Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taką wybraliście władzę (ja mam dopiero 19 lat i pierwsze wybory dopiero przede mną), władza wybrała KRRiT, KRRiT wybrała badziewne programy, to macie. Aczkolwiek nie porównujmy ATM Rozrywki do PSN. PSN nie nadaje cały czas powtórek powtórek powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upłynie jeszcze dużo czasu zanim będziemy mogli obejrzeć ciekawe sportowe widowisko w TV nie płacąc za nie. Dobrze, że coś jest o sporcie. Najciekawsze newsy mamy na pasku, co sprawia, że nie musisz odpalać neta. W Newsie zobaczysz skróty bramek z uwagi na prawa jakie posiada Polsat, najciekawsze fragmenty setów w siatkówce, ostatnie okrążenia GP F1 i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol - To sie bardziej odnosiło do ATM Rozrywki, ale w przypadku PSN to Polsat też to miejsce otrzymał od władzy wybranej przez Polaków, choć nie za pośrednictwem KRRiT ;).

 

@akoss22 - ja mam Astrę, nie płacę za ciekawe widowiska ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja nie nadaje kanałów sportowych w DVB-T. Krytyka PSN nie tyczyła się tyle praw jakie posiadają, czyli ewentualnych powtórek z PS i PSE, lecz chociażby serwisów sportowych czy magazynów, które dla kanału nadającego w DVB-T i satelitarnie nie powinny być finansowym wyzwaniem. I co z tego, że konkurencyjny Orange Sport jest płatny, skoro za to nie zarobi tyle na reklamach co Polsat i ma dużo mniejszy zasięg... Poza tym wydają kupę kasy na prawa sportowe. PSN nadaje z puszki i trzeba się tym cieszyć? W takim układzie kochajmy także ATM Rozrywkę.

NC+ nie był tym w ogóle zainteresowany,więc jak mogli być w DVB-T?? NC+ koduje sport,a nawet ten co wg prawa powinien pokazać w kanale FTA nie czyni tego. Ale NC+ jest super,hiper,najlepszy,a Polsat zawsze jest ten be, NC+ może wszystko nadawać w kanałach kodowanych,a od Polsatu wymaga się,żeby co rusz dawał wszystko co najlepsze w kanale otwartym. Powiedzmy otwarcie- Polsat ma prawo konkurować na takich samych zasadach, zresztą zauważ,że kanały Polsatu są w dużo tańszych pakietach niż kanały sportowe NC+. Skoro wymagamy od Polsatu to bądźmy konsekwetni i wymagajmy także od NC+ ,bo przecież mogli nadać SGP w TVN czy TVN7.

Pavl 6 jakie to widowiska poza tym co transmituje Eurosport niemiecki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przeciez os to przedewszystkim sporty walki ufc, pride, wwe i zawody lokalne mma w PL

 

Czyli nic ciekawego ;). To już wolę PSN.

Dokładnie, nic ciekawego i ja również wolę PSN.

 

Wymagacie tutaj co niektórzy nie wiadomo czego od PSN. Jak macie worek kasy to oglądajcie kanały płatne, mnie w pełni zadowala obecna ramówka PSN. Pewnie jak wejdzie PSW to się trochę zmniejszy liczba transmisji, ale zawsze coś zostaje ze sportu w NTC. Ja jako widz tylko i wyłącznie DVB-T jestem zadowolony z tego co mogę zobaczyć w PSN, np. ostatnio wiele godzin golfa live, treningi, kwalifikacje, rozgrzewka i wyscig MotoGP live, finał ligi światowej, którego nie mogłem widzieć na żywo i wiele innych. Wiadomo, że dla tych co mają platformę ten kanał reprezentuje w zasadzie tylko powtórki, ale cóż dla mnie np. to są premiery, bo tylko w PSN mam sport (chwilowo pakiet iplaSPORT także).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6: Co byś oglądał gdybyś jej nie miał? ;) Dla zaspokojenia moich potrzeb dołożyłem jeszcze 7e, a w przyszłości 42 lub 52,5 :D

 

Coś bym sobie wybrał ;).

 

Na PSN mecz Linette - Peer.

 

Kolejny argument potwierdzający słuszność PSN w NTC. Jakby jeszcze zapowiadali te transmisje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Puls, Polsacie czy innych tego typu stacjach zazwyczaj trafiam na to co chcę obejrzeć. A jak już coś zmienią to często i EPG jest zmienione. W PSN jak coś się nie mieści w PS i PSE to wrzucają do PSN jako ochłap. Co mi z tego że zobaczę jakiś jeden mecz jakiegoś turnieju (jak jeszcze przypadkowo trafię), skoro później już żadnego meczu nie zobaczę w PSN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz. Transmisje z turnieju WTA w Baku są WYŁĄCZNIE W PSN.

Co nie zmienia faktu że często na PSN tak się właśnie dzieje, że coś co nie zmieści się w kodowanych antenach wyląduje raz na PSN, a potem już ani śladu po tym.

 

Jak już coś transmitują to właśnie na tej zasadzie że np. określony turniej transmitowany jest w PSN od początku do końca. Albo np. jak mecze ekstraklapy w nSport że bodajże dwa mecze z danej kolejki w nSport, reszta w Ceplusach. Po prostu chodzi mi o regularność w transmisjach. Nawet niech to będzie jakieś mało ważne wydarzenie, ale niech będzie zapowiedziane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o EPG na PSN to się zgadzam, często coś nadają ni z gruszki ni z pietruszki. Ale, że możemy oglądać tyle tenisa na żywo za darmo to wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
zważając na fakt,że konkurencja nie ma kanału otwartego i wszystko umieszcza w kanałach kodowanych w zdecydowanie wyższym pakiecie.

Już ma. NC+ ma TVN, TVN7, TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...