Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się, żeby Polsat Sport SD zniknął w najbliższym roku-dwóch. Musieliby o tym z wyprzedzeniem poinformować. Dla nich on jest dość wygodny jako zachęcenie ludzi do przejścia na HD. PSN nie zniknie ponieważ jest nadawany w NTC, więc cały czas też będzie, a wersji PSN HD nie opłaca się im uruchamiać dla albo niszowych przeważnie transmisji, albo powtórek programów z PS. Natomiast po przejściu na MPEG-4 i przy lepszej kompresji raczej nie zostawią takiego bitrate, tylko właśnie obniżą, żeby jakość PS i PSN w MPEG-4 była podobna do tej w MPEG-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi oczywiście o Polsat Sport News, już poprawiłem. Co do likwidacji PS, PSE i PSN SD to wiemy że to Polsat, a Polsat rzadko co zmienia na dobre, ale za to złe, przestarzałe rzeczy lubi trzymać w nieskończoność. Dlatego przed Euro 2016 na pewno nie polikwiduje kanałów SD - nęcąc ludzi żeby przechodzili na HD. SD zlikwidują pewnie, jak nikt tego już nie będzie używać, żeby się nie okazało że w 2020 też jeszcze będą takie programy oferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość transmisji z PP na tym kanale to tragedia.Nie to żebym był złośliwy ale włączyłem na chwilę i tak się zastanawiam czy nie lepiej już oglądać Sportklub niż ten kanał.

Właśnie jakość meczów PP jest lepsza niż inne transmisje w PSN. Choć w porównaniu z początkiem 2013 roku spora ilość transmisji poprawiła się i jest na przyzwoitym poziomie (ale oczywiście nie wystarczająym) w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne transmisje w Polsacie Sport News:

 

AKTUALIZACJA

 

 

10.04.

19:55 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - PEC Zwolle (na żywo)

22:05 Formuła 1: Grand Prix Chin - 1. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

23:30 Formuła 1: Grand Prix Chin - 2. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

01:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP (retransmisja)

 

11.04.

09:05 Tenis: Turniej ATP w Houston - mecz ćwierćfinałowy (premiera)

11:05 Tenis: Turniej ATP w Houston - mecz ćwierćfinałowy (premiera)

15:00 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 1. wyścig w Jerez (na żywo)

15:55 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Czarnomorec Odessa (na żywo)

17:55 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: FK Krasnodar - Kubań Krasnodar (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - Ajax Amsterdam (na żywo)

22:50 Tenis: Turniej ATP w Houston - 1. mecz półfinałowy (premiera)

01:00 Tenis: Turniej ATP w Houston - 2. mecz półfinałowy (premiera)

 

12.04.

11:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk- sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

13:00 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 2. wyścig w Jerez (na żywo)

14:30 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Lourdes (na żywo)

16:30 Kulisy sportu: Grzegorz Krychowiak

17:05 Nurek - wspomnienie o Piotrze Nurowskim

19:50 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno (na żywo)

23:00 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Rubin Kazań (premiera)

 

13.04.

09:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk - wyścig w klasie MotoGP (retransmisja)

17:05 Formuła 1: Grand Prix Chin (retransmisja/skrót)*

*także we wtorek o 15:05, w środę o 23:00 i w czwartek o 9:05

20:00 Puncher (na żywo)

 

14.04.

19:00 Magazyn TBL (premiera)

19:50 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Wikana Start Lublin - Asseco Gdynia (na żywo)

 

16.04.

20:00 Polska 2016 (na żywo)

 

Podkreślone zmiany.

 

Niestety wypada 3 sesja treningowa i sesja kwalifikacyjna (powtórki) z ramówki PSN. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziałeś transmisji sportowych na przyzwoitym poziomie.Innych transmisji nie oglądam na tym kanale.W DVB jest trochę lepszy obraz ale na satelicie tragedia.

