Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie lampki USB (np. taka lub taka), wentylatorki USB (taki lub taki) jak najbardziej są zgodne. Powinna w związku z tym być zorganizowana konferencja prasowa. ;)

 

Znalazłem jeszcze wersję zintegrowaną: Lampka z wentylatorem i wentylator rozpylający zapachyczyli pierwszy krok do telewizji 4D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy soft do tego tunera? Bo dzisiaj miałem tuner z dziwnym menu. Nie bardzo miałem czas przeglądać, ale pojawiła się chyba zakładka usb. Przy przełączaniu kanałów kółka na środku ekranu. Niestety stał u klienta tv z zarżniętym kineskopem, na którym ledwo co było widać. Nawet ciężko było napisy w menu przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem, o nie działającym pilocie. Odpowiedzi się nie doczekałem od nikogo.

Tak jak pisałem, pilot był dobry. Po zawiezieniu do punktu dekoder nagle w magiczny sposób zaczął reagować na pilota. Podobno ten typ tak ma. Zawiechy mi się zdarzały. Wyłączyć z prądu i problem rozwiązany, tak samo EPG. Ale tu nie pomogło. Jeden dzień był odłączony od wszystkiego, nie miałem czasu zawieść go. Na drugi dzień zawiozłem i było już OK. Nie po to płacę, żeby go wyłączać. Odpoczynku potrzebuje i strajkuje.

Niedopracowany ten sprzęt. I jeszcze słowa "ten typ tak ma", co za tłumaczenie. Zamiast to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainspirowany postem ktośka i jego problemem z pilotem wtrącę moje pięć groszy, zdarzały mi się zawiechy tunera przy włączaniu dekodera (prawie codziennie z rana), również musiałem się przyzwyczaić do tego żeby pilotem dobrze celować w odbiornik (wszyscy dobrze wiemy dlaczego), jakoś trzy tygodnie temu w pewnym dyskoncie kupiłem uniwersalnego pilota Elmak Basic 3w1, i nie wiem czy to przypadek czy poskutkowało ale od tej pory zawiechy - odpukać - nie było, mogę również celować pilotem w ścianę na przeciw dekodera i zmieniać kanały, może komuś również taka zmiana pilota pomogła albo i nie i napisze żeby potwierdzić albo zaprzeczyć, u mnie skutek pozytywny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym (tj. 20 września 2011 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla wybranych dekoderów HD 5000.

 

Zaznaczamy, że aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale <1726288862XX : 1726350225XX>, pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 1.12.1.1.

Nowa wersja oprogramowania - 1.20.1.5:

poprawia stabilność dekodera,

modyfikuje interfejs użytkownika w rozdzielczości HD,

dodaje obsługę zewnętrznego dysku poprzez USB (możliwe nagrywanie, live-pause).

 

(Dyski jeszcze nie sa dostępne - termin dostępności podany będzie w późniejszym terminie)

 

Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera Ustawienia - Aktualizacja Oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też zdarzają się zawiechy, właśnie najczęściej przy włączaniu. Ale ten problem z pilotem mnie wkurzył. Czekam jak najszybciej na ten nowy soft. Na razie mój dekoder nie pobiera, czyli się nie łapię na razie.

Mam pytanie, czy po wprowadzeniu tego USB, będzie można korzystać tylko z dysków dedykowanych czy z innych też. Mam taki dysk 2,5' USB samsunga 320GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...