Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez miesiąc promocyjne miałeś pakiet Rodzinny HD. A tam jest jeden kanał Eurosportu.

@bogdan425 może przy jakichś starszych umowach bo ja w w.w. pakiecie nie mam dostępu do tego kanału, tak gwoli wyjaśnienia.

EDIT: Teraz widzę że między innymi Eurosport jest obecnie oferowany w Rodzinnym HD przez pierwszych sześć miesięcy za darmo, nie jest on jednak częścią pakietu Rodzinny HD a częścią Familijnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek "Pakiet MINI HD" służy do dyskusji na temat składu pakietu, a o ofertach dla aktualnych abonentów służy inny wątek, który jest bardzo popularny na tym forum. Tak samo o ogólnych zasadach obowiązujących w umowach też na tym forum jest odpowiedni wątek.

Proszę dyskusję prowadzić we właściwych wątkach. Przenoszenie do właściwych tematów spowodowałoby zbyt wielki bałagan, dlatego wcześniejsze wpisy poleciały do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam odnośnie pakietu Mini HD. Na stronie cp w zakładce telewizja pakietyzacja zaczyna się od Rodzinny HD, pakietu Mini HD brak na ich głównej ofercie(można go znaleźć dopiero po gruntownym przeszukaniu ich strony). Czy to oznacza wygaszanie stopniowe tego pakietu dla nowych abonentów skoro najtańszą ofertę jaką oferują na głównej to Rodzinny HD? Przyznam że to ciekawe bo do niedawna to właśnie pakiet Rodzinny HD był skrzętnie omijany na ich stronie- pakietyzacja zaczynała się od Mini HD i kolejną opcją to wyboru był Familijny HD. Rodzinny był, ale jednak ukryty gdzieś w podstronach cp tak jakby nie chciano by abonenci go abonowali. Teraz sytuacja się odwróciła i to Rodzinny jest na czele, a Mini gdzieś się chowa w zaułkach.

Czy to tylko moje gdybanie czy jednak Rodzinny HD okazał się dużo atrakcyjniejszy tak dla abonenta jak i operatora mimo tego że był pomijany na głównej i stwierdzono że Mini HD powolutku wycofają z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby do rodzinnego hd dodali TLC to byłoby coś... mini hd można bez problemów mieć od 9,90 więc duża część abonentów nie będzie wybierała się wyżej bo i po co. Druga sprawa, gdyby taki Polsat Sport był tylko w HD... Z pewnością SD przejdą na MPEG4 i tyle, nie będą sobie strzelać w stopę i odbierać kolejnej karty przetargowej. Główny Polsat w SD pójdzie w kosz ale nie kanały sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem dla rodziców Mini HD, dekoder dvb-t wylądował na śmietniku już jakiś czas temu, wiele ludzi wraca do Polsatu, po całej tej cyfryzacji czyli jednym wielkim niewypale.

 

Umowa na 29 m-cy, 6 m-cy Rodzinnego gratis, do zapłaty 23 m-ce po 14.90, potem przejde na darmowy o ile jeszcze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 2 miesięcy walczę z CP i zamówionym pakietem Mini HD. Może ja coś źle kumam. Mianowicie:

- ojciec posiadał KIEDYŚ (rok 2007) umowę z CP. Umowa się zakończyła, dekoder nie był wykorzystywany jako pre-paid. Przeleżał w szafie. Zachciało mi się na nim DRH6, aby później był DARMOWY HD, bo w górach to z DVB-T naprawę kiepsko. Umowa przyszła, podpisano, odesłano. W CP otrzymali ją 22 września. Zgodnie z punktem 20 umowy mają 8 dni na wprowadzenie jej do systemu (tak też mnie poinformowano na infolinii CP). Ale do dzisiaj umowa nie ruszyła... CP nabrał wody w usta. W ICOK nie raczą odpisać, niby monit na infolinii przyjęli i czekamy do 30 dni na rozpatrzenie reklamacji. Ręce opadają. Czy ja coś źle kumam ?

 

PS. Jak jest z okresem rozliczeniowym w CP ? W umowie z 2007 roku ten dekoder miał określony okres rozliczeniowy. Ale umowa została zakończona. Teraz zgodnie z punktem 20 umowy powinien być nowy okres rozliczeniowy. Chyba, że ja coś nie kumam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem, ale co ma nieaktualna umowa sprzed 7 lat i jej okres rozliczeniowy do NOWEJ umowy ? Przecież automatem powinni wyznaczać nowy okres rozliczeniowy (vide jak w nc+ zaczynający się zawsze 1-go a nie w połowie albo na koniec miesiąca). Takie cuda tylko w CP są. Tym bardziej, że na 2 innych sprzętach mam DARMOWY HD po DRH2 i nie przypominam sobie takiego czegoś. Nie mam ciśnienia, aby mieć JUŻ ten pakiet bo jest mi on tak naprawdę zbędny na chwilę obecną, ale chciałem mieć to z głowy, dekoder wywieźć w góry. Masakra ten CP jest. Jak było za czasów rozdawanych w dzierżawę Sagemów i lokat w Invest Banku tak jest dalej.

 

PS. I dlaczego na infolinii 1 września powiedziano mi, że nowy okres rozliczeniowy zaczyna się zawsze 30-go i od tego dnia umowa powinna śmigać (a stary był od 18-go) ... Każdy tam mówi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Miałem jakiś czas temu umowę na pakiet Familijny HD.Umowa wygasła ponad rok temu.Dzwonlem kilka dni temu na infolinię CP na DUK i pytałem o możliwość włączenia pakietu MINI HD w cenie 4,90pln/msc umowa 18msc. o kodzie promocji ,,KA52".Konsultant powiedział,iż nie ma takiej promocji,a jedyne co mogą mi zaoferować to pakiet MINI HD w cenie 9,90pln na 24msc.Podziękowałem i się rozłączyłem.Posiadam dekoder HD3000.Czy komuś z was też tak się przytrafiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...