Skocz do zawartości

Polskie Radio CZWÓRKA (Radio na wizji)


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wymieniłeś to jedynie przekaz na sat faktycznie jest kosztowny, za 3 Mb na Hot Bird około 100 tysięcy złotych miesięcznie.

 

Mateo na swoim FB napisał, że jest problem z dystrybucją. Trudno się z tym zgodzić! FTA na sat, cyfra+, n, wszystkie liczące się kablówki + te małe także. No to nie jest mały zasięg!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea też nie dawno dodała wersję HD - może zostawią jedną wersję - z reklam nie mogą się utrzymać, z abonamentów też za mało kasy?! Szkoda by było gdyby kanał zaprzestał emisji tv tym bardziej że radia nie każdy słucha(nawet po mimo łatwiejszego dostępu niż do telewizora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że zdecydowanie za dużo jest takiego gadania o du-pie maryny. z całym szacunkiem do prowadzących i do wymyślających te tematy ale gadanie przez kilka godzin dlaczego masło jest maślane i kto ma z tym problem a kto nie i dlaczego nie ma z tym problemu bo tamten ma z tym problem, że masło jest maślane ale pytanie czy można z tym coś poradzić, że masło właśnie w taki sposób jest maślane itp. itd. .... największą wadą jest proporcja nudnego gadania do ciekawej muzyki i teledysków. nikt nie będzie słuchał jakichś pier-dołowatych gości wałkujących nudny temat przez godzinę gdzie 10 minut wynosi gadanina a 3:30 min muzyka... ogólnie mi się podoba radio z wizją ze względu na wyszukane teledyski, dobry gust muzyczny, sety dj-skie i wizualizacje - te elementy są w dziesiątkę ! ale cała reszta z tym gadaniem to jakaś masakra ... nie da się tego słuchać na dłuższą metę. szkoda, że kanał zniknie bo myślę, że gdyby miał inny profil od samego początku to widzów byłoby zdecydowanie więcej. chyba za bardzo chcieli pokazać radio od podszewki i na siłę. wystarczyłyby newsy co godzinę, 3 teledyski, krótka rozmowa, 2 teledyski, krótka rozmowa itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że zdecydowanie za dużo jest takiego gadania o du-pie maryny.

 

Całkowicie się zgadzam. Za dużo gadania o niczym, za mało muzyki. Mam jeszcze jedno ale. Dziś gościem była Ania Rusowicz. T trakcie rozmowy nie wyemitowano jej teledysku. Nie wiem też nic o tym by w ogóle Czwórka emitowała jej muzykę. Nawet jeśli jej w playliście nie ma to przy okazji zaproszenia można by wyemitować teledysk by wiadomo było z kim mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trzeba jednak trochę ze smutkiem zapytać czy na taką wyższą jakość jest obecnie zapotrzebowanie? Liczby pokazują, że niestety, ale Polacy wolą pooglądać jakiś [beep] na polsacie, a z muzycznych disco polo... Jest oczywiście grupa ludzi, która woli w tv oglądać coś lepszego, ale czy jest ona "opłacalna" dla takiego kanału jak Czwórka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opłaca się tworzyć kanały wędkarskie, kanały z dokumentalnymi programami kryminalistycznymi, kanały typu +1 czy +2, kanały z powtórkami powtórek...to tym bardziej opłaca się tworzyć kanały z ciut ambitniejszą muzyką...

... i wcale Czwórka nie jest tak mało popularna wśród młodzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by tak zakodować na satelicie to nie były by niższe koszty ??????

Z tego co mi się wydaje to tak, ale wtedy jeszcze bardziej oglądalność spadnie .....

Szkoda będzie, jak skasują kanał, później będzie tak jak z VH1 Polska, skasowano i znów ma powrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...