Jump to content

dastek

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dastek

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. dastek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Macie dużo racji. Dziękuję za radę. 🙂
 2. dastek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @tail# i @ircios trochę jednak przeginacie. Zanim podjąłem decyzję czytałem zarówno to forum jak i podobne. Wiedziałem o blokerach i innych nowinkach i świadomie zdjąłem blokady z PACE. Poznałem zalety i wady blokerów, tzn. te, o których można przeczytać na forach. Tu, gdzie mieszkam, nie ma innej telewizji poza satelitą i nie mam czasu na kombinowanie. Rodzina domaga się TV od razu. Mam jeszcze inne tunery w szafie, np. Philips HD od Cyfry+, niebieski moduł CAM od Cyfry+ i nie problem w ich ilości, ale muszę mieć jeden, który działa zawsze, nawet kosztem innych. Żal mi jedynie niedziałających Fergusonów, a nie PACE i o to pytałem, a konkretnie, czy moduł CAM Polsatu w nich zadziała? Zresztą pójdę z Ferdkiem we wtorek do punktu Polsatu i sprawdzę. Sorry, jeśli to nie bardzo pokrywa się z tematem forum. I jeszcze chciałem dodać, że nigdy nie piraciłem, a cały sprzęt, łącznie ze spliterem kupiłem oficjalnie w punktach Cyfry+. Umowy się zmieniały, a sprzęt po prostu działał.
 3. dastek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Pace, dwa fergusony 8900HD, spliter Wireless, pełny pakiet nc+ od kilkunastu lat w domku jednorodzinnym na peryferiach miasta. 7.11.2018 wszystko przestało działać. Pace miał blokadę przed nową aktualizacją i inne ustawienia parametrów satelity od problemów we wrześniu ze zmianą softu i niestety to nie pomogło. Prawdopodobnie karta Cameleon dostała FEDC. Po zdjęciu blokady z Pace (ustawienia fabryczne) pobraniu najświeższej aktualizacji Pace zaczął działać. Cały inny sprzęt nic poza Tele5 i TV Trwam na Astrze, itp. Żaden najmowany dekoder nie ma takiej jakości jak Ferguson i brak możliwości niezależnego nagrywania w HD to dla mnie duży problem. Umowa do lipca.Prawdopodobnie wypowiem. Czy istnieje sposób by ożywić dekodery Fergusony może moduł CAM CP? Pal licho spliter ale jakości Fergusona żal. Proszę o radę.
 4. dastek

  nc+ – współpraca ze spliterami

  U mnie też dziś rano karta splitera przestała działać w UltraBox+/PVR PACE. Działają jedynie w Fergusonach i Philips cyfry+. Niepotrzebnie skusiłem się rok temu na wymianę dekodera Philips nc+ na PACE. Przykro.
×