Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musze bardzo pochwalić TV DISCO za zmianę logo, na dużo. dużo lepsze. Tamte było masakryczne, wypalało ekran i biło po oczach. Bardzo fajnie zrobili te nowe logo, nawet TV jest oddzielone od DISCO a nie tak razem ściśnięte. W pracy słucham tą stację zamiast radia. W domu bardzo dużo od rana do popołudnia, bo wieczorami i nocą strasznie zanudzają, czasami puszczają jakieś dziwne skąd wie wzięte kawałki. Ogólnie stacje oceniam bardzo dobrze!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21

Na forum, do którego podałeś link nawet można spotkać userów z forum SK m.in. @satfree :D

 

Tamtejsi użytkownicy podziwiają polskie\muzyczne kanały tv. Fajnie jest tak poczytać o polskich kanałach na zagranicznych forach.

 

Mogliby zakupić więcej teledysków Abby, Boney M, Capitana Jacka, Dj Bobo, Sandry, C. C. Catch i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo niech sobie leci ale najlepiej tylko w paśmie a nie przemieszane z eurodance itp. I te pasmo niech bedzie z godzinke, dwie najlepiej pozno w nocy albo wczesnie rano ;-) Pozatym widze coraz wiecej klipow eurodance jest dodawanych do playlisty co sie bardzo chwali. Fajnie by bylo jakby na tym kanale bylo puszczane rowniez trance, techno z pierwszej polowy lat 2000 takie jak CJ STONE, Ravers on dope, Mauro Picotto, Mark Oh oraz klasyki takie jak DUNE (ktorego ani razu nie widzialem na tej stacji), Blumchen, Brooklyn Bounce, Dj Quicksilver, General Base, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram @dodik (Dune itp.) i także zgadzam się ze wszystkimi tu, że jednak osobne pasma to by było to, niech sobie już to disco polo będzie, jak musi, ale to wymieszanie jak dla mnie psuje cały efekt. Generalnie jednak sama ogólna koncepcja odkopania nagrań z lat 90, zapomnianych przez rynek muzyczny do świetna koncepcja i naprawdę dziwię się ciężko, że dopiero teraz na to ktoś wpadł. Tej muzyki słuchali w latach .90 ludzie młodzi, którzy teraz są w przedziale głównie 25-35 - świetny target, a z dobrego targetu robi się kasa. Grzechem było, że przez tak długi czas nikt tej niszy nie zagospodarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem urzeczony kanałem TV Disco. Puszczają wiele godnych uwagi przebojów z lat 80. i 90., takich, które już dawno były zapomniane przez wszystkie inne stacje. Oglądam codziennie, najczęściej po południu, bo wtedy lecą najlepsze kawałki. Polecam również piątkowe i sobotnie wieczory w TV Disco (pasma "Noc w mieście" i "Sobotnia gorączka" są wspaniałe, a dobór muzyki imponujący). To się oczywiście chwali, myślę zresztą, że ta telewizja będzie miała wyjątkowo dobre wyniki, gdyż była potrzebna. Tego nie ma nikt inny w Europie! Zapotrzebowanie na taki rodzaj muzyki, jak eurodance, eurodisco czy italodisco jest ogromne nie tylko u nas, ale na całym kontynencie. Tak trzymać, myślę, że będzie jeszcze lepiej! Mam jednak kilka uwag, o których teraz napiszę:

1) Istotnie, poprzednie logo było lepsze. Kolorowe i świetnie wpasowujące się w ideę tej stacji. Przecież disco to feeria barw i rewia kolorów, zachęcające do udanej zabawy. Obecnie logo jest jałowe i "typowe". Być może tamto rzeczywiście wypalało ekran, ale temu też można by zaradzić.

2) Nie podoba mi się zbyt duża obecność muzyki disco polo, której, mówiąc oględnie, nie jestem fanem. Podzielam opinię przedmówców, że absolutnie nie powinno się robić mieszanki, to znaczy dawać naprzemiennie DP i eurodisco. To psuje atmosferę, niestety. Disco polo jest już w polo tv, więc tam ma swoje stałe miejsce i tam powinni kierować się zwolennicy tego typu muzyki. W TV Disco powinny królować eurodisco i eurodance. A co ma na przykład Stachursky do muzyki disco? Tego to już zupełnie nie rozumiem. To nieporozumienie!

