Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha zbudowany klub czyli co ? Gdzie są wyniki od odejścia Fergusona ?  Ja piszę o City czy PSG ty wskakujesz z jakaś Anży czy ty jesteś poważny ? Na tematy o których nie masz pojęcia lepiej się nie wypowiadaj. Nie ma trenerów cudotwórców i dlatego taki Gaurdiola odnalazł się od razu w Bayernie i mógł zdominować Bundesligę z miejsca bo tam panuje podobna filozofia jak w Katalonii a w City mu nie idzie bo potrzebuje kilku lat aby nauczyć wszystkich swojej filozofii. Klubu który ma dominować dane rozgrywki nie buduję się w rok.

 

 

@Arkon dokładnie tak, tam było tyle wizji i pomysłów, najpierw ktoś musi to wyczyścić . Ze złota generacją też masz racje, to samo było w Barcelonie, Ajaxie, Milanie itd. Trzeba mieć troszkę szczęścia bo można dobrze szkolić piłkarzy ale aby trafić perłę trzeba mieć szczęście.

Podobnie jest z transferami bo ja nie mam pojęcia dlaczego ten Depay to taki nie wypał, to był piłkarz na miarę Robbena czy w juniorach czy jak wszedł do PSV a po transferze MU to on wręcz cofnął się w rozwoje. Wróżyli mu od dawna wielki potencjał a będzie co najwyżej przeciętniakiem.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG i City rzeczywiście zero sukcesów. :D Wspomniałem o ANŻY bo to właśnie był przykład klubu gdzie były tylko pieniądze i nic więcej. Alfa i Omega mad85 jak zwykle uważa, że ma rację bo jeśli nie ma to próbuje kogoś zaatakować personalnie. Z tobą nie ma co dyskutować i o tym już się przekonałem kiedyś także kończę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważałem aby oba kluby dominowały swoje rozgrywki albo były w stanie rywalizować z klubami lepszymi od siebie na arenie międzynarodowej. Skoro piszesz bzdury to to pisze i nie wiem gdzie tu jest atak personalny. A Anży to był przykład przepłacania a nie budowy klubu za kasę bo jednak oni zawodników z najwyższego poziomu to nie brali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kwestionuje, że gra się ostro. Ale taki łokieć się gwizda nawet w PL. ;-) Uprzedzam, że nie kibicuję ani Chelsea, ani Arsenalowi. Oglądam ją, tylko dlatego, że mecze są najciekawsze i we wspaniałym tempie. I zawsze jestem za tymi co grają przeciwko Mou. :-P Tak już mam, że tym razem.trafiło na MU. ;-) Choć diabły lubię, ale Ibry i Mourinho nie trawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za Ibrą i Mou, zresztą za MU też nie bardzo. Biednemu(Arsenalowi) nawet wiatr(sędzia) w oczy. Jak Chelsea wygra to starcie, to już prawdziwa autostrada do tytułu. Niestety arbitrzy to słabość dwóch najlepszych lig- angielskiej i hiszpańskiej. Fajnie opisał to w felietonie Stanowski http://weszlo.com/2017/01/31/wtorek-krzysztof-stanowski-5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on nie wiem kto to Ronaldo. Nie ma co od niego zbyt dużo wymagać.  

Sam Gabriel Jesus wielokrotnie podkreślał, że wzorował się właśnie na Ronaldo. Zresztą widać u niego podobieństwa do jego rodaka jak intuicja pod bramką, sposób poruszania się po boisku.

 

 

Tak patrząc na te Leicester zastanawiają mnie 2 rzecz , W czym lepszy jest od Kapustki Gray ? A druga rzecz to czemu Vardy czy  Mahrez pozbawili się szansy na życiowe kontrakty bo przecież po spadku Leicester czy nawet cudownym utrzymaniu po takim sezonie na pewno nie będą rozchwytywani przez najlepsze kluby. Jak szybko się pojawili tak szybko znikają.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź poważny to jest ich praca. Messiemu jest związany bardzo z Barceloną od lat ale mimo to nie przeszkadza mu dostawać podwyżki przy nowych umowach, ogromne. A to też nie chodzi o samą kasę a o to, że mogliby pograć,  rozwinąć się w lepszym klubie. Tu nie jest mowa o Chinach gdzie jest tylko kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego się wyśmiewasz. Bardzo dobry zawodnik, widziałem kilka jego wcześniejszych meczów i robił różnice. Ma szanse zaistnieć i zrobić karierę jak Luis Nazario de Lima.

Wyśmiewam się bo popis przeciwko najgorszej obronie ligi, a podniecanie się jakby sam ograł Chelsea. Co z nim będzie to się dopiero okaże. Kapustka też miał dostawać minuty, a ty eLBeG mnie atakowałeś jak stwierdziłem, że nic z tego nie będzie bo za głęboka woda. Menago do mnie nie musiał dzwonić żebym wiedział jak to będzie wyglądać. I co? Zawiść była z mojej strony nie?

Komentarza tego drugiego "eksperta" nie biorę nawet pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kanapowiec wie lepiej, co tam że wszyscy inni z jego teorii się śmieją, Jakbyś kiedykolwiek grał w piłkę to pewne rzeczy może być zrozumiał. Ale jak nie rozumiesz o czym jest dyskusja to lepiej się nie wypowiadaj bo robisz po raz kolejny pośmiewisko z siebie jak zawsze. 

 

Wiadomo Pele, Ronaldo nazywający go sobą się mylą, kanapowiec wie lepiej :D

Gabriel Jesus to nie jest talent, od tego gościa wymaga się, że będzie strzelał gole czy to kadrze, czy wcześniej w Brazylii czy teraz z miejsca w Anglii a nie za rok, dwa, trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...