Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na antenie Canal+Sport w tym czasie zostanie pokazany mecz Realu Madryt, Piotr Laboga i Krzysztof Przytuła jakoś nie narzekają. Taka praca, policjant też musi iść do roboty itd. Wystarczy zrobić sobie notatki dzień wcześniej i przyjść pół godziny przed transmisja. Zresztą o czym ja mówię, nie wiem czy wiecie, ale ten mecz będzie komentowany na żywo przez Michalewskiego, tylko transmisja będzie z opóźnieniem. Co jest bzdurą, tym bardziej, że komentator się produkuje, retransmisje obejrzy o wiele mniej osób....

 

A co do dyskusji. Co z tego, że sa święta? Raz, że w Wielkanoc grają najważniejsze ligi, Polscy piłkarze mają treningi, w nc+ praca wrze, a dwa - taka praca jest sama w sobie spełnieniem marzeń, przyjemnością i jeśli ktoś pisze, że nie chce się w święta komentować meczu to naprawdę....a zarobki w dodatku nie są male. Co ma powiedzieć policjant, strażak, który siedzi 5 dni w tygodniu po 8 goszin na dyżurze, nawet w święta? W niedziele Wielkanocna zawsze startuje Polski żużel. Komentatorzy nc+ o 12 to już w drodze na stadion są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Canal+ sa przyzwyczajeni do tego, ze w najwazniejsze swieta maja do czynienia z pilka i musza pracowac. U solorzy, gdzie kontakt z najlepszym futbolem jest raz na kilka miesiecy podczas eliminacji, niestety sa wielce zdziwieni, ze musieliby pracowac. A dla ciekawostki dodam tylko, ze wczoraj o polnocy normalny trening prowadzila Legia Warszawa. Byl on dla zawodnikow, ktorzy nie grali z Piastem, jednak kilku z podstawowego skladu rowniez zostalo. Da sie? Da sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilkanaście tyś złotych miesięcznie to i ja mógłbym trenować o północy, ale nie o tym tu mowa. Skąd wiecie jaki był powód braku transmisji live z tego meczu? Wyssane z palca Wasze powody mogą być kompletnie nietrafione zwłaszcza, że ktoś tutaj dodał, ze mecz będzie komentowany na żywo tylko puszczony z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Można ręce załamać nad głupotą ludzi w CP. W PS powtórka boksu, w PSE powtórka Irlandia-Polska zamiast kolarstwa, a mecz z 12:30 będzie miał premierę o 23.. To się nazywa poziom inteligencji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela wielkanocna godzina 12 to czas spędzany z rodziną chyba w każdym polskim domu, dlatego nie dziwię się im, że ograniczają liczbę transmisji na żywo o tej godzinie do minimum :)

Wiadoma sprawa, wszyscy pracownicy Polsatu oglądają w tym czasie transmisję Urbi et Orbi w TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że ty t napisałeś serio,ale my nie możemy przyjąć tego serio. Myślę,że kolegi tak samo jak i mnie nie bawi oglądanie meczu z 10,5 h opóźnieniem.

Jak po drodze są też inne mecze to wszystkiego nie da sie wyemitować i obejrzeć na żywo.

 

A co ciekawe mecze, ktore były jako premiera w PSN w niedzielę po 21 i po 23 komentował Grzegorz Michalewski, widać, że Zenit-CSKA komentował z odtworzenia bo oba te mecze były o 12:30 podobnie jak Utrecht-Ajax, a jak komentował mecz AZ-Feyenoord to podawał ''na żywo'' wynik z tego meczu, wiec wiadomo, że mecz Zenita z CSKA komentował później. Tak w ogóle to mecz Eredivisie o 21 miał komentować chyba Włodarczyk, a nie Michalewski. Chyba pierwszy raz komentował ligę holenderską, przynajmniej od dawna go nie słyszałem go komentującego rozgrywki ligi holenderskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość transmisji z PP na tym kanale to tragedia.Nie to żebym był złośliwy ale włączyłem na chwilę i tak się zastanawiam czy nie lepiej już oglądać Sportklub niż ten kanał.

Za to komentator chwalił się, że ten mecz można obejrzeć w HD na Polsat Sport HD. Być może tam była lepsza jakość (ja oglądałem na PSN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wygląda jakby Polsat specjalnie pogarszał jakość transmisji na programach SD, żeby ludzie brali droższe pakiety z HD. Mecze reprezentacji na TVP1 SD też wyglądały lepiej niż na Polsat Sport SD. Jestem przekonany, że po przejściu PS i PSN na MPEG-4 w DVB-S2 jakość się nie poprawi, bo np. zmniejszą bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wygląda jakby Polsat specjalnie pogarszał jakość transmisji na programach SD, żeby ludzie brali droższe pakiety z HD. Mecze reprezentacji na TVP1 SD też wyglądały lepiej niż na Polsat Sport SD. Jestem przekonany, że po przejściu PS i PSN na MPEG-4 w DVB-S2 jakość się nie poprawi, bo np. zmniejszą bitrate.

 

Jak przejdą w DVB-S2 to PS i PSE w SD najpewniej znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...