Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To po zniknięciu z kabla i satelity ich oglądalność to już chyba będzie w okolicach 0. To mógłby być świetny projekt, jednak nieudolność osób decyzyjnych zarzyna ten kanał. A tego że nie myśleli o tym aby go wstawić do NTC to chyba już nigdy nie zrozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wina KRRiT, że zamiast Czwórki jest Eska TV i Polo TV. Czwórka na wizji ubiegała się o miejsce w NTC.

Zgodnie z procesem likwidacji wizji z TV prezenterzy już się przyzwyczajają aby mówić tylko, że można oglądać na stronie Czwórki oraz w aplikacji na smartfonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś powiedzieć że trance/ techno czy jakkolwiek ten twór { muzyką trudno to nazwać} jest wysokogatunkową niekomercyjną muzyką , której żadna komercyjna stacja nie będzie nadawać? Osobiście cieszę że ten kanał znika bo to dowód na to że Polacy nie dają sobie wciskać byle tandety której nawet Viva , eska nie chcą jak ekskluzywnego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś powiedzieć że trance/ techno czy jakkolwiek ten twór { muzyką trudno to nazwać} jest wysokogatunkową niekomercyjną muzyką , której żadna komercyjna stacja nie będzie nadawać? Osobiście cieszę że ten kanał znika bo to dowód na to że Polacy nie dają sobie wciskać byle tandety której nawet Viva , eska nie chcą jak ekskluzywnego towaru.

 

A gdzie ty masz trance i techno na Czwórce? AAaa i pewnie chodzi ci o komercyjny trance i komercyjne techno?

Na Czwórce takiej muzy nie ma. Co najwyżej w wieczornym DJ-Paśmie są audycje z niekomercyjną elektroniką typu dubstep, drum'n'bass, minimal, tech-house czy detroit-techno. Ot na przykład 2 tygodnie temu był Kuba Sojka live w czwartkowym DJ-Paśmie. Niesamowita muza.

I co by nie było, jest to nuta dla "świadomych" odbiorców/słuchaczy. A reszta niech słucha tego syfu w Eskach, Zetkach itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny że radek słucha rocka (też słucham). Jednak miłością jest Muzyka Klubowa :P

 

 

PS Twoje posty są na poziomie Twojego intelektu Radosławie...

 

Twoje zapewne również . Niby skąd znasz poziom mojego intelektu. Osobiście jestem fanem oldies. O ile wiesz co to jest. Rocka też lubię czemu nie.

 

 

A gdzie ty masz trance i techno na Czwórce? AAaa i pewnie chodzi ci o komercyjny trance i komercyjne techno?

Na Czwórce takiej muzy nie ma. Co najwyżej w wieczornym DJ-Paśmie są audycje z niekomercyjną elektroniką typu dubstep, drum'n'bass, minimal, tech-house czy detroit-techno. Ot na przykład 2 tygodnie temu był Kuba Sojka live w czwartkowym DJ-Paśmie. Niesamowita muza.

I co by nie było, jest to nuta dla "świadomych" odbiorców/słuchaczy. A reszta niech słucha tego syfu w Eskach, Zetkach itd..

 

Nie wiem jak to się nazywa bo tego nie słucham. Dla mnie każda muzyka w której więcej jest beat-u niż melodii i muzyka leci przeważnie ze sprzętu komputerowego lub innego specjalistycznego sprzętu technicznego zamiast instrumentów muzycznych jest z góry skazana na porażkę.

Może i świadomych tylko nie wiem czego.

 

 

śmieszny jesteś, eska nawet nienadaje hiphopu, rocka reagee itd , więc takie gadanie jest bezsensu, nie chcesz nie oglądaj, włącz sobie Polo Tv, bo to muzyka dla ciebie

 

Nie wiem co nadaje bo telewizji muzycznych poza VH1 i Rebel tv nie oglądam w ogóle. Hip Hop gdzie na Czwórce masz rap.? Don Guralesko ? Raz Rycha Peję dali i O.S.T.R. - a i co to wszystko. Gdzie klasyki jak PKF lub K44 czy coś z zagranicy z USA { Run DMC , The Teacha KRS ONE , 2 Pac , Biggie}? Rocka nie widziałem tam w ogóle chyba że masz na myśli [beep] typu Emo ale Green Day to możliwe ale to nie Rock w zadnej formie . Kawałkom lecącym na Czwórce bliżej do Disco Polo {obecnego} niż kawałkom Oldies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że Czwórki nie ogladasz zbyt często, rap jest nadawany w programie środowym przez Hirka Wrone, K44 leciał kilkakrotnie w ciągu dnia, paktofonika również. Run Dmc Its like that też jest taki teledysk w bazie. Rock jest nadawany we wtorek w programie Bartka Koziczyńskiego. Metalica, Guns n Roses Kult itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...