Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ byłoby pięknie, gdyby Polo TV zasięgnęło po zagraniczny Euro Dance, z którego TV.Disco zrezygnowało.

To tak jakby Kino Polska uruchomiło pasmo z amerykańskimi filmami... Jesteś "redaktorem" a nie widzisz, że Polo w nazwie sprowadza się do konkretnego kraju?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Po prawie 10 latach program Disco Relax powraca na antene. Premiera w nd o 10 20. Prowadzacy Tomasz Samborski!!!!

Jea! Czekałem na to tyle lat i się doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Top One i New Collective dno totalne. Teraz się nie dziwę czemu tak tępili DP... Zobaczymy co za tydzień...

PS. Program jest produkowany przez POLGRAM STUDIO, a nie przez Polo TV.

PS 2. W programie pokazano fragment wypowiedzi C.C. Catch ze starego DR... Ciekawe czy musieli coś płacić Polsatowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wydajemisie", iż nowe piosenki będą musiały sie pojawić. W końcu pierwsze "Disco Relax" było listą przebojów - także tych świeżo stworzonych. Jeżeli Polo TV nie dobierze muzyki, czym zatem ma podbić serca widzów? Disco-polo można posłuchać na dwóch kanałach (z nowościami i kotletami z dawnych lat), więc każdy znajdzie coś dla siebie. To nie czasy "niedzielnego przedpołudnia". Prowadzący, nazwa i jechanie na reputacji oryginału z Polsatu to jednak trochę za mało i liczę, iż Polo TV uda się odpowiednio sformatować program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę tutaj swoje "3 grosze". :)

 

Reaktywacja programu bardzo udana - powtórzę się z tym, co pisałem w innym dziale tutaj na forum - jest klimat, jest namiastka czegoś co kiedyś przyciągało. Ja momentami oglądałem ze łzami wzruszenia dzisiejsze wydanie DR. Mnie chwyciło, może nie jestem za bardzo wymagający, ale to też wynika z tego, że oczekiwanie na ten program było tak długie, że samo pojawienie się na wizji - jest wielkim szczęściem. :)

Ale patrząc z innej strony, nie bądźmy tacy "okrutni" (jak czytam pewne wypowiedzi na różnych forach) odnośnie formy nowego Disco Relaxu. Jest dobrze, format i pomysł Pana Tomka Samborskiego - jest w moim mniemaniu trafiony. A czytając komentarze, że "poza Top One czy New Collective w DR nie ma nic ciekawego" i że reszta to jest "g****" to ręce opadają...

Jeśli ktoś nie rozumie istoty disco polo, która bazuje i na kiczu, tym "pięknym" słowie na g... - jak to ktoś określił - a oczekuje tylko i wyłącznie "wysokiej muzyki z tej półki polowej" - czyt. dance z początków tysiąclecia - to zachodzi tutaj lekkie nieporozumienie. :[

 

@Ama18 ale co Polo ma do klipów DR? Jak większością materiałów jakie dzisiaj poleciały, dysponuje tylko i wyłącznie Pan Tomek. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że około 80 procent to jego materiały, które nigdzie "nie śmigały" (poza samym programem). Mając unikatowe nagrania z muzycznej sceny Disco Relaxu czy fragmenty (bądź i większe całości) poszczególnych odcinków czy samych wywiadów i innych materiałów, Pan Samborski sam układa ten program (i nie musi nic płacić Polsatowi). W swoim stylu i co najważniejsze - nie schematycznie jak konkurencyjny DPL, gdzie słyszy się coraz więcej głosów dotyczących zmiany formuły programu. I ja do tych głosów również się przyłączam.

 

Niemniej jednak - aby zakończyć optymistycznym akcentem tenże post - pierwsze wrażenie jest ważne, ale nie najważniejsze. :]

Ja wydawać wyroków na ten program nie zamierzam, bo mając 10 lat więcej, wróciły do mnie wspomnienia z dzieciństwa i ja to tak odbieram.

