Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten dekoder od 10.2011r.Na początku było super,ale od kilku miesięcy często robi niespodzianki zawieszając się przy włączaniu,albo w czasie pracy.EPG jest tragiczne,często nie ma go wogóle przy programach Polsatu,a ICOK odpowiada,że to nie ich wina tylko nadawcy,to ja się pytam,kto jest jest odpowiedzialny za EPG przy ich kanałach?A są to ich sztandarowe programy jak:Polsat,Polsat HD,Polsaty Sportowe,Play,Polsat Film itd.Nie potrafią na to odpowiedzieć jak na wiele innych prostych pytań,to dla nich czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest Polsat HD nie ma. To wina dekodera. Po restarcie na chwilkę wszystko działa a potem znowu znika i tak w kółko. Oni chyba w ten sposób zachęcają do wyłączania dekodera z prądu na noc by oszczędzać prąd. Tak sądzę :]

 

@milosz nikt nigdy ploty nie puścił tylko od czasów Echostarów bez przerwy ktoś się pyta kiedy aktywują USB i Ethernet i odpowiedź jest zawsze taka sama -NIGDY lub może za 10lat. Dodam tylko że 10lat od pierwszego takiego pytania minie chyba za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dekodera nBOX ITI 2850st i ITI 2849st można pod USB podłączyć zewnętrzny dysk twardy. Dzięki temu uzyskujemy funkcjonalność dekodera PVR z jedną głowicą , można pauzować, cofać aktualnie oglądany kanał a także planować nagrania audycji z EPG :brawo::jupi:

 

Oprócz tego do dekodera ITI 5800s tak jak napisałeś można podłączyć na USB dedykowany przez operatora tuner DVB-T , ten sam tuner można także zastosować w przypadku Recorderów ze stajni eNki :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z dekoderem HD5000, problemem jest to ze nie mogę za [beep]ę zainstalować kanałów. Gdy chce automatycznie zainstalować, na górze nie widać ani mocy ani jakości sygnału. Chociaż antena i wszystkie kable działają i antena jest ustawiona dobrze. Gdy chce ręcznie zainstalować kanały, na pasku mocy i jakości jest prawie cale. Jak chce zacząć szukać kanałów to pisze ze instalacja została przerwana. Co mam z tym zrobić ? Dekoder jest sprawy bo zabrałem go do kolegi i tam wszystko dobrze chodziło. Pomóżcie !

Dzwonilem do CP i baba mi mówi ze MOC i JAKOŚĆ musza być na 100 %... Chociaz u kolegi jest na 40 % i dziala peknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z dekoderem HD5000, problemem jest to ze nie mogę za [beep] zainstalować kanałów. Gdy chce automatycznie zainstalować, na górze nie widać ani mocy ani jakości sygnału. Chociaż antena i wszystkie kable działają i antena jest ustawiona dobrze. Gdy chce ręcznie zainstalować kanały, na pasku mocy i jakości jest prawie cale. Jak chce zacząć szukać kanałów to pisze ze instalacja została przerwana. Co mam z tym zrobić ? Dekoder jest sprawy bo zabrałem go do kolegi i tam wszystko dobrze chodziło. Pomóżcie !

Dzwonilem do CP i baba mi mówi ze MOC i JAKOŚĆ musza być na 100 %... Chociaz u kolegi jest na 40 % i dziala peknie.

Najlepiej taki dekoder zanieść do apsu gdzie mogą sprawdzić czy dekoder jest sprawny. Jeżeli to wina dekodera to bez problemu zostanie wymieniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacząć od początku, dekoder jest OK. Teraz od kolegi przynieś dekoder i zobacz co się dzieje z jego dekoderem. A przede wszystkim zrób instalację u kolegi i po przyniesieniu do Ciebie powinno wszystko działać. Jak nie masz problemy z instalacją czaszy. Może być skierowana np. na Astrę a nie Hotbirda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysków nie ma (DTU320). Poza tym w instrukcji jest również wzmianka o tunerze DVB-T na USB (też ich nie ma). Na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... hd-5000.cp jest również wyraźna informacja:

Gniazdo USB (Obecnie nieaktywne - będzie aktywne w przyszłości po zmianach w oprogramowaniu)

Gniazdo Ethernet (Obecnie nieaktywne - będzie aktywne w przyszłości po zmianach w oprogramowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo USB (Obecnie nieaktywne - będzie aktywne w przyszłości po zmianach w oprogramowaniu)

Gniazdo Ethernet (Obecnie nieaktywne - będzie aktywne w przyszłości po zmianach w oprogramowaniu)

 

Przy czym wcale nie jest powiedziane że kiedykolwiek to nastąpi... To tak jak pewex na moim osiedlu na którym przez rok wisiała kartka "dzisiaj nieczynne, zapraszamy jutro" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...