Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w trakcie Ligi Europy po raz pierwszy zobaczyłem reklamę. Był to spot UEFA związany z szacunkiem. Pewnie Polsat jest zobowiązany do emitowania tego spotu przy okazji LE. Jingiel reklamy wyglądał tak samo jak jingiel "zobacz". Tylko słowo "zobacz" zostało zamienione na "reklama".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jaki plus, skoro wyścigi na żywo będą tylko na Polsacie Sport a na PSN treningi, kwalifikacje i rozgrzewka...

Co to za przyjemność jeść same przystawki wiedząc, że dania głównego nawet nie powąchasz :x

No trudno nie można mieć wszystkiego. Ale dobrze, że chociaż tyle jest i to mi się podoba. Wyścigi mam na czeskiej Novie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż takie prawo nadawcy, najważniejsze mecze pokazywać live na swoim kodowanym kanale. Gdyby najlepsze transmisje regularnie wrzucali do PSN to trzeba być [beep]em by brać CP,skoro można mieć to za darmo. A faktem jest ,że chyba największa grupa abonentów CP ma najniższy pakiet,więc nie dziwne,że Polsat będzie chciał ich utrzymać, bo Naziemna Telewizja Cyfrowa będzie naturalną konkurencją dla abonentów,którzy mają najniższe pakiety. Taka jest przynajmniej moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktem jest ,że chyba największa grupa abonentów CP ma najniższy pakiet

To faktem czy chyba? Ludzie trzymajcie mnie! Wam wszystkim to chyba do głów młotkiem trzeba nawbijać, że większość czyli obecnie 79% abonentów CP ma pakiet Familjny czyli nie najniższy! Pozostały procent czyli 21 to posiadacze pakietu MINI HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fachową odpowiedź w przeciwieństwie do agresywnego kolegi:) Dodam,że to ile osób ma jaki pakiet nie było głównym przesłaniem mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś godzina 12:00 konferencja B.Wenty. Co w tym czasie emituje kanał informacyjny Polsat Sport News?? Mecz tenisowy. I ja mam uznać ten kanał za newsowy?? Kanał newsowy ma obowiązek transmitować takie konferencje. Później dali dwa paski i nie dało się oglądać meczu tenisowego. Pogratulować Solorzowi i całej bandzie. Polsat News też nie transmitował konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wislok, ludzie zrozumcie wreszcie, że od transmisji są polsat sport czy polsat sport ekstra, a kanał newsowy powinien być od czegoś innego. Ale co ja mówię, ty tylko wypowiadają się za przeproszeniem(bez urazy) pasożyty, które korzystają z tego, ze inni płacą polsatowi abonament i dlatego ma kase by prowadzić taki kanał jak polsat sport news.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukassiu18. Masz tu rację, powinien mieć transmisję z wydarzeń z ostatniej chwili i konferencji a nie olewać swoją koncesję jako kanał news

oczywiście, wiadomości powinny być ze studia, a nie byle jakie flesze, powinny być obszerne skróty między wiadomościami(LM, T-ME itp) rózne magazyny programy, konferencje,reportaże itp, a nie jakieś transmisje często powtórkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...