Wczoraj specjalnie przełączałem ten kanał z satelity na dvb-t i tak kilka razy porownalem, bezapelacyjnie lepsza jest jakosc na satelicie bo na dvb-t mam troszke pogorszony (zamglony) obraz, da sie ogladac ale mimo to na satelicie sie lepiej ogląda

Bardzo dziwne jest to co piszesz ja od kiedy pamiętam obraz w DVB był zdecydowanie lepszy niż na satelicie.A opinię moją potwierdzało już tu swojego czasu wiele osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim LED Tv Samsunga, na dekoderze CP pod HDMI obraz na PSN to normalnie jakby na yt obraz był w ok 300p. Tak samo z Regionalną, podczas na innych obraz jest normalny, no może SD mniej wyrażniejsze, ale z wiadomych względów. Ţransmisję porównywałem z PS, PSHD, i PSN, i chociaż PS też jest w SD, to na nim dużo lepszy był obraz meczu. PSN ma u mnie dobry obraz, ale na... Kineskopie w kuchni ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy obraz PSN jest bezsprzecznie w NTC. Jest on nadawany w MPEG-4, a na satelicie na razie tylko w MPEG-2. Swoją drogą dziwne, że Polsatowi opłaca się tak kombinować i nadawać dwiema różnymi technologiami, na satelitę MPEG-2 w naziemnym MPEG-4. Chyba prościej by było dla samego nadawcy, żeby sygnały Polsatu, TV4, TV6, PSN, ATM Rozrywka były nadawane naziemnie i satelitarnie od początku w tym samym standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit-Rubin podobnie jak niedawno Zenit-CSKA tylko z retransmisji. Nie rozumiem dlaczego dają tak dobre mecze jedynie w formie retransmisji.

 

Najgorsze jest to, że po raz kolejny jest wolna antena! Na Polsat sport po Cafe Futbol nie ma nic na żywo przez dwie godziny więc idealnie mecz Zenita z Rubinem by pasował...

Eh no comment, a mecze tam na szczycie w Rosji są naprawdę ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak jest SD i HD, to zawsze ludzi mających niższy pakiet można zachęcać do dopłacenia, przejścia na wyższy. Jak jest tylko wersja HD to masz to jako standard i już nie możesz namawiać na dopłaty, zmiany pakietów. Nadawca nie ma nic lepszego już do zaoferowania, bo wszyscy mają tą samą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit-Rubin podobnie jak niedawno Zenit-CSKA tylko z retransmisji. Nie rozumiem dlaczego dają tak dobre mecze jedynie w formie retransmisji.

 

Najgorsze jest to, że po raz kolejny jest wolna antena! Na Polsat sport po Cafe Futbol nie ma nic na żywo przez dwie godziny więc idealnie mecz Zenita z Rubinem by pasował...

Eh no comment, a mecze tam na szczycie w Rosji są naprawdę ciekawe.

 

A jak już chcą puścić w PSN jako premiera to wolna antena jest między 16:30 a 19:50 i już od 22:05. Nie wiem po co czekać do 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Otóż fakty są takie, że Polsat nie może pokazywać live niedzielnych meczy ligi rosyjskiej, podobnie jak Sportklub nie może pokazywać live poniedziałkowych meczy ligi portugalskiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty piszesz :D Polsat ma dobra umowe z posrednikiem, dwa mecze i magazyn i nie od dzis tylko umowa trwa juz od 3 lat :brawo: Po prostu nie pokazuje meczy w PS. Kiedys Polsat nawet wybrał sobie mecz z przekazu innego niz inne kraje. Pamietam mecz Tereka z Polakami w składzie i wszystko bylo po rosyjsku( składy, wynik i nazwa klubów). Także jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż fakty są takie, że Polsat nie może pokazywać live niedzielnych meczy ligi rosyjskiej, podobnie jak Sportklub nie może pokazywać live poniedziałkowych meczy ligi portugalskiej..

Właśnie, głupoty bo w PSE/PSN pokazują reguralnie mecze w niedzielę i to często na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...