Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisze tak

 

Wypowiadam umowę zawartą XXX między Cyfra+ a MNĄ.

Powodem rezygnacji jest wycofanie w dniu 3.12.1012 z oferty kanału Zone Romantica i nie zastąpienie go kanałem o podobnej tematyce.

W związku z tym przysługuje mi prawo do wypowiedzenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca.

 

Dane do umowy nr karty, dekodera

 

Podpis

 

Aha jeszcze podajcie adres do wysyłki, jutro skocze na poczte i wyśle polecony priorytet

 

Kurde, adres jest na cyfraplus.pl :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co, ma ktoś możliwość rzucenia okiem czy Zone juz nie ma w cyfrze ?

to od razu bym sobie w pracy machnął wypowiedzenie i jeszcze dziś na pocztę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zone romantica nadal nadaje . Brak cbs action wiec poki co umowy wypowiedziec nie mozna. No i w cyfrze nie ma cbs europa i chyba raczej nie bedzie. Chyba ze technicy z cyfry maja jeszcze weekend ;-) no i wiadomo jakosc kanalow niczym nie powala pixele i szatanskie sd ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega sie sugeruje że na portalach internetowych program jest prezentowany nadal pod nazwą Zone Romantica

np. http://www.teleman.pl/program-tv/stacje ... ica?day=12

 

program sobie może być prezentowany nawet do końca roku- mimo że 21 grudnia przecież koniec świata nadchodzi :D:D

skoro już nawet Polsat Cyfrowy potwierdził wycofanie kanału... to chyba nie jest to puste gadanie ;]

jak na moje Cyfra gra na zwłokę.

pożyjemy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod linkiem, który podałeś w nagłówku jest Zone Romantica - ale faktycznie program telewizyjny odzwierciedla zawartość kanału CBS Drama.

 

Czy dystrybutorzy Cyfry+ dostali już jakieś oficjalne info w sprawie kanałów z rodziny Zone w tym Zone Romantica?

 

Na stronie Cyfry, podmienili już loga kanałów, ale co ciekawe - z tego zestawienia i listy kanałów wynika, że Zone Romanticę zastąpi CBS Drama (czyli podobna tematyka - seriale obyczajowe) a nie jak wszyscy pisali CBS Action. Nadal pozostaje na liście kanałów Club TV.

 

Wg strony Cyfry+:

Zone Reality zamieniło się w CBS Reality (kanał 107)

Zone Romantica w CBS Drama (kanał 54)

Club TV pozostaje Club TV (kanał 105).

CBS Action (kanał 67).

 

Tym samym nie zmienia się zawartość programowa żadnego kanału i pewnie tym samym nie będzie można wypowiedzieć umowy, bo zmiany będą traktowane jako rebranding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega sie sugeruje że na portalach internetowych program jest prezentowany nadal pod nazwą Zone Romantica

np. http://www.teleman.pl/program-tv/stacje ... ica?day=12

 

program sobie może być prezentowany nawet do końca roku- mimo że 21 grudnia przecież koniec świata nadchodzi :D:D

skoro już nawet Polsat Cyfrowy potwierdził wycofanie kanału... to chyba nie jest to puste gadanie ;]

jak na moje Cyfra gra na zwłokę.

pożyjemy, zobaczymy

 

Chyba Zone Romantica szybko nie zniknie, na stronie CP jest nadal w ofercie tylko że jest oznaczony gwiazdką * Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów" zapewne będzie w ofercie do 6 stycznia wtedy wyłączą bez możliwości wypowiedzenia umowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ poprawiła wykaz listy kanałów na swojej stronie. Wynika z niego, iż faktycznie Zone Romantica pozostanie w ofercie:

 

kanał 54 - Zone Romantica

kanał 67 - CBS Action

kanał 105 - CBS Drama

kanał 107 - CBS Reality

 

Bali się pewnie, iż zbyt wiele abonentów z umowami wraz z tv, konsolami itp. wypowiedziała by umowę tytułem Art.7 paragraf 1 regulaminu no to dogadali się z nadawcą by im zostawił Zone Romanticę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...