Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dostałem wczoraj odpowiedz z działu technicznego w sprawie dynamicznej zmiany proporcji obrazu na TV6:

Na kanale TV6 jest na stałe wprowadzony format 16:9. Nie będzie tu zmian na format dynamiczny.

Znowu z początkiem marca odpowiedz od nich była taka:

Z przyczyn technicznych TV6 nadawane jest docelowo ze stałym formatem anamorficznym.

 

Może warto zasypać ich e-mailami to przemyślą sprawę. To samo TVN7 chciał ze swoim kanałem zrobić i jakoś poskutkowało.

Nie dość że jakoś TV6 na HB nie jest za dobra, to jeszcze emisja materiałów 4:3 wygląda jeszcze gorzej przez dodawanie czarnych pasów.

Czyżby nie chcą inwestować w nowy sprzęt - za mała popularność kanału?

Pewnie jakby nie DVB-T to kanał TV6 pewnie by nie został uruchomiony, chyba tylko ta sytuacja ich do tego zmusiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy komercyjny program miał możliwość nadawania swojego drugiego programu w związku z NTC. TVN dodał istniejący TVN7 (trafna decyzja). Polsat zamiast dodać istniejący Polsat 2, lub Polsat Film wolał stworzyć Polsat Sport News (i nawet dobrze). Czwórka i Puls nie miały nigdy siostrzanych stacji. I tak powstały rodzynki jak TV6 i Puls 2. Mieli prawo emitować po jednym kanale, to skorzystali. Jakie są, każdy widzi (a jednego nawet na razie nie widać). TV6 czasami dobre filmy puszcza, ale już Tele5 lepiej sobie radzi z emisją filmów (np. proporcje).Włodarze Polskich Medii widocznie wolą więcej inwestować w Czwórkę, a Zygmunt Solorz-Żak i tak będzie skupiał się na Polsacie, niż na telewizjach podporządkowanych sobie holdingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na TV 6 "Idola". Wkurzali mnie do tej pory, że dzielili jeden koncert na dwa odcinki a teraz to wkurzają mnie podwójne bo zamiast dzielić to skracają. Wkurza to niemiłosiernie jak np. sędziowie odnoszą się do udzielanych rad, których nie było. Mentorką jednego z koncertów była Lady Gaga, której nie była bo ją wycieli. Jak już mają mnie wnerwiać to wolę by podzielili jeden odcinek na dwa niż na siłę 90 minut zostało okrojone do 60. Czy AXN Spin HD też robią takie jaja? Tam "Idol" również jest emitowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to już jest przegięcie - albo puszczają coś w całości, albo niech nie puszczają wcale. Jednak, skoro nadal, mimo niezadowolenia widzów emitują programy z wgranymi w nie napisami, a jednocześnie z lektorem, bez oryginalnej ścieżki, albo możliwości wyłączenia napisów, to myślę, że niestety i tym razem oleją widzów totalnie. Skoro już mają słabą ramówke, to mogliby nadrabiać kontaktem z widzami, szybkim poprawianiem niedociągnięć technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TV6 i ATM Rozrywka powstały dla kasy z reklam,moim zdaniem jest to naciąganie ludzi ,przecież na tych kanałach lecą same powtórki z głównego Polsatu.Nie lepiej było nazwać te kanały Polsat 3 i 4 przynajmniej miało by to jakiś sens.Dla mnie to porażka ,typowa zapchaj dziura,no ale to jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wolę ATM, bo tam przynajmniej mogę obejrzeć ulubione teleturnieje. A na TV6 tak naprawdę nic dla siebie nie znajduje. No może Włatców Móch obejrzę czasem, a tak to zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wyprzedzenie o 1 odcinek, ale zawsze to wyprzedzenie :) Wiem, że na TV6 przedostatnia edycja "Idola" zaczęła się w piątek, a na AXN Spin w poniedziałek.

Przedostatnia edycja emitowana w Polsce a przed przedostatnia w ogóle miała już większe wyprzedzenie. W TV 6 były już koncerty finałowe a w AXN dopiero wstępne castingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...