Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki - zmiana modułów miejscami pomogła.

 

Cyfry nie mam - w czytniku kart siedziała wcześniej karta TNK do kanałów SD - teraz chyba na pamiątkę się tylko zostanie - bądź dokupię dekoder do niej i rodzince sprezentuję.

Teraz do uniwersalnego czytnika będę chciał dokupić kartę MTV unlimited.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coolstream HD1 ma dwa sloty na moduły? Miałem kiedyś jeden egzemplarz, musze przyznać że bardzo dobry sprzęt i miał dwa sloty na karty Conaxa i jeden na moduł. Oczywiście sloty na Conaxa okazały się czytać też Viaacces i Secę :) ale moduł był tylko jeden. Pewnie jakiś nowszy model ale dobrze wiedzieć że działa bez problemu z TnK HD.

 

Mam starszy , pierwszy model HD1. Ma 2 gniazda i jeden czytnik. Ten którym się bawiłeś, to Coolstream HD1 NEO, który ma odwrotnie 2 czytniki i jedno gniazdo. Poza tym (prócz odmiennego wyglądu) są w zasadzie identyczne.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam prawidłowa obsługę modułu nCAM HD dla TNK HD przez TM-6900 HD Super Combo (oprogramowanie 735-08-12-2010). Aktualizacja, aktywizacja, odkodowanie kanałów bez zakłócen. Nie było żadnych problemów z uruchamianiem modułu CAM, programy nie zacinaja się i prawidłowo sa dekodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telewizor Samsung UE46C7700 z wbudowanym tunerem DVB-S2, kupiem moduł Cam TNK HD i ma pewien problem, ponieważ na liście kanałów nie widnieja kanały HD, dodatkowo mam pełno innych kanałów na lilście takich jak np. Polsat itd. (oczywiście zakodowane). Nie mogę rónież zaktualizowac modułu z powodu braku kanału TVN Hd. Czy któś może poradzić jak rozwiązać ten problem.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czy ten moduł dostępny jest w salonach TP razem z tymi dodatkowymi, gratisowymi miesiącami? Od razu mówię, że mam problem z dostaniem się do TP i dlatego pytam tu na forum. Inaczej, jak najbardziej udałbym się sam do salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuję.

A to chyba nie skuszę się na TNK HD. Gdyby było pięć miesięcy gratis dla modułów to może prędzej. Obecnie moduły są dla mnie za drogie. Gdyby mieli Eurosport 2 to sprawa wyglądała by zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...