Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj linkers z tego co wiem to najmniejszym kosztem jest zawarcie umowy abonamentowej na pakiet Mini HD z zakupem dekodera HD od CP. Nie spotkałem się jeszcze aby w module CAM mieć pakiet Mini ale zadzwoń do CP bo tam się teraz pozmieniały te oferty i nazwy pakietów.

 

Przepraszam po chwili znalazłem cytuję, ze strony Holex "Od czerwca 2010 istnieje możliwość po okresie promocyjnym pozostania w ofercie prepaid i zejście z abonamentem do pakietu Mini (14,90zł m-c) lub Mini Max (24,90zł m-c)."

 

http://www.hollex.pl/karty-pay-tv/cyfro ... paid-399zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz ja..W najnowszej ofercie świątecznej polsatu można za 49 zł. dostać dekoder HD .Jest to promocja na drugi dekoder..Szkopuł w tym że trzeba znależć jelenia który weźmie Familijny i umowę na 29 miesięcy.Może być to jednak ciekawa opcja bo ten drugi dekoder przez 24 miesiące bezpłatnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam po chwili znalazłem cytuję, ze strony Holex "Od czerwca 2010 istnieje możliwość po okresie promocyjnym pozostania w ofercie prepaid i zejście z abonamentem do pakietu Mini (14,90zł m-c) lub Mini Max (24,90zł m-c)."

Pakiet Mini oraz Mini Max nie obejmuje kanału Polsat HD. Umowa musi być na nowy pakiet Mini HD. Dekoder HD przy umowie na 29m-cy za 149zł (aktywacja z udostępnieniem) i abonament 14,90zł/mc po 3 miesiącach gratis pakietu Familijnego HD lub dekoder za 49zł (aktywacja) przy umowie na 29 miesięcy z abonamentem 14,90zł/mc plus 5zł czynszu/mc z 3 miesiącami gratis pakietu Familijnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi nie mogą zawrzeć umowy na pakiet Mini lub Mini Max (tylko wchodzi w rachubę umowa na pakiet Familijny HD z zejściem do Mini HD), ale starzy związani umowami na starych pakietach lub posiadający dekodery SD ze statusem FTA mogą podpisać umowę na pakiet familijny (stary) z zejściem do Mini lub Mini Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder CP Samsung DSB-H370G na którym nie ma żadnego pakietu, dekoder odbiera kanały FTA. Zastanawiałem się nad zawarciem umowy na pakiet Mini HD i napisałem do CP poprzez ICOK dostałem taką odpowiedź:

 

Cytuję z ICOK od CP

 

"Witam

 

Ponownie informuję, że obecnie oferta, której dotyczy zapytanie jest w trakcie przygotowania. Skontaktujemy się z Panem w celu przedstawienia oferty bezpośrednio po jej przygotowaniu."

 

Czyli pakiet Mini HD jest na obecną chwilę dla nowych klientów CP z dekoderem nowym od CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam moderatora że piszę post po poście ale nie mam już opcji edycja. Byłem w APS i niestety lipa, bo nie mogę zawrzeć umowy na kanał Mini HD jak mam swój dekoder Cyfrowego Polsatu który jest w tzw.. pre- paid. Nie przejdzie również opcja zawarcia umowy na pakiet Mini a później migracja do Mini HD. Pakiet Mini HD jest tylko i wyłącznie dla nowych dekoderów a nie starych SD i HD CP. Troche to chore........ Nie uśmiecha mi się branie kolejnego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny polityka Polsatu zadziwia. Czytałem, z tym że nie pamiętam w którym wątku o ofercie przejściowej z pre-paid na abo.

Już znalazłem:

Przyszło mi porozumienie na wychodzenie z prepaidu. 4 miesiące familijnego po 9.9, do tego Pakiet HD za 15 i bajeczka za 5 po promocji wychodzi razem 58pln, a średnio 52. Umowa na 18 miesięcy. Szału nie ma, ale też nie jest źle. Na tle chorych cen Cyfry (właśnie podziękowałem za Optimum HD z super promocją dla stałych abonentów po średnio prawie 70PLN)), to chyba po prostu podpiszę. Do tego Cyfra w praktyce nie ma oferty dla dzieci, bo moje oglądają: CBeebies, Boomerang i Nickelodeon. Ręka mi drży, ale chyba złożę autograf... :)

Hmm... może tą drogą coś wytargujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...