Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Edycja list ulubionych"? Rozumiem, że poszli po rozum do głowy i można "sortować kanały"? Jak tak to :brawo:

 

Jeśli tak rzeczywiście jest, to nie pozostaje nic tylko pogratulować właścicielom tego sprzętu, chociaż pewnie wspaniały nie jest.

Innym pozostaje podniecanie się menu 3D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft bardzo przyjemny, można nareszcie edytować listę kanałów, bardzo ciekawym rozwiązaniem wydaje się możliwość zaplanowania oglądani. Czyli możemy uswaić że o godzinie 22.00 na tvp 1 uruchamia się nam nam jakiś program i 30 sekund przed tą godziną pojawia sie komunikat o zmianie kanału oraz z możliwością anulowania. HBO Go nie wiem jak działa bo nie mam dostępu :) ogólnie soft na duży plus czekam aż udostępnią na hd6000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre to z tym "zaplanowaniem przełącznia". Ciekawe jak "chodzi" HBO GO - ostatnio dużo osób dostaje to promocyjne, jak wypuszczą nowy soft do wszystkich dekoderów CPT to żeby serwery dały radę przyjąć tylu abonentów. ;-)

 

Czyli teraz po prawej stronie są kategorię a nie jak wcześniej filtruj (alfabet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów nie mam pojęcia, jeszcze nie miałem za dużo czasu aby przetestować. HBO GO nie wysżło najlepiej ponieważ czarne tło a w pokoju było jasno ale mniej więcej tak wygląda:

 

4931c18de5d9f466gen.jpg

 

d761cc8defd35347gen.jpg

 

bc106784b02444a9gen.jpg

 

ffd5672c8c591d43gen.jpg

 

eedbc5d96d52234agen.jpg

 

e1cdb14742900403gen.jpg

 

Mam nadzieję że szybko znajdzie się na innych dekoderach od CP bo jak do tej pory zdecydowanie najlepszy soft.

 

P.S.

Jeżeli chcecie jeszcze jakieś zdjęcie to napiszcie co i jak to włączyć bo nie znam dekodera na wylot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie odnośnie HBO GO na HD5000. Po uruchomieniu aplikacji dostaję komunikat, że nie mam wykupionego dostępu i mogę oglądać tylko materiały bez abonamentu. Z tym, że mam wykupione HBO i na TV/komputerze działa normalnie. Czy problem jest tylko u mnie czy może każdy tak ma, a dostęp będzie przyznany kiedy nowy soft zadomowi się na wszystkich dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simba1234, mógłbyś nagrać jakiś filmik jak to wszystko działa? np. EPG, lista ulubionych kanałów i hbo go. Lub ktoś inny kto ma ten soft? Jestem bardzo ciekaw. Soft wygląda naprawdę dużo lepiej, EPG bardziej czytelne no i edycja l. ulubionej! Ciekawe kiedy pojawi się na wszystkich dekoderach HD 5000. Może we wtorek, w końcu tydzień minie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...