Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami spojrzę na ten kanał, głównie po to, by zobaczyć, jak niektóre programy rozrywkowe wyglądają za granicą. Parę razy obejrzałem "Milionerów" w oryginalnej wersji językowej. Generalnie, nigdy nie oglądam TV6 dłużej niż 15 minut. Powiem szczerze, że kiedy ten kanał startował, miałem nadzieję na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem oglądam Mam talent, Must Be The Music czy You Can Dance, ale oczekiwałem czegoś więcej. Trzeba przyznać, że to obecnie najgorszy kanał w MUX-2. W grudniu ponoć ma wystartować Puls 2, więc zobaczymy co pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogli postawić na telenowele, które są popularne w TV4. Kilka spokojnie wystarczyłoby na wypełnienie ramówki. Mogli też wypełnić ten kanał powtórkami z TV4. Oni jednak zaproponowali coś nowego, w tym 1 program, który chętnie oglądałem, czyli "Mistrz kuchni: Juniorzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program leci także na TV4. TV4 ma jakieś popularne seriale?? TV6 mogło by nadawać Galileo,sam z chęcią pooglądałbym starsze odcinki,których nie widziałem.To jest typowy kanał,który ma być taką zapchajdziurą,zero własnych produkcji,tylko odgrzewane kotlety jak Happy hour,kogo mogą interesować plotki o gwiazdach sprzed 4 lat?? Często to są rzeczy dawno nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co zaplanowali (młodzieżowy kanał rozrywkowy), nie wypalił.

W sumie to wypalił. Jakieś kreskówki są (w tym "Różowa Pantera" niepokazywana dobre kilka lat), "Mam talent" i inne takie programy w wersjach oryginalnych też są (a to się młodym w dużej części podoba), Galileo jest - a że to sukcesu komercyjnego nie odnosi? Trudno...

 

A emisja telenowel czy filmów to niewypał. TV6 nie zaoferowałaby nic ponad poziom Czwórki - a i tam bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ama18-a kiedy niby jest to Galileo.. Bo ja ilekroć przeglądam EPG to nie ma tej pozycji programowej. Z tego co ja zaobserwowałem to młodzież generalnie ogląda bardzo mało telewizji albo wcale. Stąd klęska kanałów młodzieżowych czy programów typu Poziom 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki skandal, nawet Polsat jeszcze nie ma drugiej ścieżki dźwiękowej i dopiero niedawno wszedł z napisami. Niech poprawią lepiej ramówkę, a napisy i org ścieżka nie są konieczne. Poza tym mało miejsca jest w MUX-2 i trzeba trzymać w miarę bitrate. Napisy lecą w YCD i czymś jeszcze narzucone na materiał, ale są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy lecą w YCD i czymś jeszcze narzucone na materiał, ale są.

 

I to jest dopiero kpina z widza. Jak normalny człowiek ma oglądać YCD na tv6 skoro ma napisy dla głuchoniemych wklejone w obraz + lektor. To jest chore. Czy tak trudno dać NOWEMU KANAŁOWI opcję do wyboru 1) oryginalna scieżka dzwiekowa 2) lektor polski 3) oryginalna sciezka dzwiekowa + napisy polskie? Po prostu to jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...