Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy pokażą jaką oglądalność miał TV Disco w styczniu. Powinni niedługo pokazać oglądalność poszczególnych kanałów muzycznych. Przypuszczam, że oglądalność powinna być na niezłym poziomie. Na pewno wyżej niż Rebel TV czy Czwórka Polskie Radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze kawałki Euro Dance\Dance\POP i inne pojawiające się w TV.Disco (cz. 10).

 

1. Pandora - Trust Me (

)

2. Kim Wilde - Sleeping Satellite ( http://www.youtube.com/watch?v=h7rvX0kPQPg )

3. Bee Gees - You Win Again ( http://www.youtube.com/watch?v=EAZsQMcgSIE )

4. Modern Talking - Cheri Cheri Lady (

)

5. London Beat - You Bring On The Sun ( http://www.youtube.com/watch?v=3BJRpK-BtoA )

6. Willy William Ft. Lylloo - BAILA (

)

7. Tom Novy & Veralovesmusic Ft. PVHV - Thelma And Louise (

)

8. Just 5 - Kolorowe Sny (

)

9. E-type - Princess Of Egypt ( http://www.youtube.com/watch?v=PxygOy3cEMY )

10. Whitney Houston - How Will I Know (

)

11. Max Graham - Owner Of A Lonely Heart (

)

12. Papa Dance - Nietykalni ( http://www.youtube.com/watch?v=Ea_-cVNsBM0 ) [W TV.Disco leciała wersja koncertowa - z archiwum TVP]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie osobiście jestem MEGA rozczarowany formatem TV.Disco ... Gdzie muzyka królująca przed wszystkim w Dyskotekach ??? Szerokie pojęte techno , Electro , Sety z klubów itp ???. Jak dla mnie stacja jest marną podróbką Polo ... a mogło być lepiej ;/

 

Muzyka Zagraniczna - bardzo słaba widoczna ... Na pierwszym Planie jest Disco Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, gdy stacja była mniej znana i pod logiem "TEST", to wtedy zachwycała starymi hitami z młodości i dzieciństwa większości z forumowiczów. Wszyscy się cieszyli z tej stacji, bo VH1 European jest kodowana i nie wszędzie dostępna, a TV Disco po prostu się dopisywało do dekodera i słuchało się. Po przyznaniu koncesji przez KRRiT, zniknięciu testu i wkroczeniu do kablówek stacja się stoczyła. Zaczęto grać więcej Disco Polo, i to tego nowszego (jak dla mnie to straszne jest - mam 13 lat w tym roku i nie trawię tego). Starsze DP na Polo TV jest jeszcze do strawienia, a te DP na TV Disco to jest kompletna porażka. Uznali, że można znowu zarobić na takich kawałkach (pewnie wzorowali się na wynikach oglądalności Polo TV), ale teraz badania pokazują odwrót sytuacji (przypomnę, że Polo TV straciła w styczniu 8 tys. widzów) i im nie wyszło. Mają dużo do zagrania (jak powiedział Marek, Disco to szerokie pojęcie w muzyce) i tej szansy nie wykorzystują. Ponad rok temu pojawiły się pierwsze info o planowanym starcie TV Disco, to wtedy ludzie skrytykowali projekt, bo kojarzył im się zbytnio z Disco Polo. Dziś patrząc na tę stację można odnieść wrażenie, że mieli rację i wykrakali. Jedyną zaletą stacji obecnie to brak reklam, a jak się pojawią - kolejny śmieć na satelitce :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wydaje się, że format z muzyką DP jest na tyle specyficzny, że jedna stacja zupełnie powinna wystarczyć. Widocznie TV DISCO chce to zweryfikować... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam gdy jest taka ładna kobietka w teledysku :D Moja ostatnia to KLAAS & BODYBANGERS - I Like ;) No Deep in Love Morena

 

Tylko przytoczę wam wypowiedź Prezentera Dance Listy ( czy jak tam się to zwie) zapowiada piosenkę Avicii - Levels

 

