Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mamy następny kanał po SCI-FI i Universal Channel który cenzuruje seriale? Czy ktoś wie ile trwał odcinek 1 The Walking Dead, ale na FOX, bo na stronie www trwa tylko 45min, a wersja oryginalna z netu trwa 1h7min.

Wersja, która była emitowana w USA miała 68minut, ta w Polsce 45minut, FOX tłumaczy się, że wyemitował "wersje międzynarodową" i wszytko jest OK ale np. w Wielkiej Brytanii również była emitowana wersja 68minutowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak piszecie, mieli wybór i wybrali bo po co nam dłuższa wersja serialu, zresztą nie każdy wytrzyma przed tv 1.5h :)

Co do jakości, mieli tyle czasu bo odkąd reklamują, że FOX HD będzie, a test zaczęli dzień przed rozpoczęciem robić i takie są tego skutki.

Ja tam wolałbym aby ten kanał był jednak nadawany w jakości SD tak jak to robi TVN7, czyli co w 16:9 to 16:9 a co 4:3 do 4:3 - a nie robić jakieś przeskalowania czy kaszetowanie obrazu 4:3 na materiale HD. Tak to każdy kanał może tak nadawać i zresztą już nadają.

I też jak widać oszczędzają na dubbingu, bo jak już Simpsonów i inne "bajki" puszczają to powinien być wybór - Dubbing i napisy PL. Seriale ja akurat wolę oglądać z lektorem, ale napisy też by mogli dać tym co je lubią. Oczywiści decyduje o tym góra, i nam tylko pozostaje dyskusja tylko, przykład AXN który to od kilku lat próbuje poprawić jakość AXN SD i co do nich się pisze email to trwają prace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem od wczoraj kilka seriali i czuje że FOX będzie kanałem na który będę często zaglądał. Najbardziej chyba cieszę się z Simpsonów ale i parę innych seriali te się obejrzy. Jedyne co mnie denerwuje to przerywanie seriali zapowiedziami innych programów na foxie ale lepsze to niż zwykłe reklamy.

 

Za to jakość kanału jest beznadziejna. Przypomina to prędzej bardzo dobre SD niż HD. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX uspokaja, że wkrótce do Polski dotrze również dłuższa, prawie 70-minutowa wersja pilota ''The Walking Dead'' i zostanie wtedy pokazana na antenie kanału. Tylko pilot został realizowany w dwóch wersjach, kolejne odcinki nie będą się już niczym różniły.

 

FOX zapewnia także, że wkrótce na polskim Fox-ie wyemitowana zostanie dłuższa wersja serialu "The Walking Dead".

 

Źródło: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,108 ... .html?bo=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz... Głupota niektórych naprawdę poraża.

Przeczytaj sobie post @kshycho, a dopiero mój. Czy naprawdę trzeba cytować każde słowo, by wiadomo było o co chodzi? :woot:

 

Napisałeś to tak, jakbyś na oczy kanału nie widział i myślał, że wszystko leci tam w 4:3 więc ci grzecznie wytłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się ;)

Przecież chyba poprawnie napisałem, że materiał 4:3 jest emitowany w 16:9 w HD z kaszetowaniem. Nie pisałem, że non stop tak nadają. Zresztą tak samo jest na FoxLife HD np z Charmed. Kanał HD moim zdaniem powinien być w całości HD, to po co marnować bitrate jak to samo można wyświetlić w jakości SD z poprawną proporcja obrazu. No ale odpowiedz nasuwa się przecież sama przez się, kto więcej pseudo kanałów HD zaoferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cyfry+ ten kanał i tak pojawi się :

 

Szanowny Panie,

 

 

 

uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie naszym kanałem.

 

Dokładamy wszelkich starań aby dystrybucja kanału była jak najszersza.

 

Mamy nadzieję, ze kanał pojawi się w ofercie tego operatora w niedługim czasie jednak nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy dokładnie to nastąpi.

 

 

 

Z poważaniem

 

Zespół FOX International Channels Poland.

 

 

ale nie wiadomo czy sd czy hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...