Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2010


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls - powód prosty - dużo kreskówek

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info - za programy lokalne

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal + - dobra oferta filmowa, również ciekawe dokumenty

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - najczęściej na nim zawieszę oko (zwłaszcza w Zimę - patrz skoki)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic - ciekawe dokumenty i programy popularno-naukowe

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - klasyka kreskówek i mimo psucia się oferty kanału i tak pozostaje najlepszy

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH1 Classic - najlepszy program muzyczny, brak reklam, sama klasyka

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Telekanał 2x2 - rosyjski program z kreskówkami nie koniecznie dla najmłodszych (sporo japońskiej animacji jak i również klasycznych kreskówek)

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Film - dobra oferta filmowa

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - w odróżnieniu od Canal+ oferta obejmuje głównie same filmy, brak reklam między filmami

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - brak

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - brak

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - nie posiadam

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - nie posiadam

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nie posiadam

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - zdecydowanie Nickelodeon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 2 (ma i sport, i informacje, i filmy, i rozrywkę - duża różnorodność)

2) Najlepszy kanał informacyjny - chyba już nie ma. po początkowym zachłyśnięciu TVN 24, teraz dostrzegam tam braki językowe, nachalnośc. więc nie mam takiego kanału.

3) Najlepszy kanał filmowy - Kino Polska. Takiej dawki polskich filmów i takich filmów ! Inni mogą tylko pozazdrościć.

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport. Bez wątpienia. Ręczna i siatkówka - to co lubię ! Spora różnorodnośc dyscyplin, ale jest też i co poprawić.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - hmmm, nie potrafię wybrać tylko jednego.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie dotyczy.

7) Najlepszy kanał muzyczny - nie dotyczy.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - nie dotyczy.

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport. Zwłaszcza jak idzie w native HD to jest na co popatrzeć, no i sporo ciekawych tematów.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - nie dotyczy.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - nie wiem

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - nie wiem

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - nie wiem

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - nie wiem

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - nie wiem

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Canal +, ale tylko główny i filmowy, bez sportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN HD p prostu, najwięcej go oglądam.

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 az chce się ogladać :D

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO za wiele ciekawych filmów

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport HD - dużo ciekawych programów sportowych

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Animal planet bardzo lubię zwierzęta i programy przyrodnicze

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney Channel, nie mam o nim zdania.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV dużo teledysków i mało gier interaktywnych.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - _

9) Najlepszy kanał HD - Discovery HD Showcase - świetne programy i dobra jakość

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - na nich oglądam najwięcej filmów

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Crime & Investigation Channel bardzo słaba jakość obrazu, nie za bardzo ciekawa ramówka.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD - ciekawe filmy i dobra jakość.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - TVN HD +1 - nie wiem jak wy ale ja częściej go oglądam niż zwykły TVN ;D

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Polsat HD- najbardziej mi na nim zależy (ze względu na ciekawe filmy, seriale oraz sport niekoniecznie w HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 - za to,że ma prawie wszystko

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 - dobra strona dokumentalna

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO-nie brakuje ciekawych i nowych filmów

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - różnorodność tematyczna

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - History-dużo materiału ciekawego i interesującego,dużo nieznanych wcześniej zdjęć

6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie korzystam

7) Najlepszy kanał muzyczny - VH 1 Europe-muzyka dobra i różnorodna

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF-dużo róznego sportu

9) Najlepszy kanał HD - nie posiadam

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ - za bardzo liczną ilość premier filmów oraz trochę sportu

11)Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r.w Polsce-trudno powiedzieć

12)Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - j.w

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - za to,że jest

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu-nie posiadam

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - j.w

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - VH1 Classic-moje marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1 - jedyny prawdziwie ogólnotematyczny

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - rzetelne prezentowanie informacji

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - najwięcej dobrych filmów

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport - duża różnorodność, którą cenię

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - najbardziej interesujące i profesjonalnie wykonane dokumenty (bez gadania w kółko o jednym)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - BBC Cbeebies - jedyny kanał z normalnymi bajkami dla małych dzieci

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel TV - za alternatywę

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - BBC World News - najczęściej oglądany przeze mnie kanał zagraniczny

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD - za najlepszą jakość

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - najlepsze filmy, bez reklam

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - BBC HD - programy + jakość

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - TVP Seriale - płacić za seriale non stop puszczane na pozostałych stacjach TVP?

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - powinien być ogólnodostępny

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Nat Geo Wild HD - świetne zdjęcia

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - BBC HD - za to samo co wyżej napisałem

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Travel Channel HD - nic poza tym raczej nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za najciekawszą ramówkę.

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - głównie za informacje sportowe.

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO - wiele ciekawych filmów, niekoniecznie znanych.

4) Najlepszy kanał sportowy - Extreme Sports Channel - za WWE.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - BBC Knowledge - za ciekawe programy dokumentalne, oraz Top Gear.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - najlepsze kreskówki dla każdego.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Rebel:tv - za muzykę rockową.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - VH1 Classic - wystarczy znać jego ramówkę.

9) Najlepszy kanał HD - Polsat Sport HD - oferta sportowa polsatu w jakości HD.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - HBO - wiele ciekawych filmów, niekoniecznie znanych.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Viasat Nature - podobno jest bardzo dobry.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - Canal+ Gol - to jest bardziej serwis dodatkowy.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat - W końcu, to jeden z podstawowych kanałów.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - Orange Sport Info - za informacje sportowe.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - BBC HD - oferta BBC w jakości HD.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Disney Cinemagic - kanał pokazujący to, z czym najlepiej jest kojarzona ta marka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Telewizyjny kanał roku 2010

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat (24), TVN (13), TVP HD (4), TVP 1 (3), TVP 2 (3), TVN HD (3), TV Puls (3), Tele 5 (1).