Więc kochani "znawcy" wstrzymajcie się ze swymi zacnymi osądami, jeszcze jakiś czas, niech ten program na dobre się rozkręci! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze grosik ode mnie....

Fakt - Disco Relax przybrał bardzo dynamiczną formułę, co oceniam na plus. Rozumiem, że są osoby, które lubią stare klipy, ale ile program utrzyma się bez wprowadzenia nowości? Tak jak wspomniałeś, kolejnym plusem są materiały, które zobaczymy tylko tam... Nie oczekuję od DP nie wiadomo czego, wiem, że sukces tkwi w prostocie, ale chyba są jakieś granice? Jeżeli nie to do Disco Relaxu idealnie nadaje się Niecik.... protestować nie będziesz? Piosenki dla dzieci.... Tomek miał w namyśle stworzenia programu dla całej rodziny... Ale czy to jeszcze się sprawdzi? Kiedyś owszem, mieliśmy mały wybór, więc co pozostawało??

 

Nadal będę obserwował ten program i zobaczymy jak się rozkręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moderatów - ostatnie słówko :)

 

Nowości zapewne będą, ale utrzymane w konwencji dobrego Disco Relaxu - czyt. tych zespołów, które są "twarzami" tego programu i ich twórczość rozwinęła się dzięki DR.

Niecik. Pan Samborski wie co robi, więc ja nie będę musiał nigdy protestować, bo oceniać i krytykować tą osobę czy ten program, ja się nawet nie ośmielę. ;)

 

"Odkąd pamiętam w programie Disco Relax był zawsze czas, czyli te 5 minut, dla młodszej widowni - dla dzieci." (Tomasz Samborski, Disco Relax - 12 lutego 2012r.)

To nie wymaga żadnego komentarza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też się cieszę, że jest taki program, jak Disco Relax i kanał Polo TV. Niektórzy bardzo krytykują muzykę Disco Polo. Co w takim razie jest takiego złego, że ktoś słucha Disco Polo? Czy miarą wartości człowieka jest to, jakiej muzyki słucha? Każdy słucha tego co lubi, pozostali powinni to uszanować, a nie krytykować. Co do samej muzyki to wiadomo, że ma proste melodie, łatwe teksty, ale także na pewno ma swoją wartość. Często można dostrzec w tej muzyce więcej zawartej mądrości , niż niejednemu może się wydawać. I tylko niektórych może być żal, że tego nie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, że jest taki program, jak Disco Relax i kanał Polo TV. Niektórzy bardzo krytykują muzykę Disco Polo. Co w takim razie jest takiego złego, że ktoś słucha Disco Polo? Czy miarą wartości człowieka jest to, jakiej muzyki słucha? Każdy słucha tego co lubi, pozostali powinni to uszanować, a nie krytykować. Co do samej muzyki to wiadomo, że ma proste melodie, łatwe teksty, ale także na pewno ma swoją wartość. Często można dostrzec w tej muzyce więcej zawartej mądrości , niż niejednemu może się wydawać. I tylko niektórych może być żal, że tego nie widzą.

Jak najbardziej powinniśmy się szanować wzajemnie. Nie rozumiem też twierdzeń, że DP jest dla mało wymagających. Wymagam od piosenki, aby była chwytliwa, ale nie taka tandetna jak dzisiaj zaprezentowało Polo w DISCO RELAXIE - gdybym nie interesował się tym nurtem i zobaczył ten program to powiedziałbym krótko - DNO

 

Ciekawe jak to dalej się potoczy. Jak tu zmieniać wizerunek tego gatunku, jak ciągle promuje się nie to co trzeba. Niecik poszedł do TVN, bo mu zapłacili - tak twierdzi w jednym z wywiadów... Niedługo CLIVER w MBTM. Ja się pytam po co? Też im zapłacili? Przecież wiedzieli, że Polsat już nie jest proDP i zjadą ich równo... i taki obraz będą mieli ludzie, którzy wiedzę czerpią z mainstreamu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...