Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwalifikacje i wyścig Formuły 1 o GP Kanady w Polsacie sport news

W sobotę o 19.00 kwalifikacje

W niedziele o 20.00 wyścig

 

źródło : Polsatsport.pl

 

Już w tamtym roku nie chcieli emitować tych wyścigów, które były około 20 na Polsacie, a więc cieszę się, że w tym roku chociaż będzie transmisja w kanale otwartym, bo w poprzednim trzeba było ratować się przekazem internetowym, ewentualnie kanałami zagranicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle sportu na żywo jest na tym kanale a co poniektórzy narzekają , jakby nie PSN to osoby niemające żadnej platformy nie obejrzały by tego.

 

Piątek 7 czerwca

17:40 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 19 - mecz: Polska - Chorwacja

 

Sobota 8 czerwca

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Holandia - Japonia

19:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady - kwalifikacje

 

Niedziela 9 czerwca

20:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne,przecież jest Top Trendy i w oczywisty sposób nie mogło być transmisji na Polsacie. Inna sprawa,że decyzja dobra,bo był problem już w tamtym roku z GP USA ,z którego Polsat nadał jedynie retransmisję. Uważam,że to dobry ruch, w końcu nie po to być może chcieli mieć kanał sportowy w DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008 jeśli kogoś stać na opłacanie zapewne niemałego abonamentu telewizji płatnej to tym bardziej stać go na jednorazowy wydatek w wysokości 90 zł.Inna sprawa,że niedługo ludzie będą do tego po prostu zmuszeni,bo wyłączą analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wszyscy są bogaci. W Polsce 90zł to dużo ;)

 

Ja nie jestem ani bogaty, ani nawet średnio-zamożny, a jednorazowy wydatek w takiej ilości to dla mnie nie jest zbyt wiele. Co innego, gdybym musiał tyle wydawać miesięcznie (np. na abonament u operatora satelitarnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest, ale to jest reprezentacja Polski I powinni puszczać mecze na otwartych kanałach.

Mecze kopaczy to wszystkie pokazują nawet te grane przy 5 widzach w Kambodży gdzie gra 19 skład. .. A tu bronimy tytułu L§, gramy z Brazylią I transmisja w kanale kodowanym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Nie obejrze GP Kanady, bo mam Cyfre+ na starej umowie, gdzie nie bylo jeszcze oferowanego PSN. Podobnie z siatkowka - tylko na PS. Żenada ...

jak to nie obejrzysz? Przecież wyścig pokazuje RTL 2 który masz na cyfrze - nie pamiętam numeru kanału ale nieraz oglądałem na nim wyścigi jak Polsatu jeszcze w Cyfrze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przez lata rozpieścił kibiców pokazując mecze polskich siatkarzy zarówno w LŚ jak i na ME czy MŚ. Poprzednio tak samo czyniła TVP,to wszystko w znacznym stopniu wypromowało siatkówkę ,ale ostatnio mam wrażenie,że jednak to troszkę się już przejadło , przecież LŚ spadł z ramówki Polsatu ze względu na niezadowalające wyniki oglądalności. Polsat ma prawo emitować najciekawsze wydarzenia w kanale kodowanym , teraz ostra rywalizacja o abonenta raczej tego nie zmieni, bo powiedzmy otwarcie: przecież CP fani siatkówki biorą ze względu na Plusligę i mecze Polaków ,a nie mecze Argentyny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...