Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co ma być widać, że stacje są ze sobą powiązane? Czy logotypy np. TVN i TVN7 mają ze sobą coś wspólnego? Albo Polsat i Polsat Sport News? Nie mają. Zgadzam się, że logo ekranowe Puls 2 powinno być choć odrobinę przeźroczyste, ale nie widzę sensu, by na siłę ujednolicać logotypy stacji spod marki Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat konkursu jaki ostatnio wymyśliła Telewizja Puls 2 a w którym to do wygrania jest mobilny (tzn. komputerowy) tuner do DVB-T ? Konkurs polega na zmiany avatara (zdjęcia profilowego) na Facebooku na logo stacji i namówienie do tego samego jak największej ilości swoich znajomych których to potem adresy do profili trzeba pozbierać i przesłać pod wskazany przez stacje adres e-mail. Moim zdaniem to dobry przykład na połączenie miłego z pożytecznym ponieważ można coś wygrać a Telewizja Puls 2 znajdzie sobie nowe osoby które polubią jej profil na Facebooku :)

 

Pytanie tylko jaki normalny znajomy ustawi sobie na zdjęcie profilowe logo telewizyjnej zapchajdziury :lol2:. Jak dla mnie kompletnie nie trafiony marketingowo pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to już mi się niedobrze robi :/

Mam podobne zdanie.

 

Puls 2 to, Puls 2 tamto. Takie i inne między innymi były westchnienia zanim ten kanał wystartował.

A ja się pytam po co - taki kanał, który sobą nic nie wnosi i niepotrzebnie zajmuje miejsce na DVB-T.

Teraz będą rożne sztuczki i kruczki oraz mamienie zapalonych oglądaczy by przy ich pomocy napędzać swój biznes. Szkoda tylko, że tak głupawo zaczynają. Cóż! Może właśnie oto w tym wszystkim chodzi - o łatwe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Właśnie, jak wygladają te programy w Puls 2?

Pierwszego dnia, gdy wystartowała ramówka obejrzałem początek mag. muzycznego "Gramy po polsku", tworzonego przez 4fun.TV. Cóż tu dożo pisać? Lecą polskie klipy, mniej więcej te same, co w 4fun.TV. Belki pojawiają się za wcześnie na początku klipu i za późno na końcu teledysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu w czasie gdy zmieniałem kanały na puls 2 były dwa logo i ograniczenia wiekowe. Może będą coś zmieniać.Ciekawe jak długo jeszcze będzie jaskrawe logo puls 2. Mogli by przynajmniej zrobić trochę transparentne logo, jak trwam. Jeśli przyjrzeć się dokładnie to trwam ma minimalnie transparentne logo.

puls2jpg_xpxnqqe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie mało mnie to interesuje, ja oglądam i tak max 8 programów w tym całym DVB-T, a na pewno nie znajduje się w tym gronie Puls2. W ogóle ostatnio odechciało mi się oglądać TV (przez ostatnie dwa tygodnie, może z 5 h oglądałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby Puls 2 umieścił logo i oznaczenie wiekowe na czarnych pasach. Niestety Puls ma spore skłonności do zaśmiecania ekranu. Nawet podczas audycji w formacie 21:9 jako jedni z nielicznych przesuwają logo i oznaczenie wiekowe tak, aby zamiast czarnych pasków zasłaniało obraz właściwy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielicznych? No nie wiem, TVP się tak zdarzało, Polsatowi też, TV4 robi to regularnie...

Nie pamiętam jak kiedyś, ale obecnie kanały TVP i Polsatu podczas audycji w formacie 21:9 umieszczają logo i oznaczenie wiekowe na czarnych pasach :brawo: Z tego co się orientuję, to obecnie tylko kanały Polskich Mediów i Pulsu umieszczają podczas audycji w formacie 21:9 logo i oznaczenie wiekowe na obrazie właściwym zamiast na czarnych pasach :evil:

 

chyba tylko TVN się wybija na niekorzyść ;)

To było przejęzyczenie, czy na prawdę wolisz jak logo i oznaczenie wiekowe zasłaniają obraz właściwy zamiast czarnych pasów?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...