Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak być, że pogłoski o zamknięciu były chwytem reklamowym w celu wzbudzenia zainteresowania i podwyższenia oglądalności... Z drugiej strony mam jedną reklamację do CZWÓRKI - kiedyś się mówiło że repertuar muzyczny jest okrojony ponieważ dają tylko te kawałki do których są teledyski. Z czym się nie zgadzam, bo repertuar był wystarczająco bogaty a i teledyski można było zobaczyć takie, których nigdzie nie dają. Ale teraz coraz częściej zamiast teledysku widzę jakąś psychodeliczną migawkę obrazów (np. 3 filmy wyświetlane naraz, przełączane po kolei 3 razy na sekundę) od której można dostać oczopląsu, ale oglądać tego nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zgodnie z planami, radiowa Czwórka emisję telewizyjnego sygnału za pośrednictwem satelity planuje zakończyć od koniec maja 2012 orku. Od tej pory sygnał telewizyjny dostępny ma być wyłącznie na internetowych stronach Polskiego Radia.

 

Źródło http://media2.pl/media/89409-Wylacza-sy ... worki.html

 

 

Ah Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się lata 90-te, a dokładnie okres od 30 marca 1997 roku do 15 lutego 1998 roku, hucznie zapowiadany i uruchomiony pierwszy kanał tematyczny i zarazem pierwszy kanał cyfrowy Telewizji Polskiej. Chyba wiadomo, że chodzi o "Tylko Muzyka" który miał kilkudniową przerwą od 6 października 1997 roku (dokładnie nie pamiętam 2 czy 3 dni), gdy wiatr przewrócił antenę nadawczą. Szybko się pojawił a jeszcze szybciej został zlikwidowany, powodem była niska oglądalność - program stacji wprawdzie nie był kodowany, ale do jego odbioru potrzebny był cyfrowy tuner satelitarny, których w Polsce wówczas jeszcze prawie nie było (CANAL+ dopiero kilka miesięcy później zaczął przechodzić na cyfrowy system nadawania, tworząc platformę cyfrową CYFRA+). Kanał nadawał całodobowo. Emitowane w nim były wszystkie gatunki muzyki, od muzyki poważnej po ciężkie brzmienie. "Tylko Muzyka" pojawiała się również codzienne, ok. godz. 18-tej w TV Polonia. Nie było by nic dziwnego, że podobny los nastał dla "Czwórki", nastał czas na "likwidację" kanału. Czyżby TVP nie potrafiło stworzyć porządnego kanału "rozrywkowego" dla młodzieży i go utrzymać, no cóż widocznie ta firma potrafi tworzyć kanały typu, powtórka, powtórek, bo te wszystkie kanały tematyczne (oprócz TVP Sport) to same powtórki, powtórek, czyli kotlet za kotletem, w nowym opakowaniu...!!!

:lol2::brawo::lol::roll::censored: :> :/:(:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Bardzo lubię oglądać ze względu na prowadzących są sympatyczni ciekawie prowadzą muzyka mało mnie interesuje ale żeby połączyć radio złote przeboje ze 4ką na wizji to by był hit , oglądalność pewnie była by większa , muzyka wymieszana ze obu stacji aby trafić do widza , ciekawe czy ktoś by zrobił coś takiego na większy przedział telewidzów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

INEA zapowiada wprowadzenie Next Music +HD w zamian za Czwórkę - Radio z wizją. Tak więc początek końca się rozpoczyna... Ciekawe, do kiedy stację będziemy mogli oglądać z satelity? Zgodnie z zapowiedziami zostało nam zaledwie 15 dni. A ja dalej nie mogę zrozumieć tej decyzji. Dajcie ciut więcej czasu i postarajcie się o dostępność na liście Cyfrowego Polsatu - sukces gwarantowany. Wiem, że to trudne do wykonania, ale i tak mniej się traci niż pozostawiając przekaz Czwórki wyłącznie w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wyłącznie w necie, wydaje się, że oni zmierzają do naszego modelu dystrybucji ( który jest zły ale nas po prostu na chwilę obecną nie stać na inny ) czyli net i kabel. Wiemy już, że Czwórka nie zniknie z UPC, nie zniknie także z TOYA ( na szczęście nie powinno nam to zaszkodzić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie żałuję, że nie jestem abonentem UPC albo TOYA... I jednocześnie współczuję abonentom kablówki INEA, których czeka taka sama przyszłość, jak i mnie. A czy orientuje się może ktoś ile wynoszą owe ceny wynajmu miejsca na Hot Birdzie? Chociaż w jakich granicach oscylują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...