Skocz do zawartości

Kodowanie CAID 1813 przy kanałach z pakietu Cyfry


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

może pytanie, które zadam było już wałkowane ale czy dekoder Ferguson Ariva 200 działa bez problemów z kartą cyfry? Chodzi mi o kartę jeszcze kameleon, nową czerwono-czarną oraz multiroom. Czy po zmianach z dodaniem kodowania wszystko działa ok? Chcę używać też splittera big.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Większość już używanych szarych kart też już przyjęła nowy patch i po włożeniu do Sagemcom'a HD wyświetla DNASP400 RevI45 a co za tym idzie zmiany idą pełną parą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Seca zniknie tak? Pozostanie jedynie Nagra? Czy powiedzmy dekodery, które działały z seca będą działały z nowymi kartami i tym nowym kodowaniem? Będzie można kartę rozdzielać splitterami? Bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo mam zamiar w lutym podpisać umowę z Cyfrą. Powiedzmy dekodery SD jak Pace DSR 2221 obsługuje kodowanie seca. Czy te dekodery będą miały zmieniane oprogramowanie, czy co? Bo ja się już powoli gubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie secamediagraud OFFF a nowe karty działają w każdym tunerze to że są widoczne jako nagra to tylko Hybryda , nagravision 4 :P

 

Będzie jak w Turcji lub w Czechach i Słowacji ( Irdeto na cryptoworks) I Niemcy ( tunelowanie poprzez betacrypt >> kart nagravision) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zaczelo sie na nowo czy tylko ja tak mam. Po tych calych checach w zeszlym roku, zmianach softu i innych [beep]olach wczoraj ponownie przestal dzialac spliter Clone na Fergusonie 8900.

Przestalem wczesniej uzywac modulu, uzywalem oryginalnego czytnika zamontowanego w fergusonie + Clone i do wczoraj chodzilo. Wersje softu mam 1.31.3A, czyli ta przedostatnia. Od wczoraj od godziny 1 w nocy meczylem sie z uprawnieniami. Rano dzwonilem do Cyfry, tez wysylali i [beep]a. Dopiero jak zalozylem modul Cyfry to odbiera ale bez modulu gubi uprawnienia. Ma ktos podobnie? Jakas rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie na nowo.

Dokładnie. :twisted: U mnie to samo. Wersja softu jak u Ciebie. Czytnik dead, na Magic'u gubi uprawnienia, co chwilę totalna zwiecha. Na module Cyfry+ nie lepiej i niech ręka boska broni włączać kanały HD. :twisted: Mam tego dość!!!!!! Czy już za każdym razem przy okazji jakichkolwiek zmian będzie to samo?????!!!!!!??????? Co nowy kanał, dodanie czegokolwiek i dead!!! :censored: taki interes!!!!!!! Czy ktoś jest w stanie coś wymyślić. Nie uśmiecha mi się latać co miesiąc, dwa przeprogramowywać dekodera. Dwie dychy co miesiąc, czy nawet dwa nie uśmiecha mi się wydawać!!!!!!! Ratujcie!!!!! Please!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zainstalowalem najnowsza wersje 1.31.5A i smiga juz kilka godzin na clone+ i jest w porzadku. Mam nadzieje ze za miesiac nie bede robil tego ponownie ale jesli tak to juz mam ta operacje opanowana ;-) Najgorsze ze przed zmiana softu i po zmianie trzeba przywracac ustawienia fabryczne a przy tym wyszukuje ponownie kanaly i to troche trwa. Moze mozna szybciej ale pisalo zeby przywracac to przywracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że taka droga istnieje, ale mam już tego dość!! Przechodziłem to z Pionkiem i "alternatywą" lub jak kto woli "edukacją" i nie po to kupiłem Ferdka, żeby znowu męczyć się co miesiąc, nie mówiąc o buleniu kasy!!!!!! Było OK, a teraz co - można już zapomnieć o spokojnym oglądaniu?

 

Wiem nowy soft bla, bla, bla. Ja właśnie tego nie chcę. Tak jak napisałem - nie kręci mnie latanie i wgrywanie co chwilę nowego softu przy okazji dodania nowego kanału!!!!!!

 

Jeżeli za każdym razem są takie problemy to soft ciągle jest do d..y!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wgraniem nowego oprogramowania przegraj na pendriva listę programów. Po wgraniu nowego oprogramowania i przywróceniu ustawień fabrycznych wgrywasz listę z pendriva i wszystkie programy są po staremu, tylko już na nowej wersji oprogramowania. Ja tak robię za każdym razem. Wgranie nowej wersji oprogramowania i listy programów zajmuje ok. 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem HF 8800 nie ma wejścia USB żeby podłączyć pen'a. :wink:

 

A poza tym chyba nadal nie rozumiecie ciężaru problemu. Wgranie softu - OK , ale czy o to chodzi, żeby co chwilę latać i wgrywać coraz to nowszą wersję, która i tak ciągle jest do d..y, skoro nie może sobie poradzić z najprostrzymi wręcz (kosmetycznymi) zmianami ze strony operatora platformy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się swego czasu zaopatrzyć w moduł CAM CYFRY+ za 49 zł. :P Wówczas tego typu problemy skończyłyby się. :)

 

A swoją drogą, wiadomo coś więcej na temat ewentualnego wyłączenia systemu Seca przez CYFRĘ+? Bo jakiś czas temu sprawa ta była tutaj dość głośna i z tego, co pamiętam, mówiono tutaj coś o marcu br. Jednak sprawa ta coś ucichła... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się swego czasu zaopatrzyć w moduł CAM CYFRY+ za 49 zł. :P

A patrzyłeś na mój podpis i wcześniejsze posty? :>

Dobra rada - zapłać 20 zeta /m-c wypożycz PVR-a

Dziękuję, już miałem. Oczekuję czegoś więcej od STB niż to co oferuje jedynie słuszny, dedykowany sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...