Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

planuje kupić LED z Smart tv oczywiscie wykupic Iplę sport i tu mam kilka pytań:

1. Czy na Polsat Sport i Extra są już w prawdziwym HD.

2. czy poprawiono dzwiek że się nie rozjeżdza z obrazem jak tu czytam?

3.czy za każdym razem w /w kanały musze ew. wchodzić przez aplikację Ipla itd... czy normalnie lista kanałow i wybieram dany program ?

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje kupić LED z Smart tv oczywiscie wykupic Iplę sport i tu mam kilka pytań:

1. Czy na Polsat Sport i Extra są już w prawdziwym HD.

2. czy poprawiono dzwiek że się nie rozjeżdza z obrazem jak tu czytam?

3.czy za każdym razem w /w kanały musze ew. wchodzić przez aplikację Ipla itd... czy normalnie lista kanałow i wybieram dany program ?

dziękuję i pozdrawiam

 

Testowałem Iple i tak

1.Jest przyzwoita jakość też Eurosportów HD

2.Zależy jaka predkość łączy

3.Przez smart pewnie trzeba się logować dość czesto i wchodzić.Ja radze kolego o spytanie się sprzedawcy czy dany telewizor Smart tv ma wszystkie funkcje ja niemam Ipla tv nie mogoge oglądać kanałów przez smart telewizor z roku 2011roku smart dopiero się pojawiało choć pleyer i ipla w 2010 się owe serwisy pojawiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w pakiecie IplaMix da się oglądać programy bez reklam? Do tej pory nie miałem reklam, a dzisiaj sprawdzałem i reklamy są w kategorii SERIALE i w niektórych bajkach, w sporcie nie ma w ogóle, czy to ma związek z nowymi pakietami? W opisie jest, cytuje "Wyłącz reklamy przy wszystkich materiałach z kategorii SPORT!" a co z innymi kategoriami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio się przemogłem i zainstalowałem ponownie Iplę, by obejrzeć za darmo mecze Włochy-Polska i Polska-Włochy w siatkówce i ku mojemu zaskoczeniu, ani razu nie miałem buforowania w 720p, co jeszcze w zeszłym roku było normą. Teraz pytanie, czy ktoś ogląda transmisje na żywo w Ipli korzystając z Internetu bezprzewodowego (wszystko jedno jakiej sieci, poza Aero)? Interesuje mnie to, bo nie chcę satelity Cyfrowego Polsatu, a w przyszłym roku żegnam Neostradę na rzecz LTE w Orange lub T, więc zależy mi na stabilności połączenia z Iplą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak to jest z tym HD w ipli na Smart TV? Wykupiłem kolejny raz dostęp do wyścigu F1 i leci obraz z Polsatu Sport HD, ale tylko jakość 576p jest dostępna, brak 720p. Czy HD byłoby dostępne po wykupieniu pakietu iplaSPORT? Chodzi mi tylko o Smart TV, na PC to wiem, że jest HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Jeszcze w grudniu dostałem iple mix wraz z abo CP. Wypowiedziałem im umowę i od 3 msc nie mam już CP. ipla mi świeci wciąż z pakietem mix i obok jest napisane, że ten pakiet mam bezterminowo. Czy w takiej sytuacji mogą w przyszłości za coś mnie policzyć. Czy to ich przeoczenie? Nie będę do nich dzwonił bo wtedy na pewno mi zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...