Skocz do zawartości

TechniSat DigiCorder HD S2X Plus


mkaras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie mam jeszcze jedno pytanie jak dziala PIP w tym tunerku mam podpiety jeden kabel z sygnalem sat pod pierwsza glowice A+H i teraz jak przycisne przycisk PIP to w malym okienku mam podglad ale na duzym ekranie mam czarny obraz i jesli zmieniam kanaly jest to samo.Jak to dziala w tym tunerze?

 

Juz wiem PIP dziala jesli jest jedna antena to jest podglad w malym okienku a wyswietlane na duzym ekranie te ktore sa tej samej polaryzacji.Jesli natomiast mamy podpiete dwie anteny pod dwie glowice to wtedy jest PIP pełny.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wygląda porównanie jakości obrazu do białego n-boxa,recordera turbo,philipsa 250pvr,czy różnica na korzyść Technisata jest znacząca.

Pytanie kieruje do osób które posiadały w/w boxy a teraz korzystają z Technisata.Interesuje mnie też stabilność z modułem CP i N-cam :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Napisze jeszcze raz tuner ten daje najlepszy obraz z tunerow jakie sa na rynku ,jest stabilny i elegancko wykonany jak czesci z ktorych zostal wykonany elektronika.

To nie Chinszczyzna a wiem co pisze mialem sporo tunerow takich jak ET9000 czy VU+DUO,KATHREIN,IPBOX9000.

Tuner ten do ogladania TV i nagrywania jest znakomity.

To jest moje zdanie nikt nie musi sie zgadzac z moimi wypowiedziami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, miałem kilka tunerów SD i HD i akurat technisaty biły wszystkie na głowę w jakości obrazu i czułości głowic.

Dla porównania Topfield SRP-2410 na tej samej instalacji sat w ogóle nie chwytał mi kilku programów HD!

 

Pytanko, czy ktoś ma porównanie HD S2X Plus z tunerem PACE PVR cyfry w kwestii jakości obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder ma masę zalet, ale też różne bolączki, o których było pełno w tym wątku (jak i w wątkach o HD S2 i HD8-S). Ale tak z ciekawości czy ten tuner ma zaimplementowane HDMI Control? Bo w HD S2 tego nie ma. HD S2 ma też nie poprawioną stronę kodową servera WEB, brak UTF-8. A ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Myślę że Cyfra+ nie strzeli sobie w stopę wycofując wszystkie stare karty szare typu cameleon i pozostawiając tylko te w Nagravision ponieważ bardzo dużo użytkowników korzysta z własnego sprzętu a i sporo jest jeszcze odbiorników które rozdawała sama Cyfra z wbudowanym systemem seca/mediaguard.

Chyba za dużo jest do stracenia bo i użytkownicy splitterów mieli by problemy przy braku szarych cameleonów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądze. Nowe moduły wprowadzają raczej jako element uzupełniający własnej oferty sprzętowej (te telewizory z CI+), ale gdyby włączyli dodatkowe zabezpieczenia uniemozliwiając odbiór na starych modułach (tych z Cyfry oraz Astonach - z legalną licencją na Seca), to mogliby mieć kłopoty prawne, gdyz raz naruszyłoby to prawa konsumentów (UOKiK z radością nałożyłby karę), dwa można by zrywać umowy bez konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
2.35.13.4-1106e

To ciekawe. Ja mam wersję 2.35.13.3 (1511c) i jakoś nie słyszałem o aktualizacji softu do tego modelu. Czy jesteś pewny, że jest to model S2X Plus a nie S2? Jeśli jednak to jest przedmiotowy model, to skąd wziąłeś najnowszą jego wersję, bo ja dzisiaj na stronie internetowej Technisata sprawdzałem i nie ma żadnej nowej wersji softu. Może aktualizowałeś przez satelitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kol. Marcin1984 nie odpowiadał apropo HDS2X bez plusa ponieważ w pytaniu nie ma plusa w nazwie, inna sprawa że na polskiej wersji strony Technisata wogóle nie ma softu do tego modelu bez plusa HDS2X, jest lista i instrukcja chyba że ja źle coś szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dekoder nie jest wart tych pieniędzy. Po co producent wbudowuje dwa gniazda CI+ ,dwa czytniki kart, jak po wsadzeniu dwóch różnych kart, różnych platform dekoder wariuje i nie potrafi normalnie i szybko odkodować programów. Za te pieniądze, to powinen wyprzedać nasze myśli. Nie myślę dawać 1500zlotych za coś co będzie mnie denerować podczas uzytkowania. Zresztą problemy z odkodowywaniem dwóch kart jednoczesnie nie ma tylko ten producent, ale i nny, który chwali się najszybszym procesorem, i kosztuje jeszcze więcej kasy. Dla mnie te kombajny, to prawdziwa porażka nie warta tych pieniędzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...