Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ie da rady 2 x HD5000 ? Taki mały fajny i cały czarny

 

Jak taki fajny to chyba wart 5zł miesięcznie ? Mini HD wraz z tym dekoderem to 20zł miesięcznie. Jeszcze niedawno ludzie płacili tyle za ten sam pakiet bez dekodera (i bez kanałów HD) i jakoś żyli, więc może nie warto kombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ie da rady 2 x HD5000 ? Taki mały fajny i cały czarny i już przyzwyczajony jestem do niego :jupi: , ten Sagem to chyba jakis wiekszy jest i trochę srebrnego jest koloru :( nie ma całego czarnego ? :smile: , dziwi mnie ze teraz jako drugi wepchali mi m100 chyba najgorszy z najgorszych :/ A w tym Sagemie moge tworzyc wlasna liste kanałów ?

 

 

Teoretycznie da rady, opłata za HD5000 to 640zł, zgodna z cennikiem. Ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem. Sagemcom jest cały czarny, nie ma nic srebrnego. Zresztą w Polsacie z dekoderów HD tylko Samsung ma srebrna kreskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Między Samsungiem, a Sagemcomem jest "subtelna" różnica. Czytać! Ludzie!

 

To jak to jest możliwość 2 dekoderów HD bez dodatkowych 5zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Samsungi to starsze dekodery już właściwie nie oferowane. Natomiast Sagemcom to dekoder z twardym dyskiem czyli za pomocą tego dekodera można nagrywać.

Przy pakiecie Mini HD dostępny jest dekoder HD 5000. Innego dekodera HD nie dostaniesz, zwłaszcza Sagemcoma. Za pakiet miesięcznie płaci się 14,90 zł, a za dekoder kolejne 5 zł czyli w sumie 19,90 zł.

 

@16:9 rulez

Nie możesz wybrać Sagemcoma. Sagemcoma można dostać od minimum pakietu Familijnego HD bez możliwości zejścia do Mini HD przy umowie na 36 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy umowie na 29 miesięcy, 6 miesięcy Familijnego za 9,90 a potem (ew.) zejście do mini HD za 14,90 można wybrać Sagemcoma?

To jest oferta bez podmiany dekodera, i tylko dla abonentów pakietu Mini którego już nie będzie. I nie ma w tej ofercie Sagema ESI 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta bez podmiany dekodera, i tylko dla abonentów pakietu Mini którego już nie będzie. I nie ma w tej ofercie Sagema ESI 88

Zgadza się że to oferta dla abonentów pakietu mini i że nie ma w niej dekodera HD, ale można taki dekoder wypożyczyć za 5 zł miesięcznie. Interesuje mnie tylko dekoder HD z (1) możliwością układania własnych list kanałów i (2) obsługą napisów DVB. Ciekaw jestem czy uda mi się w którymś APSie wytargować Sagemcoma. Jeśli nie to pozostanę chyba przy starym, dobrym, niezniszczalnym Samsungu DSB305G...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Nie będę zakładał nowego wątku więc napiszę w tym.

Mam od stycznia 2011 roku pakiet MINI( nie HD). Tak jak wszyscy abonenci dostałem list, w którym zostałem poinformowany o możliwości zrezygnowania z CP, albo przejścia na pakiet MINI HD. Nie odpisywałem na list itp. ponieważ nie przeszkadzało mi to. Pojawił się teraz mały problem, ponieważ mam dekoder SD, a chciałbym mieć dostęp do kanałów HD(za które płacę i FTA). W związku z tym mam pytanie: Czy mógłbym przejść teraz na pakiet Familijny HD z możliwością zejścia na pakiet MINI HD, czy już jest za późno i jedyne co mi pozostaje to możliwość podmiany dekodera? Przypominam, że mam dekoder SD. Gdybym mógł przejść na ten HD to wtedy rozumiem musiałbym podpisać nową umowę? Mam ten dekoder od 2 lat(wcześniej miałem RELAX MIX, i w styczniu zrezygnowałem na rzecz MINI) i musiałbym podpisywać NOWĄ umowę na 29mcy? czy jest w ogóle taka możliwość, żeby ten okres był krótszy, skoro jestem w trakcie umowy na 29mcy(od stycznia).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszą odpowiedzią na zadane przez Ciebie pytania jest kontakt z infolinią. Tam ci wszystko wyjaśnią, czy masz masz możliwość podmiany dekodera SD na HD. Zmiana nazwy z mini na mini hd wiąże się z dodaniem nowych kanałów do pakietu mini, nie tylko hd. Wyślij wypowiedzenie umowy jak nie jesteś z tego zadowolony, tylko nie zapomnij napisać powodu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, na rezygnację jest już za późno, bo trzeba to bylo zrobić wcześniej, tylko po prostu chciałbym wiedzieć czy wymieniając dekoder z SD na HD, będę mógł Familijny HD na 3mce wziąć(przy podpisaniu nowej umowy).

 

Z infolinią się skontaktuje oczywiście, tylko chciałem się czegoś więcej dowiedzieć przed rozmową. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...