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (22), TVN 24 (20), TVP Info (3), TVN Warszawa (1), SuperStacja (1), 4 osoby wstrzymały się od głosu, 1 głos nieważny

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO (16), Canal+ (10), Comedy Central (3), Polsat Film (3), FOX HD (2), Ale Kino! (2), nFilm HD (2), Kino Polska (2), AXN HD (1), Filmbox (1), HBO HD (1), TV 1000 (1), Wojna i Pokój (1), Canal+Film HD (1), Canal+ Film (1), Zone Europa (1), AXN (1), 3 głosy nieważne.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport (18), Eurosport (11), Polsat Sport (10), nSport HD (2), TVP Sport (2), Eurosport HD (2), Canal+ Sport HD (2), Polsat Sport Extra (1), Extreme Sports Channel (1), Sportklub (1), ESPN America (1), 1 głos nieważny.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (15), Planete (9), National Geographic Channel (6), BBC Knowledge (4), Discovery HD Showcase (4), Nat Geo Wild (4), History (2), Discovery Science (1), Nat Geo Wild HD (1), Viasat Explorer (1), TVP Historia (1), Animal Planet (1), Discovery Historia (1), 1 głos nieważny, 1 osoba wstrzymała się od głosu.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang (23), Disney Channel (10), Minimini (3), Cartoon Network (3), BBC cBeebies (2), Disney XD (2), Nickelodeon (2), ZigZap (1), Jetix Play (1), 1 głos nieważny, 4 osoby wstrzymały się od głosu.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV (16), Rebel.tv (13), VIVA Polska (7), MTVN HD (5), 4fun.tv (3), Trace TV (2), VH1 Europe (1), VH1 Classic (1), MTV Polska (1), 1 głos nieważny, 2 osoby wstrzymały się od głosu.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL (7), Sport 1 (5), ESPN America (2), BBC World News (2), ZDF (2), RTL 102,5 (2), CNN (2), RTL Schweiz (2), VH1 Europe (1), Lider TV (2), ESPN Classic Sport (1), Telekanał 2x2 (1), Super Tennis (1), Scuzz (1), Deluxe Music (1), Arriyadiya (1), RTL Deutschland (1), Rai Sport (1), Music Box Russia (1), Rai1 (1), MTV Dance (1), Number One Channel (1), Akilli TV (1), CT1 (1), Italia1 (1), Pro7 (1), Servus TV HD (1), Fashion TV (1), 2 głosy nieważne, 4 osoby wstrzymały się od głosu.

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD (12), Canal+Sport HD (11), FOX HD (6),Discovery HD Showcase (5), Eurosport HD (5), HBO HD (2), Astra HD Promo (1), Canal+Film HD (1), Polsat HD (1), TVN HD (1), nFilm HD (1), Animal Planet HD (1), MTVN HD (1), 2 głosy nieważne, 2 osoby wstrzymały się od głosu.

10) Najlepszy paczka kanałów premium - Canal+ (32), HBO (10), nFilm HD (4), 3 głosy nieważne, 3 osoby wstrzymały się od głosu.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - FOX HD (31), BBC HD (4), AXN HD (2), CSB TV (2), FOX (1), Playhouse Disney (1), Comedy Central Family (1), TVP Seriale (1), 4 głosy nieważne, 5 osób wstrzymało się od głosu.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2010 r. w Polsce - CSB TV (14), TVR (10), TVP Seriale (6), Crime&Investigation Channel (4), TVN HD+1 (3), 13th Street Universal (2), Canal+ GOL (1), FOX HD (1), TLC (1), Romance TV (1), Comedy Central Family (1), 4 głosy nieważne, 4 osoby wstrzymały się od głosu.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfry+, to - Polsat (27), Polsat News (3), VH1 Europe (2), BBC HD (1), Polsat Film (1), Canal+ GOL (1), TVP Seriale (1), 11 głosów nieważnych, 5 osób wstrzymało się od głosu.

14) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do Cyfrowego Polsatu, to - FOX HD (19), Comedy Central (7), AXN HD (3), Orange Sport Info (2), Nat Geo Wild (1), Nat Geo Wild HD (1), TLC (1), CSB TV (1), Rebe.tv (1), 8 głosów nieważnych, 9 osób wstrzymało się od głosu.

15) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do platformy n, to - FOX HD (19), TVP Seriale (5), AXN HD (3), BBC HD (2), Cinemax HD (2), nShow 3D (2), TVN HD+1 (1) Multi Liga Mistrzów (1), 10 głosów nieważnych, 7 osób wstrzymało się od głosu.

16) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce, to - Sportklub (3), MTV Dance (2), Travel Channel HD (2), History HD (2), Boomerang (2), Discovery Historia (2), Nickelodeon (2), TVP HD (2), Canal+ HD (1), Canal+ (1), Paczka Canal+ (1), FOX HD (1), AXN (1), ESPN PL (1), Seasons (1), Orange Sport (1), TVN HD (1), ESPN America (1), TVN Warszawa (1), TVP Podróże (1), Radio na Wizji (1), Polsat HD (1), Planete (1), Disney Channel HD (1), Zone Europa (1), 13th Street Universal (1), TVP Seriale (1), Kanały Viasat (1), SyFy (1), VH1 Europe (1), TV 1000 (1), 8 głosów nieważnych, 4 osoby wstrzymały się od głosu.

 

 

Dziękuję 52 użytkownikom, którzy oddali głos w tej zabawie. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok! :P

 

PS: Przepraszam, że tak długo musieliście czekać na wyniki, ale wiecie, szkoła i koniec semestru... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...