Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze kawałki Euro Dance\Dance\POP i inne pojawiające się w TV.Disco (cz. 6).

 

1. Sandra - In The Heat of the Night (

)

2. Twenty 4 Seven - We Are The World (

)

3. Full Speed - Star [Gimme, Gimme, Gimme] (

)

4. Bass Bumpers - Good Fun (

)

5. Maxx - No More - I Can't Stand It ( http://www.youtube.com/watch?v=YsWJBDkr8nQ )

6. Seal - Killer (

)

7. Ultravox - Dancing With Tears In My Eyes ( http://www.youtube.com/watch?v=AuB3uY5K7Kg )

8. La Bouche - In Your Life (

)

9. Sandra - Heaven Can Wait (

)

10. Midi, Maxi & Efti - Bad Bad Boys (

)

11. Magic Affair - Give Me All You Love (

)

12. Lou Bega - Mambo number five (

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Sentence: To chyba zupełnie normalne.... Gdybyś nas zaczął nałogowo oglądać to też po pewnym czasie zaczniesz trafiać na klipy które już widziałeś... Zbiór teledysków nie jest z gumy :) Oczywiście, można zamiast 4 tysięcy teledysków ( jak się chwaliło TV Disco ) mieć 20 tysięcy tylko to w większości dziadostwo będzie którego i tak byś nie oglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Cię nie rozumiem. Oczekujesz 24 godzin premierowych klipów? To kanał sprofilowany na konkretną muzykę, a co za tym idzie jest znacznie mniejszy wybór jeśli chodzi o klipy - konkurencja ma jeszcze mniejszą pulę teledysków na playlistach, więc twoje uwagi nie mają pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję od nich samych premier, tylko odrobiny dobrej woli. Powinni wymieszać wszystkie kawałki Euro dance, bo każdego dnia o tej samej porze lecą te same klipy, tylko w innej kolejności. Wiem o tym, że wybór jest mniejszy, jeśli chodzi o teledyski, bo klipów ED tak wiele nie jest, więc ten kanał powinien mieć drugi profil, a nawet ma - Disco Dance, który mi nie odpowiada. Disco Polo 90s bardziej pasuje do ED, niż nowości DD. Wiem, że Polo TV skupia się na Disco Polo 90s, ale w TV.Disco gdyby było emitowane na przemian z DD, to nic by się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na TV Disco co raz mniej muzyki z lat 80-dziesiątych,nie mówiąc o italo disco.Do muzyki discopolo jest inna stacja a tu jest więcej jest tej muzyki.Rozczarowałem się tą stacją.Już wolę pooglądać VH1 European.

 

Ano właśnie. Byłem zachwycony TV Disco na początku - potem zaczęli dawać coraz więcej tego polskiego badziewia... widać chcą konkurować z "arcyciekawym" kanałem Polo TV... :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...