I mówi tak " Tylko teledysk jest trochę nudny " ... dobra to luknę co to za piosenka / teledysk ? . Okazuje się że w omawianym teledysku nie jest prezentowana żadna goła D**A , Cycków również nie ma :( hahahahahha. - Masakra ! Gdzie są organizacje walczące o prawa kobiet - to jak w Nowoczesnych Mediach ( przede wszystkim Teledysk) sa traktowane bardzo , Bardzo Przedmiotowo . Polskie Disco Polo bardzo ocieka Sexem - jest taka jedna , nieźle wygląda chyba z ITV jest w co drugim klipie Disco Polo :D

 

Dla nas facetów - Przyciąga uwagę ... ale Dziwię się że kobiety nie protestują takiemu traktowaniu i wzorowaniu ich jako " gołe przystawki" do Pitbulla itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, gdy stacja była mniej znana i pod logiem "TEST", to wtedy zachwycała starymi hitami z młodości i dzieciństwa większości z forumowiczów. Wszyscy się cieszyli z tej stacji, bo VH1 European jest kodowana i nie wszędzie dostępna, a TV Disco po prostu się dopisywało do dekodera i słuchało się. Po przyznaniu koncesji przez KRRiT, zniknięciu testu i wkroczeniu do kablówek stacja się stoczyła. Zaczęto grać więcej Disco Polo, i to tego nowszego (jak dla mnie to straszne jest - mam 13 lat w tym roku i nie trawię tego). Starsze DP na Polo TV jest jeszcze do strawienia, a te DP na TV Disco to jest kompletna porażka. Uznali, że można znowu zarobić na takich kawałkach (pewnie wzorowali się na wynikach oglądalności Polo TV), ale teraz badania pokazują odwrót sytuacji (przypomnę, że Polo TV straciła w styczniu 8 tys. widzów) i im nie wyszło. Mają dużo do zagrania (jak powiedział Marek, Disco to szerokie pojęcie w muzyce) i tej szansy nie wykorzystują. Ponad rok temu pojawiły się pierwsze info o planowanym starcie TV Disco, to wtedy ludzie skrytykowali projekt, bo kojarzył im się zbytnio z Disco Polo. Dziś patrząc na tę stację można odnieść wrażenie, że mieli rację i wykrakali. Jedyną zaletą stacji obecnie to brak reklam, a jak się pojawią - kolejny śmieć na satelitce :C

Podpisuję się pod Twoim postem.

 

Niestety mam złe wieści dla fanów zagranicznego Euro Dance :( Z magazynu "disco życzenia" zrobili któreś z kolei pasmo na wzór "max impreza" i "massive hits", czyli same Disco Polo nowe\stare i najnowszy dance. Został jedyny magazyn z zagraniczną muzą Euro Dance - "niech żyje bal mix", ale nie mam pewności, czy to jeszcze ten sam magazyn, który był dotychczas, czy też przemianowali jego kontent w "max imprezę". Masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5

Wyjąłeś mi to z ust... Miałem właśnie napisać, żeby dodali napis "Polo", w to miejsce, gdzie był napis "TEST".

 

Jestem zmuszony wyrzucić TV.Disco z mojego podpisu. Istnieje wiele innych kanałów, które zasłużyły na miano w moim podpisie.

 

Tak na prawdę w PL są porządne tylko 4 muzyczne kanały FTA + 5 - Next Music +HD.

1. Eska TV - profil: Pop i Dance; bez gier sms-owych.

2. Polo TV - profil: Disco Polo; bez gier sms-owych.

3. Rebel.TV - profil: Rock; bez gier sms-owych.

4. Czwórka. Radio na Wizji - profil: rozrywkowy dla młodego odbiorcy; bez gier sms-owych.

5. Next Music +HD - profil: oldschool hit's; bez gier sms-owych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W sumie to nie nasza sprawa co inny nadawca porabia ale... jesteśmy pod wrażeniem! Wywalać po chwili nadawania ramówkę do góry nogami to ciekawe :) I jakoś nie wierzymy, że strzelają w ciemno... może mają jakieś swoje badania które pokazały coś czego my nie wiemy. Albo ślepa pogoń za POLO TV się odbywa ale trudno nam w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...