romantica

NASN

SportKlub

Travel Channel

TMT

Jetix Play

Boomerang

MGM Movies

MCM

MTV Base

MTV Hits

VH-1 Classic

AXN Crime

AXN Sci-Fi

Cinemax 2

 

Ciekawe czy w najbliższym czasie mamy szanse na cokolwiek z tej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały co sprzątnęła platforma N są mi obojętne. Mając CANAL+ SPORT to jest najlepszy 'dostatek sportowy', no chyba, że niektórzy abo C+ nie mają C+ SPORT no to wtedy mogą marzyć o paru kanałach, które ma N. Jak dla mnie to N ma trochę słabą ofertę sportową. Nie mają Extreme Sports Channel a to jest również fajny program. CANAL+ SPORT jest najlepszy, mając oczywiście głównie na myśli piłkę nożną, no i NBA i NFL. :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...