Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ich tvp p[beep]rnie na 19.2, 2mbit w mpeg4 i działa dalej - a kto nie ma dekodera hd to z żalami do operatora lub do sklepu, 200zł to nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to około 300-500 tys miesięcznie na 3 bitrate przepłynności to na rok około 3,5mln.
to około 300-500 tys miesięcznie na 3 bitrate przepłynności to na rok około 3,5mln.

Aha, czyli wiem, że miałbym DUŻY problem z utrzymaniem własnego kanału na satelicie nawet przez jeden krótki miesiąc... :P

No cóż, nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z końcem. Na całe szczęście pozostaje mi jeszcze przekaz z internetu... Ale gdyby zrobić tak, jak napisał mój bezpośredni przedmówca, to byłoby fantastycznie. Niestety tylko w marzeniach, bo gdzie teraz, przed Euro, TVP by jeszcze udostępniała swoje cenne miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś jest ostatni dzień nadawania na sat, w kablówkach pobierających sygnał światłowodem pozostanie. Informują o tym na antenie. W związku z tym już nie ma VJi i teraz odbywa się pierwsza audycja bez wizuali - cały czas jest widoczny prowadzący i jedynie pole do popisu mają realizatorzy bawiąc się efektami i oświetleniem w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie mam nadzieję, że przy rozwoju współczesnych technologii Czwórka - Radio z wizją nie przepadnie, a wręcz przeciwnie - zacznie do nas docierać coraz to nowszymi drogami. Choć osobiście wolałem przekaz satelitarny, to jednak w tym momencie jestem już tak uzależniony od Czwórki, że muszę przerzucić się na przekaz internetowy (mimo, że nie lubię tej drogi przekazu sygnału telewizyjnego).

Na zakończenie polecam przeczytać/obejrzeć całą rozmowę z dyrektorem Programu 4. Polskiego Radia, Krzysztofem Łuszczewskim: http://www.polskieradio.pl/10/481/Artyk ... -w-Czworce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( szkoda ... tak wartościowy kanał znika z Satelity ;( ;( ;( < jako jedyny prezentował polski Hip Hop który na YT ma kilu milionowe odsłonięcia a brak go w TV )

 

Mógł być w DVB-T ( w sumie nawet w mux zamiast Polonii w końcu stacja z Abonamentu)

 

Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda :( ... Pozostaje tylko radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żałuję, że kanał nie został całkowicie zlikwidowany z końcem maja. To co teraz z nim się dzieje to tragedia. Głos jest fatalny, obraz kiepskiej jakości. Tylko w niektórych audycjach pokazują studio i prezentera, a w większości statyczna plansza "Wiadomości" lub "Czwórka". Jak plansza dłużej "wisi" to pojawia się czarny ekran ze skaczącym logotypem pewnej formy odtwarzacza DVD. Wielu teledysków też nie pokazują, tylko statyczną plansze. Nie podpisują już nawet co leci za muzyka. NIE WRÓŻE IM ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI jeżeli dalej będą tak nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość pietryga511

Kanał zostaje wycofany z UPC, w którym do tej pory był oferowany promocyjnie. Jest on dostępny jeszcze w jakimkolwiek innym miejscu? Bo jeśli nie to chyba oznacza koniec Czwórki jako kanału telewizyjnego, chociaż stream w necie pewnie zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najprawdopodobniej leci to samo tylko w czasie, gdy lecą teledyski w radiu. Polecam sprawdzić to co się będzie działo dziś po 14 - wtedy na wizji w internecie będzie cały czas widok na studio, a w tv zakładam, że będzie oderwanie od programu radiowego i dadzą zaślepkę w postaci zapętlonej playlisty teledysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...