3) Na antenie powinno być znacznie więcej muzyki typu eurodance, eurodisco, italodisco i disco amerykańskiego z lat 70. Nie widziałem jeszcze Savage i Donny Summer, a byli oni przecież zapowiadani w wywiadach. Zdecydowanie za mało jest C.C. Catch, Sandry, ATC, Modern Talking, Alexii i wielu innych znamienitych wykonawców. Absolutnie nie powinny się też pojawiać nowe utwory i teledyski (dziś to się już disco nie tworzy!). Playlista stacji jest nieco uboga, ale liczę, że zmieni się to z czasem. Mogliby dodać choćby Laurę Branigan, Mylene Farmer, duet Jermaine Jackson & Pia Zadora. Mam jednak nadzieję, że tak się już niedługo stanie.

4) Nie da się oglądać pasma "Lody na patyku" (nadawanego od poniedziałku do czwartku o 23.00). Kilka razy próbowałem, ale zupełnie nie rozumiem idei większości puszczanych tam (nowych niestety) teledysków. Na nowości jest miejsce w 4fun.tv, Eska.tv czy Viva Polska.

Podsumowując, myślę, że TV Disco ma przed sobą świetlaną przyszłość. Ci, którzy wymyślili ten kanał trafili idealnie w niszę programową i gusta odbiorców (sam pamiętam jak przez mgłę niektóre teledyski z lat 90. puszczane w TV Disco: dzięki temu odświeżyłem sobie pamięć i mogę wrócić do wspaniałych lat 90.) Gratuluję tego niebywałego pomysłu na telewizję i życzę powodzenia. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasma, które są obecnie w zasadzie są ok i mogą zostać (usunąłbym Lody na patyku i programy z disco polo). Fajnie by było, gdyby wszystkie piosenki pojawiały się obok siebie, a nie w zaszufladkowanych programach poświęconych konkretnemu gatunkowi, bo to będzie nudne. W takiej stacji trzeba puszczać tylko lata 70. 80. i 90., dlatego, że to jest disco (obecna muzyka dance to już nie to samo), zwłaszcza, że jest wiele stacji zajmujących się nowościami, a nisze programowe były do tej pory słabo zagospodarowane (lub wcale). Jeżeli TV Disco zamierza dalej puszczać disco polo, to będzie to niezbyt dobry pomysł (jest już przecież Polo TV, a stacji z prawdziwym disco do tej pory nie było).

Wątpię, by w stacji nie było reklam, ciekawi mnie tylko, kiedy się one pojawią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem (od 21:00) leciały kawałki dance. Niezbyt mnie się to podobało. Wolę starsze disco, bo dance możemy oglądać na 4fun.TV\VIVIE PL\Esce TV. Pojawią się dopiero wtedy, gdy dostaną koncesję na nadawanie. Reklamodawców też pewnie zainteresuję ten kanał.

 

Dla mnie "TEST" mógłby trwać w nieskończoność, brak reklam... Marzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się więcej prawdziwej muzyki happyhardcore.

Dune - Hardcore Vibes

 

Technohead - I Wanna Be A Hippy

 

Ale wątpię że taką muzykę ujrzymy. Prędzej wygram w totka.

 

albo takich klasyków

 

Zombie Nation - Kernkraft 400

 

Faithless - Insomnia

http://www.youtube.com/watch?v=LuqEbRzy_t8&ob=av2e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się więcej prawdziwej muzyki happyhardcore.

Dune - Hardcore Vibes

 

Technohead - I Wanna Be A Hippy

 

Ale wątpię że taką muzykę ujrzymy. Prędzej wygram w totka.

 

albo takich klasyków

 

Zombie Nation - Kernkraft 400

 

Faithless - Insomnia

http://www.youtube.com/watch?v=LuqEbRzy_t8&ob=av2e

A ja nie wątpię. Już widziałem podobne w Disco.TV, to dlaczego nie mają tych serwować? (teledyski z czasów VIVY DE z lat 90-tych. Obecnie dla mnie VIVA DE prawie, że nie istnieje.

 

Bit rate nadal za niskie. Pojawia się pikseloza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo!!! Wlaśnie leciał Technotronic - Hey Yoh Here We go http://www.youtube.com/watch?v=dA0_6G_UOZM

Oby więcej takich perełek z początku lat 90-ych. Swoją drogą właśnie od Technotronic i ich Pump Up the Jam zaczęła się na poważnie moja fascynacją elektronicznymi odłamami muzyki w roku 89 :D Teraz czekam na KLF - What time Is Love, 3 A.M. Eternal czy Last Train To Trancentral

Oby więcej tego typu muzy!!

 

A discopolo - OUT!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...