Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym sofcie nie podoba mi się duża odległość menusów od dołu ekranu. Jak się wyłączy belkę "pomoc" to już w ogóle kawał miejsca pod menu (przy wyłączonym overscanie badzo to widać). Menu przypomnień też na środku się wyświetla. Przynajmniej jest bardziej czytelnie. Dla mnie i tak pod względem estetycznym najładniej prezentował się soft z początku HD5000 ten jeszcze nie HD (bez tych ramek wokół okien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zabiera się za tworzenie własnych list ulubionych to proponuje przywrócić ustawienia fabryczne dekodera.

 

Mój przypadek jest taki, że wszystkie listy posypały się, podokładłem, poprzesuwałem kanały według własnego uznania i wszystko szlak trafił (na liście z kanałami muzycznymi po 10x MTV Rocks, Viva Polska x5, inne kanały pousuwało, itp. cuda). Zawsze po aktualizacji softu przywracam ustawienia fabryczne, a tym razem z lenistwa i z myślą, że będzie szybko, mam dwa razy więcej roboty...

 

@dariusz.walowski34, cierpliwości wszystkie dekodery CPT są na tym samym procku, więc pozostaje tylko czekać na nowe softy do HD x000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No nie mogę, jedno zrobili, drugie sp_ieprzyli, czyli jednak norma CP a nie żaden progres.

 

Mówię tu, że dodali obsługę napisów DVB, ale za to nie pomyśleli o oryginalnej ścieżce dźwiękowej, bez której te napisy, można sobie co najwyżej w buty wsadzić.

 

Kompletna paranoja :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@aRczi6622, jest całkiem do rzyci, właśnie porównuję z innymi dekoderami.

 

Dla przykładu obecnie na HBO 2 jest emitowany film: "Oz wielki i potężny", gdzie normalnie są dostępne dwie ścieżki dźwiękowe: polska i oryginalna i dostępne są

napisy DVB, natomiast na HD5000 w ogóle napisy nie są dostępne, a film jest z dubbingiem, po prostu ohyda.

 

Znowu na HBO, jest obecnie "Operacja Argo", gdzie w ogóle jest brak ścieżki oryginalnej, a dostępna oznaczona jest "st1", po prostu zgroza !!!

 

Na innych dekoderach ( nie CP), wszystko działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki @aRczi6622, faktycznie.

 

Powiedzcie, kiedy wreszcie w CP będzie normalnie, bo jak nie w dekoderach, to zamtuz na liście, jak widać z powyższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie niskie prędkości?

U mnie test stwierdził, że prędkośc jest zbyt mała. Ale mimo tego materiały odtwarzane są płynnie.

 

Zauważyłem za to problem z IPLA, który utrzymuje się od poprzedniego softu. Mogę wybrać tylko posiadany przeze mnie pakiet IPLA MIX. Wybór dowolnej innej opcji w menu IPLA kończy się komunikatem o błędzie 22530.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest płynnie na HBO GO ale jakość zauważąlnie słabsza niż np HBO GO z aplikacji w TV, gdzie nie ma problemów z szybkością.

 

Na IPLI nie zauważyłem żadnego błędu, przynajmniej kiedy wchodzę w pakiety w pierwszy menu i je przeglądam i wybieram żeby obejrzeć zawartość, bez próby kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od kilku dni mój dekoder coś szwankuje brak niektórych częstotliwości np. 10892 H 11334 H 11258 H inne działają na innych częstotliwościach moc sygnału 100% jakość okolo 90 % , a po wyłączeniu dekodera najpierw lekko p[beep]sa potem pojawiają sie cztery kreski na wyswietlaczu a potem dopiero godzina. Natomiast po podłączeniu na jego miejsce dekodera M100 programy na wyżej wymienionych częstotliwościach sie pojawiają oczywiscie oprócz tych z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą u mnie 2 szt hd 500, no to włączam jeden niech sobie pobierze ten soft choć wcale nie korzystam z dekoderów, (maja pakiety darmowe) Soft nie aktualizuje się ani na czuwaniu ani też manualnie, pasek stoi a po resecie jest jak było czyli stary soft. Ale mnie to nie dziwi, to Polsat

Na drugim to samo.

Ze skeczu Paranienormalnych

Cytat:

"Przecież to jest TV Kultura

Nie proszę pana to jest Polsat

Polsat? a to k---a łapać złodzieja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbunkrowałeś dekodery do szafy, to nie miej pretensji do Cyfrowego Polsatu. Soft pobierany jest chronologicznie, czyli jak nie pobrał starszego oprogramowania przykładowo tego z marca br. 2.74.1.5 (dekoder leżakował w szafie) i wisi na sofcie z przed roku czy dwóch lat to nie pobierze tego najnowszego.

 

Ale jak to zawsze bywa winny za stan rzeczy jest oczywiście Cyfrowy Polsat a nie abonent co bunkruje dekodery na lata po szafach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...